fbpx

Zakłady bukmacherskie Betclic - oferta, bonusy i opinie

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne Betclic! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów Betclic i załóż konto z bonusem!

Szukasz kodów promocyjnych w Betclic? Nie mogłeś trafić lepiej! U nas znajdziesz cashback i wiele innych. Zobacz, jak oceniany jest bukmacher Betclic. Jak przedstawia się oferta zakładu w porównaniu do konkurencji? Przedstawiamy poradnik jak założyć konto w serwisie i zawrzeć swój pierwszy zakład.

Betclic – najważniejsze informacje o bukmacherze online

Betclic powstał w 2005 roku w Londynie, a już w 2008 nastąpiły pierwsze zmiany właścicielskie – Mangas Gaming kupił wówczas 75% udziałów w spółce. W 2018 roku spółka została liderem na francuskim rynku zakładów sportowych online i dokładnie tego samego dokonała rok później na terenie Portugalii. Szacuje się, że Betlic posiada aktualnie około 11 milionów zarejestrowanych graczy (na wszystkich rynkach), oferuje ponad 300 000 zdarzeń do obstawiania każdego dnia oraz przeprowadza w tym czasie transmisje około 60 000 wydarzeń.

Betclic działa w Polsce na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów pod koniec września 2018 roku i tym samym dołączył do grona podmiotów bukmacherskich legalnie działających na terenie naszego kraju. Licencję tą otrzymał BEM Operations Limited, czyli spółka odpowiadająca za Betclic, chociaż w Polsce bukmacher jest reprezentowany przez spółkę Gaming in Poland Sp. z o.o.
Bukmacher aktywnie wspiera sport krajowy będąc głównym sponsorem grającego w piłkarskiej PKO Ekstraklasie Ruchu Chorzów, a także oficjalnym sponsorem federacji walk FAME MMA oraz HYPE MMA. W przeszłości Betclic sponsorował także Lechię Gdańsk, federację GROMDA czy reprezentację Polski w siatkówce mężczyzn, zaś na arenie międzynarodowej bukmacher współpracował lub wciąż współpracuje m. in. UBB Rugby i Juventusem. Ostatnio ambasadorem bukmachera został Jarosław „paszaBiceps” Jarząbkowski, legendarny gracz Counter Strike: Global Offensive i absolutny lider e-sportu na świecie.

W ofercie Betclic znajduje się blisko 30 dyscyplin sportowych, a także wydarzenia z innych dziedzin, np. z rozrywki, polityki czy esportu. Najbardziej rozbudowana oferta dotyczy oczywiście najpopularniejszych sportów, czyli piłki nożnej oraz tenisa, jednak Betclic oferuje także możliwość zawierania zakładów na mniej popularne dyscypliny, takie jak tenis stołowy, rzutki czy pesapallo.

Betclic – kody promocyjne i bonusy dla nowych klientów

Betclic nowym graczom oferuje jeden rodzaju bonusu – mowa tu o pierwszym zakładzie bez ryzyka. Jakie korzyści daje wyżej wymieniony bonus? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Zakład bez ryzyka do 50 PLN w Betclic

 • ZAREJESTRUJ SIĘ, wpłać depozyt i postaw swój pierwszy zakład o kursie minimalnym 1.14.
 • Jeśli kupon zostanie rozliczony jako poprawnie wytypowany, to wygrana przypisywana jest do konta gracza. Jeśli przegrasz, to odbierasz zwrot do 50 PLN w postaci freebetu.
 • W przypadku przegranej otrzymasz zwrot postawionej stawki minus 12% podatku (czyli 0,88 x stawka), jednak maksymalnie 50 PLN.
 • Freebet można wydać na postawienie zakładów z łącznym kursem minimalnym 2.14.
 • Wygrana pochodząca z zakładów zawartych przy wykorzystaniu freebetu zostaną pomniejszone o stawkę zakładu.
 • Wygrana pochodząca ze środków bonusowych nie podlega warunkom obrotu. Środki można wypłacić lub grać dalej.

