fbpx

Zakłady bukmacherskie Fortuna - oferta, bonusy i opinie

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne Fortuna! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów Fortuna i załóż konto z bonusem!

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne Fortuna! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów Fortuna i załóż konto z bonusem!

Szukasz kodów promocyjnych w Fortunie? Nie mogłeś trafić lepiej! U nas znajdziesz doskonałą ofertę powitalną w postaci zakładu bez ryzyka oraz freebetu na start. Zobacz, jak oceniany jest bukmacher online Fortuna. Jak przedstawia się oferta zakładu w porównaniu do konkurencji? Przedstawiamy poradnik jak założyć konto w serwisie i zawrzeć swój pierwszy zakład.

Fortuna – najważniejsze informacje o bukmacherze

Zakłady bukmacherskie Fortuna to jeden z najpopularniejszych graczy na rynku w Polsce. Wielu kibiców kojarzy Fortunę jako sponsora różnego rodzaju wydarzeń, rozgrywek lub organizacji sportowych w naszym kraju – bukmacher ten jest sponsorem tytularnym piłkarskiej pierwszej ligi oraz Pucharu Polski, a także partnerem Legii Warszawa, Polskiego Związku Narciarskiego oraz federacji MMA – KSW. Fortuna oferuje swoim Klientom bardzo bogatą ofertę zakładów zaczynając od najpopularniejszych dyscyplin, takich jak piłka nożna, koszykówka czy tenis, mniej znanych sportów typu lotki, lacrosse czy badminton, a kończąc aż na wydarzeniach politycznych czy kulturalnych.

Fortuna – kody promocyjne i bonusy dla nowych klientów

Do największych atutów zakładów bukmacherskich Fortuna należy oferta powitalna z atrakcyjnymi bonusami na start. Oferta powitalna Fortuna po pełnej rejestracji konta daje Ci TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA DO 100 ZŁ, a zwrócone środki możesz wypłacić bez ich obrotu! Dodatkowo, bukmacher podaruje Ci DARMOWE FREEBETY 20 ZŁ i 10 ZŁ. Jak działają wymienione promocje dla nowych graczy Fortuna? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej:

3x ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100 PLN

 • Po rejestracji gracz otrzymuje aktywowany pierwszy zakład bez ryzyka, do 100 PLN.
 • Po minucie gracz otrzyma identyczny, drugi zakład bez ryzyka do 100 PLN.
 • Po kolejnej minucie gracz otrzyma też trzeci zakład bez ryzyka do 100 PLN.
 • Od momentu rejestracji Gracz ma 48h na skorzystanie z tych trzech zakładów, by te kwalifikowały się jako „Bez ryzyka”.
 • Zagrany zakład musi się rozstrzygnąć w ciągu 7 dni.
 • Wygraną lub zwrot (stawka + podatek) gracz otrzyma w formie pieniędzy.
 • Maksymalna kwota (stawka + podatek) każdego z trzech zakładów bez ryzyka to 100 PLN.

DARMOWY FREEBET 20 PLN

 • Bonus ten przyznawany jest za dokonanie pełnej rejestracji – weryfikacji konta.
 • Bonus przyznawany jest w formie 2 800 punktów FKP, za które trzeba zagrać.
 • Darmowy freebet 20 ZŁ możesz wykorzystać jako jeden kupon na dowolne zdarzenia.

DARMOWY FREEBET 10 PLN ZA 1. DEPOZYT

 • Bonus ten przyznawany jest za dokonanie pierwszej wpłaty – depozytu.
 • Bonus przyznawany jest w formie 1 400 punktów FKP, za które trzeba zagrać.
 • Darmowy freebet 10 ZŁ możesz wykorzystać jako jeden kupon na dowolne zdarzenia.
 • Wygrana z kuponu zagranego za freebet powitalny 10 PLN wypłacana jest w gotówce na konto główne gracza.

Fortuna – aktualne promocje i program lojalnościowy dla stałych użytkowników

Fortuna posiada w swojej ofercie atrakcyjny program lojalnościowy dla swoich Klientów i niewątpliwie jest to spora zaleta tego bukmachera. Na tym oczywiście pozytywy się nie kończą, bo do dyspozycji Graczy pozostają także inne promocje, z którymi możesz zapoznać się poniżej.

