fbpx
Aktualności bukmacherskie

STS wprowadza do swojej oferty funkcję „Game Changer”

pewniaczki.pl 21.05.2024 14:12 0

Kolejny bukmacher wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i wprowadza do swojej oferty rozliczenie zakładu przy dwubramkowej przewadze danej drużyny. Tym razem rozwiązanie to zaimplementowała firma STS, której „Game Changer” jest najlepszym do tej pory dodatkiem tego typu.

STS
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • 100% bonusu od 1. depozytu do 100 PLN
  • 50% bonusu od 2. depozytu do 200 PLN
  • 50% bonusu od 3. depozytu do 300 PLN
  • 60 PLN za wykonanie zadań

Dwie bramki przewagi i wygrana, czyli „Game Changer” w STS

Superbet ma SuperPrzewagę, Betters ma KomforBET, a LV BET ma LV Zaliczkę. Kilku legalnych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów rozlicza zakład z przedziału 1X2 na korzyść gracza w momencie, gdy wskazany przez niego zwycięzca prowadzi dwiema bramkami. Funkcja ta wielokrotnie ratowała kupony, o czym regularnie informuje choćby Superbet, dlatego bukmacherzy oferujący tego typu rozwiązanie stoją krok przed konkurencją. Czy jest to dla nich opłacalne? Na dłuższą metę nie, jednak efekt w postaci przyciągnięcia uwagi Klientów zostaje osiągnięty.

Wcześniejsze rozliczenie zakładu jeszcze bardziej rozwinął bukmacher STS, który niedawno ogłosił wprowadzenie „Game Changera”. Czym różni się to od wyżej wymienionych rozwiązań? Obejmuje on większą liczbę zakładów, ponieważ działa również przy opcjach 1X oraz X2, a do tego znajduje swoje zastosowanie również przy zakładach złożonych za pomocą Bet Buildera. Trzeba przyznać, że STS poleciał tu dość grubo – tego typu zaliczanie trafionych typów na korzyść graczy i tak jest hojnym gestem, a w tej formie robi jeszcze większe wrażenie. Zobaczymy zresztą na jak długo „Game Changer” zagości w ofercie STS.

Jakie rozgrywki obejmuje „Game Changer” w STS?

Na stronie promocji STS informuje, że „Game Changer” obejmuje ponad 80 lig i rozgrywek piłkarskich. Wiadomo, że muszą należeć do nich Liga Mistrzów, mecze reprezentacji oraz Premier League, La Liga czy Serie A, ale w skład ten wchodzą mniej popularne kierunki. Polska II liga, liga chińska, bułgarska, australijska, koreańska, rumuńska czy węgierska – naprawdę jest tego dużo!

Podaj dalej FB TT
STS
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • 100% bonusu od 1. depozytu do 100 PLN
  • 50% bonusu od 2. depozytu do 200 PLN
  • 50% bonusu od 3. depozytu do 300 PLN
  • 60 PLN za wykonanie zadań

Promocje u bukmacherów

Wszystkie promocje
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!