Gra bez podatku

 • Do 14 kwietnia każdy gracz może obstawiać zakłady bez potrącania 12% podatku od stawki.
 • Akcja nie ma ograniczeń w postaci minimalnej stawki, kursów lub oferty – dotyczy wszystkich rodzajów zakładów z wyłączeniem zakładów systemowych oraz zakładów na Gry Karciane.
 • Promocja obowiązuje na kupony obstawione zarówno z salda depozytowego, jak i salda freebet.

Betclic – aktualne promocje i program lojalnościowy dla stałych użytkowników

Betclic zarejestrowanym w pełni graczom oferuje kilka promocji oraz program poleceń pod szyldem „Zbierz drużynę”. Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert znajdują się poniżej.

Zbierz drużynę

 • Gracz, który posiada stałe konto oraz dokonał depozytu może zaprosić do gry swoich znajomych.
 • Jeśli zaproszony dokona pełnej rejestracji przy użyciu unikalnego kodu i wpłaci dowolną kwotę, to zarówno on, jak i gracz otrzymają po freebecie w wysokości 20 PLN.
 • Gracz może otrzymać maksymalnie 5 freebetów w ciągu każdego miesiąca trwania promocji.
 • Nagrody nie podlegają warunkom obrotu.

Konto VIP w Betclic

Klientem VIP w Betclic można zostać wyłącznie na specjalne zaproszenie wysyłane przez bukmachera. Betclic przy wyborze VIP-ów kieruje się m. in. aktywnością, zaangażowaniem i lojalnością gracza. Otrzymując status VIP-a gracz zyskuje dostęp do ofert premium, specjalnych promocji, dostęp do obsługi przez dedykowany zespół, upominki oraz zaproszenia na wydarzenia sportowe organizowane przez partnerów bukmachera.

Misje w Betclic

Akcja ta jest swego rodzaju grą, w której gracz musi wykonywać poszczególne zadania wskazane przez bukmachera w odpowiedniej kolejności, dlatego cieszy się sporą popularnością wśród graczy.

W zakładce „Misje” znajduje się aktualna lista zadań do wykonania, a gracz po kliknięciu w button „Weź udział” podejmuje wyzwanie, które ma wykonać na określonych warunkach. Po wykonaniu całej misji Betclic gracz otrzymuje freebet, który nie ma terminu ważności – można wykorzystać go w dowolnym momencie. Do promocji kwalifikują się wszystkie zdarzenia, które oznaczone są czerwonym sześciokątem z symbolem gwiazdy.

Oferta Betclic – typy zakładów

W ofercie Betclic znajduje się aż 9 typów zakładów, co stanowi jeden z lepszych wyników (o ile nie najlepszy) na polskim rynku bukmacherskim. Szczegóły dotyczące poszczególnych rodzajów kuponów znajdziesz poniżej:

Zakład SOLO w Betclic

 • Zakład na dokładnie jedno zdarzenie.
 • Gracz przewiduje wynik, określa stawkę i akceptuje kupon.
 • W przypadku, gdy gracz przewidzi wynik, wygrywa.
 • Wygraną oblicza się według wzoru: (stawka – 12% podatku) x kurs zdarzenia.

Zakład AKO w Betclic

 • Kupon składa się co najmniej z 2 zdarzeń.
 • Im jest ich więcej, tym wyższy jest kurs całego kuponu, a tym samym wzrasta potencjalna wygrana.
 • Wygraną oblicza się według wzoru: (stawka – 12% podatku) x kursy zdarzeń.

Zakład SYSTEM w Betclic

 • Kupon składa się z co najmniej 3 zdarzeń.
 • Gracz tworzy ich warianty, np. 4 z 5. Oznacza to, że co najmniej 4 zdarzenia z 5 muszą zostać rozstrzygnięte pozytywnie, by cały kupon był wygrany.

Zakład TRIXIE w Betclic

 • System kombinacyjny na trzy wydarzenia.
 • Składa się z 3 zakładów podwójnych oraz 1 potrójnego.
 • Są to w sumie 4 zakłady: AB, AC, BC, ABC.
 • Aby wygrać należy poprawnie wytypować minimum 2 typy.

Zakład PATENT w Betclic

Zakład PATENT to system TRIXIE, który powiększony jest o trzy zakłady pojedyncze – w sumie mamy tu 7 zakładów: A, B, C, AB, AC, BC, ABC.