Bonusy FKP

Podstawą programu lojalnościowego Fortuna są punkty FKP, które gracz zbiera podczas zawierania zakładów – za każde 2 zł wydane na grę na konto trafia 1 punkt FKP. Ważną informacją jest fakt, iż w trakcie jednego dnia każdy gracz może uzyskać maksymalnie 300 punktów FKP, czyli za zagranie zakładów do 600 zł.

Jak wykorzystać punkty FKP Fortuna? To bardzo proste – uzbierane bonusy można wymienić na:

 • darmowe zakłady,
 • bonusy zwiększające wkład,
 • bonusy kursowe,
 • nagrody z katalogu,
 • zamówienia w e-shop,
 • licytacje nagród.

Mistrzostwa Typerów

Oprócz punktów bonusowych FKP sporym zainteresowaniem cieszą się też Mistrzostwa Typerów, czyli trwający cały rok konkurs dla najlepiej obstawiających graczy. Dla tych, którzy wykażą się najlepszą skutecznością Fortuna przygotowuje specjalne nagrody rzeczowe oraz darmowe zakłady i bonusy na grę.

Bukmacher przez cały rok punktuje regularność gracza, wygrane oraz kupony spełniające specjalne wskaźniki, a punkty mistrzowskie oblicza się jako iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej.

Promocje online

Fortuna oferuje swoim graczom również okazjonalne promocje, które dotyczą wybranych zdarzeń ze świata sportu – ich czas oraz zakres korzyści jest ograniczony wskazanymi warunkami. Często jest to szansa na otrzymanie dodatkowych środków na grę bez konieczności wielokrotnego obracania kwotą bonusu.

Promocje w punktach

Mimo, że Fortuna mocno stawia na zakłady online, to nie zapomina też o tradycjonalistach, którzy kupony wysyłają w lokalach naziemnych. Obstawiając zakłady w wybranym przez Ciebie punkcie stacjonarnym (w Fortunie nazywa się on „Punkt Macierzysty”) bierzesz też udział w promocji „Mistrzostwa Typerów” – wówczas Twoje kupony dają Ci punkty w rankingu punktowym.

Poleć przyjaciela

Masz przyjaciela, który chciałby rozpocząć obstawianie lub nie ma jeszcze konta w Fortunie? Świetnie się składa. Możesz zyskać nawet 100 PLN za każdego poleconego nowego gracza. Maksymalnie w miesiącu możesz  zaprosić aż 5 osób. Bukmacher płaci 50 PLN jeśli polecony gracz w przeciągu 10 dni od rejestracji zagra przynajmniej jeden kupon za min. 2 PLN. Możesz zgarnąć 100 PLN jeśli Twój przyjaciel zagra kupony za min. 200 PLN w przeciągu 10 dni od rejestracji. Polecony gracz także zyskuje – 20 PLN za pełną rejestrację oraz 3 x zakład bez ryzyka na start.

Jak założyć konto w Fortunie?

Aby grać w Fortunie przez internet konieczne jest posiadanie konta w jej systemie. W celu dokonania rejestracji należy podać podstawowe dane osobiste, takie jak imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Jako, że zakłady sportowe to rozrywka dla osób dorosłych należy też zweryfikować dane z dowodu osobistego – można zrobić to na dwa sposoby:

 • Online – po wejściu na swoje konto należy kliknąć „tak” na wyskakujące okno informujące o koniecznie dokończenia rejestracji, a następnie przesłać zdjęcie obu stron swojego dowodu osobistego. W razie obaw o prywatność na zdjęciu można zakryć wszystkie informacje oprócz adresu, imienia i nazwiska, PESEL-u, daty urodzenia, daty ważności dowodu, oraz jego serii i numeru.
 • Stacjonarnie – można założyć konto także w lokalu naziemnym Fortuny, w tym przypadku należy pamiętać, aby zabrać ze sobą dowód tożsamości oraz numer rachunku bankowego.

Aby zapewnić bezpieczeństwo swoich graczy zakłady bukmacherskie Fortuna stosują specjalnie zaprojektowane do tego technologiczne środki bezpieczeństwa, takie jak SSL czy firewall. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dane są odpowiednio chronione przed nieupoważnionym dostępem osób trzecich, co potwierdzone jest też zezwoleniem wydanym przez Ministerstwo Finansów.

Fortuna – aplikacja mobilna

Fortuna jest jednym z liderów polskiego rynku bukmacherów, dlatego też posiada świetną aplikację mobilną na systemy android, iOS oraz Windows Phone. Ze względu na zapisy w regulaminach Google Play i App Store aplikacja nie jest dostępna do pobrania, dlatego koniecznie jest jej ściągnięcie ze strony bukmachera – na witrynie znajdziesz pełną instrukcję, jak dokonać prawidłowej instalacji.

Aby zainstalować aplikację na urządzeniu mobilnym (Android, iOS lub Windows Phone) należy pobrać ją ze strony efortuna.pl, a następnie w opcjach telefonu zezwolić na instalację aplikacji z nieznanego źródła. Spokojnie – aplikacja jest całkowicie bezpieczna, jednak Google Play i App Store nie pozwalają na umieszczanie w nim programów umożliwiających zawieranie zakładów bukmacherskich.

Oprócz zwyczajnej wygody w użytkowaniu w porównaniu do strony mobilnej aplikacja Fortuny pozwala na:

 • Obstawienie zakładów z ponad 40 dyscyplin sportowych (oferta przedmeczowa oraz live).
 • Darmowe transmisje na żywo z różnego rodzaju wydarzeń sportowych.
 • Dostęp to statystyk oraz wyników.
 • Błyskawiczne powiadomienia push o dostępnych bonusach oraz wygranych kuponach.
 • Szybkie wpłaty i doładowanie konta gracza oraz wypłaty.

Jak wpłacić pieniądze na konto w Fortunie?

Aby doładować swoje konto w Fortunie po zalogowaniu należy wykonać kilka prostych czynności:

 1. Wejdź w zakładkę „Moje konto”.
 2. Wybierz sekcję „Wpłaty/Wypłaty”.
 3. Wybierz sposób doładowania konta oraz kwotę depozytu.
 4. Potwierdź transakcję w swoim banku i ciesz się grą.

Zakłady bukmacherskie Fortuna umożliwiają kilka sposobów doładowania konta gracza:

 • przelew bankowy.
 • PayU.
 • Tpay.
 • BLIK.
 • Apple Pay.
 • kartę płatniczą (Visa, MasterCard).
 • w punkcie stacjonarnym Fortuna.

Wszystkie płatności w Fortunie (zarówno online, jak i w punkcie stacjonarnym) przetwarzane są natychmiastowo, zatem środki na Twoim koncie pojawią się już po chwili od potwierdzenia dokonania wpłaty. We wszystkich przypadkach limity są jednakowe – minimalna kwota wpłaty to 1 zł, zaś maksymalna to 100 000 zł. Wszystkie transakcje na stronie eFortuna oraz w punkcie naziemnym są bezpłatne (bukmacher nie pobiera za nie dodatkowych opłat), jednak przez dokonaniem wpłaty lub wypłaty należy upewnić się, czy Twój bank sam nie wymaga prowizji.

Oferta Fortuna – typy zakładów

W ofercie Fortuny znajduje się pięć typów zakładów, a tego, w jaki sposób działają poszczególne ich rodzaje dowiesz się dzięki informacjom zawartym poniżej:

Zakład SOLO

Zakład SOLO dotyczy jednego wybranego zdarzenia. Oznacza to, że na kuponie pojedynczym dodajesz tylko jeden zakład, np. wygraną Manchester United z Liverpoolem. Jeżeli Manchester United odniesie zwycięstwo, to Twój kupon będzie wygrany.

Zakład AKO

Zakład akumulowany (w skrócie: AKO) dotyczy min. dwóch wybranych zdarzeń. Możesz tworzyć dowolne kombinacje różnych zakładów, a wygraną otrzymasz wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zostaną rozstrzygnięte jako poprawnie wytypowane.