Zakład GOLIATH w Betclic

 • Składa się z 8 typów.
 • Z nich tworzone są 247 zakłady: 28 podwójnych kombinacji, 56 potrójnych kombinacji, 70 poczwórnych kombinacji, 56 pięciokrotnych kombinacji, 28 sześciokrotnych kombinacji, 8 siedmiokrotnych kombinacji i 1 ośmiokrotnych kombinacji.
 • Do wygranej potrzebne są przynajmniej 2 poprawne typy.

Zakład YANKEE w Betclic

 • Jest to system składający się z 11 zakładów.
 • 4 selekcje w 4 różnych wydarzeniach.
 • 6 dubli, 4 treble i 1 z czterema zdarzeniami.
 • 2 wygrane selekcje oznaczają zwrot.
 • Jeżeli którekolwiek 2 selekcje okażą się wygrane, to 1 dubel przynosi zwrot.
 • Jeżeli którekolwiek 3 selekcje okażą się wygrane, to 3 duble i 1 trebel przynoszą zwrot.
 • Jeżeli wszystkie 4 selekcje okażą się wygrane, to wszystkie 6 dubli, 4 treble i 1 z czterema zdarzeniami przynoszą zwrot.

Zakład LUCKY 15 w Betclic

Zakład ten składa się z 4 typów, z których tworzonych jest 15 zakładów: 1 pojedynczy na każdy typ, 6 podwójnych kombinacji, 4 potrójne kombinacje oraz 1 poczwórna kombinacja.

Zakład LUCKY 31 w Betclic

Zakład ten składa się z 5 typów, z których tworzonych jest 31 zakładów: 1 pojedynczy na każdy typ, 10 podwójnych kombinacji, 10 potrójnych kombinacji, 5 poczwórnych kombinacji oraz 1 pięciokrotna kombinacja.

Zdarzenia na kupony możemy wybierać spośród bogatej oferty sportów (przedmeczowa oraz LIVE), zakładów specjalnych, np. życia społecznego, politycznego czy także zyskującego na popularności esportu.

Oferta specjalna Betclic: Multi+, Super kursy

Betclic proponuje swoim graczom korzystanie z dwóch ciekawych promocji, które dostępne są na co dzień – mowa tu o „Multi+” oraz „Super kursach”, które bardziej szczegółowo opisujemy poniżej:

Multi+ w Betclic

 • Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym wyższa będzie potencjalna wygrana.
 • Kupon musi zawierać minimalnie 5 zdarzeń objętych promocją.
 • Minimalny kurs każdego z typów to 1.2.
 • Bonus do wygranej to +5% przy 5 zdarzeniach, +20% przy 10 zdarzeniach lub nawet 120% przy 21 zdarzeniach.

Super kursy w Betclic

W ramach tej promocji Betclic oferuje graczom podwyższenie kursu, czyli boost na wybrane zdarzenia ze swojej oferty – dotyczy to zazwyczaj najciekawszych spotkań danego dnia. Gracz może znaleźć je w zakładce „Super kursy”, która dostępna jest w ofercie zakładów sportowych.

Betclic – zakłady nietypowe: esport, wydarzenia polityczne

Oprócz typowych sportów ten bukmacher ma w ofercie także propozycje nieklasyczne, czyli esport, zakłady specjalne oraz sporty wirtualne:

Esport w Betclic

Oferta ta obejmuje zakłady na zyskujące na popularności rozgrywki esportowe z najbardziej rozpoznawalnych gier. Betclic oferuje możliwość obstawiania takich rynków zdarzeń, jak m. in. Dota2, Counter Strike: GO czy League of Legends.

Zakłady specjalne w Betclic

W Betclic można obstawiać także najciekawsze wydarzenia z życia politycznego, społecznego czy sportowego, np. transfery zawodników w letnim okienku transferowym, pytania o nowych trenerów poszczególnych drużyn czy też wybory prezydenckie.

Sporty wirtualne, mimo zyskującej popularności, wciąż nie są dostępne w Betclic, co z pewnością może być małym minusem, jeżeli chcemy ocenić całość oferty bukmachera.

Jak założyć konto w Betclic?

Aby móc grać w Betclic należy dokonać rejestracji, co nie jest skomplikowanym procesem – wystarczy kliknąć w button „ZAREJESTRUJ SIĘ” w prawym górnym rogu strony (lub wejść w okno rejestracji bezpośrednio poprzez link dostępny na naszej stronie) oraz wypełnić formularz podając podstawowe dane o sobie, takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego.

Jako, że zakłady sportowe to rozrywka dla osób dorosłych, w przypadku pełnej rejestracji należy też zweryfikować dane z dowodu osobistego lub paszportu – w przeciwnym razie konto nie będzie w pełni funkcjonalne. Rejestracja przebiega w pełni online za pośrednictwem zakładki „Moje konto – Moje dokumenty”, a w przypadku jakichś problemów można to zrobić przy pomocy poczty elektronicznej pod adresem [email protected].

Betclic umożliwia korzystanie z dwóch rodzajów kont po rejestracji:

 • Konto tymczasowe – nie wymaga przesyłania dokumentów tożsamości w celach weryfikacyjnych, jednak ważne jest tylko przez 90 dni i posiada sumaryczny limit stawek w kwocie 5 000 PLN. Co najważniejsze, wypłata środków oraz wygranych jest tu niemożliwa – aby móc to robić należy dokonać pełnej rejestracji.
 • Konto stałe – konieczna jest dodatkowa weryfikacja w postaci wysłania skanów dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego. Konto stałe umożliwia grę zgodnie z limitami, które ustalił sam użytkownik oraz zlecenie wypłat środków zgromadzonych na koncie.

Jak obstawić zakład w Betclic?

Aby postawić zakład w Betclic musisz najpierw zarejestrować konto w systemie bukmachera, a następnie dokonać pierwszej wpłaty depozytu. Zakład możesz postawić nawet, jeżeli nie dokonałeś jeszcze pełnej rejestracji (masz konto tymczasowe), jednak dopiero po dokonaniu pełnej rejestracji możesz wypłacić ewentualną wygraną, co opisaliśmy powyżej.

Po założeniu konta i zalogowaniu się na stronie internetowej wystarczy, że dodasz wybrane zdarzenia na kupon (poprzez kliknięcie w dany zakład), ustalisz stawkę zakładu i dokonasz potwierdzenia – to wszystko. Pamiętaj, że po rejestracji w Betclic na początek otrzymujesz bonus startowy, o którym możesz przeczytać w rozdziale z promocjami dla nowych graczy.

 1. Wejdź na stronę https://www.betclic.pl/.
 2. ZAREJESTRUJ SIĘ przy użyciu kodu „PEWNIACZKI”(jeżeli nie masz jeszcze konta w Betclic).
 3. Zaloguj się na konto gracza i wpłać depozyt (jeżeli na Twoim koncie nie ma dostępnych środków).
 4. Wybierz z oferty wybrane zdarzenia i ustal stawkę, za jaką chcesz zagrać kupon.
 5. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to wykorzystaj bonusy powitalne dla nowych graczy.

Betclic – aplikacja mobilna

Betclic nie odstaje od konkurencji i oferuje swoim graczom zawieranie zakładów poprzez aplikację mobilną, którą można bez problemu pobrać na telefon. Jest ona dość intuicyjna i przejrzysta, w wśród opcji znaleźć można tradycyjne rozwiązania, czyli tworzenie kuponów, sprawdzanie wyników oraz dokonywanie szybkich transakcji.

Jak pobrać, zainstalować i korzystać z aplikacji mobilnej Betclic? Poniżej instrukcja krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę internetową Betclic: https://www.betclic.pl/content/spo_downapp.
 2. Wybierz interesujący Cię system lub producenta urządzenia – iOS, Android lub Huawei.
 3. Pobierz i zainstaluj aplikację zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami. W przypadku Androida należy zaznaczyć zgodę na instalację aplikacji z nieznanych źródeł.
 4. Jeśli nie masz jeszcze konta, to zarejestruj się przy użyciu kodu „PEWNIACZKI”.
 5. Jeśli posiadasz już konto, to zaloguj się do nie.
 6. W przypadku braku środków na koncie dokonaj depozytu.
 7. Ciesz się z możliwości obstawiania i sprawdzania oferty bukmacherskiej gdziekolwiek jesteś.