Zakład MAXIKOMBI

MAXIKOMBI to inaczej zakład systemowy, który jest kombinacją różnych zakładów SOLO oraz AKO na jednym kuponie. Zaletą kuponu typu MAXIKOMBI jest to, że można zdobyć wygraną nawet wtedy, gdy któreś ze zdarzeń nie zostało wytypowane prawidłowo.

BETBUILDER

BETBUILDER to specjalny zakład, który możesz stworzyć samodzielnie – jest to swego rodzaju konstruktor zdarzeń, który pozwala na dowolną personalizację zakładu (np. kto wygra, liczba bramek, dokładny wynik, itd.). Po tym, jak dodasz kilka zakładów w ramach jednego wydarzenia, bukmacher automatycznie przeliczy nowy kurs łączny i pozwoli Ci dodać go do Twojego kuponu.

Zakład bezpieczny

Jest to opcja, gdzie przy kuponie z wysokim kursem łącznym można otrzymać wygraną przy zrobieniu jednego błędu. Zakład ten dotyczy wyłącznie zdarzeń z oferty przedmeczowej z minimalnym kursem łącznym 100.00 (każde zdarzenie maks. 3.50) oraz maksymalną stawką 200 zł. Jeżeli popełnisz tylko 1 błąd, to wygrana wyniesie pięciokrotność postawionej stawki.

Oferta specjalna Fortuny: Bezpiecznik, AKO Master, Snajper, Dokładka, Wygrywarka, Typy chronione, Farciarz, Pewniak, Early Cash Out, Mecz+, E-Kupon

Oprócz typowych zakładów Fortuna umożliwia również skorzystanie z oferty specjalnej, która jest naprawdę rozbudowana i atrakcyjna, dlatego warto znać zasady każdej z nich. Do oferty specjalnej Fortuny zalicza się:

Bezpiecznik

Jest to klasyczny zakład bez ryzyka. W przypadku przegranej pieniądze wracają na konto gracza w postaci punktów Fortuna Klub Plus, które bez żadnych dodatkowych warunków można przeznaczyć na grę.

AKO Master

Konkurs podzielony na kilka etapów, w których gracze mają za zadanie stawiać kupony AKO o określonej liczbie zdarzeń. W puli nagród jest 150 000 PLN dzielone na graczy, którzy ukończyli wszystkie etapy rywalizacji.

Snajper

Jest to typerskie wyzwanie, w którym wystarczy kupon postawiony za 2 PLN i kursem 5.0 lub 10.0, by cieszyć się z bonusu w wysokości 50 PLN lub 100 PLN.

Dokładka

To dodatkowy bonus do wygranego kuponu o kursie min. 3.0. W zależności od kalendarza sportowego przyznawana Dokładka to 30/60/90 PLN.

Wygrywarka

Jest to zwrot za przegrany kupon lub bonus do wygranej. W tej promocji gracz zawsze otrzymuje bonus – zarówno przy wygranym, jak i przegranym kuponie.

Typy chronione

W zależności od liczby błędnych typów (od 1 do 3) na kuponie Fortuna wypłaca bonus za przegrane zakłady w wysokości od 10 PLN do 50 PLN.

Farciarz

Jeśli na kuponie AKO tylko jedno wydarzenie nie wejdzie, to Fortuna gwarantuje graczowi bonus.

Pewniak

To promocja, w której każdy gracz otrzymuje bonus za samo postawienie kuponu. Nie mają znaczenia rozstrzygnięcia na kuponie. Żadnych dodatkowych warunków np. grasz za 50 PLN i otrzymujesz 50 PLN.

Early Cash Out

Bardzo przydatna opcja, która pozwoli Ci zamknąć zakład jeszcze przed zakończeniem spotkań na kuponie, o ile wszystkie są na dany moment trafione. Możesz zrobić to wtedy, gdy wybrane spotkania jeszcze trwają, ale w momencie zamykania kuponu wszystkie wyniki są trafnie wytypowane. Wygrana z takiego kuponu jest mniejsza, ale nie ryzykujesz wówczas ewentualnej straty, np. przy bramce w doliczonym czasie gry.

E-Kupon

W ramach tej opcji możesz przygotować swój kupon poprzez stronę internetową lub aplikacji mobilnej Fortuna, a następnie postawić go w punkcie stacjonarnym. Nie musisz przez to przeglądać drukowanej oferty w punkcie, bowiem wystarczy, że podasz pracownikowi numer e-kuponu lub przekażesz mu swoją kartkę FKP.

Fortuna – zakłady nietypowe: esport, wydarzenia polityczne

Oprócz typowych najbardziej popularnych sportów (piłka nożna, tenis, koszykówka, itd.) Fortuna ma w ofercie także propozycje nieklasyczne, czyli:

esport

W Fortunie fani esportu znajdą sporo ciekawych propozycji, gdyż oferta tego bukmachera pozwala postawić na takie zdarzenia, jak CS:GO, LoL, DOTA 2, Valorant, King of Glory, Warcraft 3, Call of Duty, Wild Rift, Heroes of the Storm czy Community Clash League.

Sporty wirtualne

Sporty wirtualne to ciekawa oferta symulacji zawodów sportowych z takich dyscyplin, jak wyścigi psów czy żużel. Wirtualne transmisje odbywają się w każdej z 6 kategorii co 3 minuty, dzięki czemu użytkownikom Fortuny na pewno nigdy nie zabraknie zdarzeń do obstawiania. Strona umożliwia zawieranie zakładów podczas meczy na żywo, czyli zakłady live.

Sporty wirtualne są z jednej strony bardziej przewidywalne od tych zwyczajnych – wynik wytypuje losowo komputer, a wszystko to zgodnie z szansami podanymi w kursie. Z drugiej – uniemożliwiają one wykorzystanie eksperckiej wiedzy, która pozwala najlepszym graczom uzyskać przewagę nad bukmacherem.

Wydarzenia polityczne czy społeczne

W Fortunie można znaleźć również opcję zakładów na najważniejsze wydarzenia polityczne, takie jak zbliżające się wybory prezydenckie w wybranym kraju.

Jak obstawić zakład w Fortunie?

Aby postawić zakład na efortuna musisz najpierw zarejestrować konto w systemie bukmachera, a następnie dokonać pierwszej wpłaty depozytu. Zakład możesz postawić nawet, jeżeli nie dokonałeś jeszcze pełnej rejestracji (masz konto tymczasowe), jednak dopiero po dokonaniu pełnej rejestracji możesz wypłacić ewentualną wygraną. Po założeniu konta i zalogowaniu się na stronie internetowej wystarczy, że dodasz wybrane zdarzenia na kupon (poprzez kliknięcie w dany zakład), ustalisz stawkę zakładu i dokonasz potwierdzenia – to wszystko. Pamiętaj, że po rejestracji w Fortunie na początek otrzymujesz pakiet bonusów startowych, o których możesz przeczytać w rozdziale z promocjami dla nowych graczy.

 1. Wejdź na stronę https://www.efortuna.pl/.
 2. ZAREJESTRUJ SIĘ (jeżeli nie masz jeszcze konta w Fortunie).
 3. Zaloguj się na konto gracza i wpłać depozyt (jeżeli na Twoim koncie nie ma dostępnych środków).
 4. Wybierz z oferty wybrane zdarzenia i ustal stawkę, za jaką chcesz zagrać kupon.
 5. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to wykorzystaj bonusy powitalne dla nowych graczy.

Jak sprawdzić kupon w Fortunie?

Sprawdzenie kuponu w Fortunie jest bardzo proste i nie sprawi Ci żadnych problemów. W tym celu musisz zalogować się na swoje konto (na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej), a następnie wybrać zakładkę „Profil użytkownika”. W tej strefie znajdziesz „Moje kupony” lub „Moje kupony live” – to właśnie w tych miejscach sprawdzisz, jakie zakłady zostały zawarte z Twojego konta, a także jaką wygraną udało Ci się uzyskać.