Jak wpłacić pieniądze na konto w Betclic?

Betclic umożliwia kilka sposobów doładowania konta – poniżej wyjaśnimy Ci, jak należy dokonać pierwszej oraz kolejnych płatności.

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij swój awatar i wybierz zakładkę „Wpłać” lub w prawym, górnym rogu strony wybierz „+” obok widocznego salda.
 3. W polu wpisz kwotę (minimum 1 PLN) lub wybierz jedną spośród sugerowanych.
 4. Poniżej znajduje się metoda wpłaty – klikając w „Zmiana” możesz wybrać spośród dostępnych sposobów doładowania swojego konta.
 5. Wybierz interesującą Cię metodę wpłaty – dostępne są BLIK, Przelewy24, karta kredytowa/debetowa, Skrill, PaysafeCard i ApplePay.
 6. Kliknij „Depozyt”.
 7. Postępuj zgodnie z instrukcjami dla wybranego sposobu płatności.
 8. Jeśli transakcja się powiedzie, to wyświetli się komunikat „Depozyt potwierdzony”.

Jak sprawdzić kupon w Betclic?

Bukmacher oferuje możliwość sprawdzenia tylko własnych kuponów, a zrobisz to wykonując następujące czynności:

 1. Wejdź na www.betclic.pl lub włącz aplikację.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Wybierz „Mój profil” (ikona „ludzika”), a następnie „Moje kupony”.
 4. W tym momencie pojawi się lista ostatnio zawieranych zakładów wraz z ich krótkim opisem (data postawienia, numer, rodzaj, stawka, kurs, wygrana wynik).

Jak wypłacić pieniądze w Betclic?

 1. Zaloguj się na swoje konto – pamiętaj, że aby wypłacić środki musisz wcześniej dokonać pełnej rejestracji. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to dobry moment.
 2. Kliknij awatar w prawym górnym rogu.
 3. Kliknij „WYPŁAĆ”.
 4. Minimalna kwota wypłaty to 1 PLN, a maksymalna 100 000 PLN.
 5. Wybierz sposób wypłaty (Przelewy 24 lub tradycyjny przelew bankowy).
 6. Dział finansowy Betclic w przeciągu maksymalnie 48h zatwierdzi polecenie wypłaty.

Gracz może wypłacić środki tylko na swój rachunek bankowy, którego numer przypisany jest do konta, a Betclic nie pobiera żadnych opłat związanych ze zleceniem wypłaty. Czasami może dojść do sytuacji, kiedy bukmacher poprosi Cię o dodatkowe dokumenty przy wypłacie – takie działania mają na celu potwierdzenie danych identyfikacyjnych podanych podczas rejestracji.

Ile trwa wypłata w Betclic?

Metoda wypłaty:

 • Przelewy24 – do 1 dnia roboczego od akceptacji wypłaty przez Betclic.
 • Przelew bankowy – do 5 dni roboczych od akceptacji wypłaty przez Betclic.

Podsumowanie oferty Betclic – wady i zalety

Betclic to niewątpliwie bukmacher o ugruntowanej pozycji na polskim rynku – jest on doceniany za bogatą ofertę, wysokie kursy, intuicyjne stronę internetową oraz aplikację mobilną. Gracze chwalą sobie także wysokie kursy na poszczególne zdarzenia oraz ciekawe promocje czasowe, które pozwalają wyraźnie urozmaicić codzienną grę. Betclic umożliwia swoim użytkownikom śledzenie wyników wydarzeń na żywo za pośrednictwem BetclicTV, co stanowi wygodną opcję dla tych, którzy chcą przeżywać emocje na bieżąco oraz grać zdarzenia z oferty LIVE.

Współpraca z poszczególnymi klubami czy organizacjami sportowymi przyniosła bukmacherowi rozpoznawalność oraz wielu nowych użytkowników, a szczególnie udaną jest ta nawiązana z Fame MMA, którego Betclic jest oficjalnym partnerem. Czynnikiem wyróżniającym tą kooperację jest fakt, iż ciesząca się ogromnym zainteresowaniem fanów oferta na walki z poszczególnych gal jest dostępna wyłącznie w ofercie tego bukmachera.