Jak wypłacić pieniądze w Fortunie?

W Fortunie można wypłacić zawsze dowolną kwotę pieniędzy niezależnie od tego, czy są to pieniądze z wygranej, czy też wcześniej zdeponowane środki (min. 1 grosz). Jest to całkowicie darmowe i Fortuna nie pobiera z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat lub prowizji. Można tego dokonać w następujących miejscach:

 • Na stronie internetowej w zakładce „Wpłaty i wypłaty” pod Twoim nickiem.
 • W aplikacji w zakładce „Moje konto” >> ”Finanse”.
 • W punkcie stacjonarnym – na podstawie wygranego kuponu.

Ile trwa wypłata w Fortunie?

Wypłaty wygranych z kuponów dokonywane są zawsze w dni robocze o godzinie 12:00 – oznacza to, że wszelkie wnioski o wypłatę złożone już po tej godzinie zostaną zrealizowane w najbliższym dniu roboczym. Jeżeli Twój wniosek został złożony w dniu wolnym od pracy, to zostanie on zrealizowany w najbliższym dniu roboczym, np. jeżeli wniosek został złożony w sobotę, to realizacja zostanie dokonana w poniedziałek.

Wypłata w Fortunie – czas przelewu
Wypłata Księgowana jest ona każdego dnia roboczego o godzinie 12. Odbywa się przez zwykły przelew bankowy, więc może zająć nawet kilka godzin, jednak średnio trwa około 15 minut – wszystko zależy od tego, w jakim banku posiadasz konto.

Podsumowanie oferty Fortuna – wady i zalety

Fortuna to jeden z największych bukmacherów w Polsce, dzięki czemu posiada bardzo bogatą ofertę dostępnych dyscyplin sportu. Szczególnie dobrze prezentuje się świetnie wykonana aplikacja mobilna oraz strona internetowa, na której oprócz zakładów znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o promocjach oraz zasadach obstawiania w Fortunie. Oczywiście, stawki poszczególnych kursów nie zawsze będą najlepsze na rynku – te należy zawsze sprawdzać u jak największej liczby bukmacherów.

Zalety:

 • Szybkie wpłaty na konto.
 • Transmisje meczów na żywo.
 • Ciekawa oferta bonusowa dla nowych graczy – wysoki zakład bez ryzyka oraz powitalny freebet.
 • Duża liczba dyscyplin i zawodów sportowych.
 • Aplikacja i strona internetowa.
 • Ciekawy program lojalnościowy.

Wady:

 • Brak bonusu od depozytu na start.
 • Oferta jest bogata, ale czasami niezbyt czytelna.

Najczęściej zadawane pytania o Fortunę

Czy Fortuna umożliwia skorzystanie z funkcji cashout?
Tak, w Fortunie dostępna jest opcja „Early Cash-out”, która pozwala wcześniej zamknąć zakład, gdy wszystkie zdarzenia na dany moment są trafione.

Czy w Fortunie istnieje opcja szybkiej rejestracji?
Tak, każdy nowy Klient może założyć konto tymczasowe w szybki i banalnie prosty sposób. Wystarczy, że w specjalnym formularzu poda swoje podstawowe dane osobowe – po tej czynności można rozpocząć obstawianie zakładów. Należy jednak pamiętać, że wypłatę środków z konta można zlecić tylko w momencie, gdy ukończysz pełną rejestrację – masz na to 28 dni od założenia konta tymczasowego.

Ile wynosi najmniejsza stawka, jaką można zdeponować w Fortunie?
Minimalna kwota, jaką można wpłacić na konto gracza to 1 zł.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty w Fortunie?
Z konta gracza można wypłacić dowolną kwotę, gdyż minimalna kwota transakcji to 1 grosz.

Czy po dokonaniu rejestracji w Fortunie mogę dokonać zmiany danych osobowych?
Istnieje taka możliwość – trzeba jednak pamiętać, że nie będzie można zmienić danych dotyczących imienia i nazwiska, daty urodzenia, numeru PESEL, numeru dowodu tożsamości, numeru konta bankowego oraz loginu. Zmiany danych możesz dokonać klikając „Profil użytkownika” » „Zmiana danych”. W przypadku wyjątkowych sytuacji, np. zmiany nazwiska chęć modyfikacji danych należy zgłosić na adres mailowy: [email protected]

Czy moje dane osobowe będą bezpieczne w Fortunie?
Każdy Klient może być spokojny o bezpieczeństwo swoich dane osobowe, ponieważ Fortuna stosuje wszelkie środki bezpieczeństwa, które są wymagane, aby uzyskać zezwolenie od Ministerstwa Finansów.

Czy zakłady bukmacherskie Fortuna gwarantują kod promocyjny na start dla nowych graczy?
Tak – po dokonaniu pełnej rejestracji i pierwszym depozycie każdy gracz otrzymuje pakiet startowy. W skład bonusów powitalnych wchodzą 3 zakłady bez ryzyka – w sumie do 600 zł (w przypadku przegranej nastąpi zwrot całej postawionej stawki) oraz freebety 20 zł i 10 zł na dowolny zakład.

Ile wynosi maksymalna kwota wygranej w Fortunie na jednym kuponie?
Limit wygranej na jednym kuponie w Fortunie to 601 000 zł.

Czy Fortuna oferuje opcję szybkiego zakładu?
Tak – możesz skorzystać z zapisanego kuponu, który przygotowałeś wcześniej, a następnie obstawić go bez konieczności wrzucania poszczególnych zdarzeń od początku. Możesz też skorzystać z „Gotowca”, jednak opcja ta dostępna jest tylko w punktach stacjonarnych Fortuny.

Czy po wykorzystaniu bonusu powitalnego Fortuna przysługują inne promocje?
Tak, za każdy postawiony zakład gracz zbiera punkty FKP, które później może zamienić na inne bonusy, np. bonusy kursowe. Zakłady bukmacherskie Fortuna przygotowują również regularne promocje tematyczne, np. przy okazji ważnych wydarzeń sportowych – informacje o ich szczegółach oraz warunkach publikowane są wówczas na stronie efortuna.pl lub za pośrednictwem partnerów czy ambasadorów.

Czy istnieje możliwość wypłacenia pieniędzy w Fortunie przed zakończeniem wydarzenia sportowego?
Tak, właśnie w tym celu stworzona została opcja „Early Cash-out”, która pozwala wcześniej zamknąć zakład, gdy wszystkie zdarzenia na dany moment są trafione.

Czy Fortuna gwarantuje streaming na żywo?
Tak, dzięki aplikacji mobilnej Fortuna możesz oglądać wybrane zdarzenia sportowe na żywo. Streaming live jest dostępny tylko i wyłącznie dla Klientów, którzy posiadają konto pozwalające na grę przez internet.

Jakie są godziny otwarcia Fortuny?
Zakłady bukmacherskie Fortuna otwarte są cały czas, dzięki czemu nie masz żadnych ograniczeń co do momentu zawarcia zakładu. Wyjątkiem są jedynie punkty stacjonarne – godziny ich otwarcia znajdziesz na stronie internetowej Fortuny.

Opinie o Fortunie

Jestem początkującym graczem, więc ciężko jest mi powiedzieć coś o kursach tego buka, ale mogę polecić Fortunę za przejrzystą stronę internetową i łatwość zawierania zakładów. – Robert

Early Cash Out i bezpieczny zakład nieraz uratowały mi skórę. U innego buka pewnie byłbym już na minusie. – Arkadiusz

Wcześniej grałem u innego bukmachera. Do Fortuny przyciągnął mnie oczywiście bonus powitalny. Miałem trochę szczęścia i udało mi się go ugrać! Po realizacji planu z bonusem zostałem przy Fortunie, ta stronka wydaje mi się trochę lepsza od konkurencji. Zobaczymy, jakie bonusy w przyszłości dadzą inni bukmacherzy ;). – Krzysztof


Bonusy bukmachera

Fortuna
Fortuna
 • 3x Zakład bez ryzyka do 100 PLN
 • Freebet 20 PLN
 • Freebet 10 PLN

Promocje bukmachera

Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!