Zalety:

 • Wysokie kursy na zdarzenia,
 • Duża liczba dyscyplin i zawodów sportowych,
 • Intuicyjna aplikacja,
 • Transmisje LIVE.

Wady:

 • Oferta bonusowa na start – tylko gra bez ryzyka,
 • Brak sportów wirtualnych.

Najczęściej zadawane pytania o Betclic

Czy Betclic umożliwia skorzystanie z funkcji cashout?
Tak, w Betclic istnieje możliwość skorzystania z opcji cash out.

Czy w Betclic istnieje opcja szybkiej rejestracji?
Tak, Betclic oferuje możliwość założenia konta tymczasowego.

Ile wynosi najmniejsza stawka, jaką możemy postawić w Betclic?
Minimalna kwota zakładu w Betclic to 0,5 PLN.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty w Betclic?
Minimalna kwota wypłaty w Betclic wynosi 1 PLN.

Czy w Betclic po dokonaniu rejestracji można dokonać zmiany danych osobowych?
Tak, po rejestracji w Betclic istnieje możliwość zmiany swoich danych. W tym celu należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta.

Czy dane osobowe będą bezpieczne?
Każdy klient może być spokojny o swoje dane osobowe, ponieważ Betclic stosuje wszelkie środki bezpieczeństwa, które są wymagane, aby uzyskać zezwolenie Ministra Finansów.

Czy Betclic gwarantuje kod promocyjny na start?
Tak, Betclic umożliwia użycie kodu promocyjnego na start. Podczas rejestracji konta wystarczy wpisać w formularzu specjalny kod promocyjny „PEWNIACZKI”.

Ile wynosi maksymalna kwota wygranej w Betclic na jednym kuponie?
Wygrana klienta w Betclic nie może być większa niż 800 000 PLN, a maksymalny kurs kuponu to 100 000.

Czy Betclic oferuje opcję szybkiego zakładu?
Nie, w Betclic nie ma możliwości skorzystania z opcji szybkiego zakładu.

Czy po wykorzystaniu bonusu powitalnego w Betclic przysługują inne promocje?
Tak, w Betclic możemy skorzystać z innych, stałych promocji lub takich ograniczonych czasowo.

Czy w Betclic istnieje możliwość wypłacenia pieniędzy przed zakończeniem wydarzenia sportowego?
Tak, Betclic oferuje możliwość wypłaty środków przed zakończeniem wydarzenia przy pomocy opcji cash out.

Czy Betclic gwarantuje streaming na żywo?
Tak, Betclic oferuje oglądanie transmisji na żywo przy pomocy Betclic TV.

Jakie są godziny otwarcia Betclic?
Betclic nie posiada w Polsce stacjonarnych punktów, dlatego jest otwarty cały czas. Gracze mają jednak możliwość kontaktu z Biurem Obsługi Klienta różnymi kanałami w godzinach 08:00-24:00.

Opinie o Betclic

Betclic to międzynarodowy bukmacher o solidnej pozycji na rynku europejskim. Przekłada się to na bogatą ofertę oraz wdrażanie ujednoliconych rozwiązań w całej grupie. Chętnie korzystam z okresowych promocji, które przygotowuje bukmacher. – Dawid

Jestem fanką freakowych gal sztuk walki. Betclic to sponsor FAME MMA, którym się interesuję. Tylko tu mam możliwość obstawiania tych walk. Dodatkowym atutem jest intuicyjność ich strony internetowej. Gdy czegoś nie wiem korzystam z rozbudowanego FAQ, które udostępnił bukmacher. – Anna

Gram głównie zakłady LIVE. Betclic to bogata oferta wydarzeń „na żywo”. Prym wiedzie oczywiście piłka nożna, ale nie brak też kosza czy ręcznej. Trzeba szybko działać, ponieważ kursy potrafią zmieniać się bardzo dynamicznie. Lubię tę nutkę adrenaliny. – Kacper


Bonusy bukmachera

Betclic
Betclic
 • Gra bez podatku na wszystkie zakłady
 • Zakład bez ryzyka do 50 PLN

Promocje bukmachera

Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!