fbpx

Zakłady bukmacherskie LVBet - oferta, bonusy i opinie

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne w LV BET! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów o LV BET i załóż konto z bonusem!

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne w LV BET! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów o LV BET i załóż konto z bonusem!

Szukasz kodów promocyjnych w LV BET? Nie mogłeś trafić lepiej! U nas znajdziesz powitalny pakiet w postaci bonusów od depozytów, zakładu bez ryzyka oraz gry bez podatku. Zobacz, jak oceniany jest bukmacher LV BET. Jak przedstawia się oferta zakładu w porównaniu do konkurencji? Przedstawiamy poradnik jak założyć konto w serwisie i zawrzeć swój pierwszy zakład.

LV BET – najważniejsze informacje o bukmacherze

Bukmacher online LV BET na polskim rynku działa od 2016 roku i przez te kilka dobrych lat zdążył wyrobić sobie w naszym kraju sporą popularność. Duża w tym zasługa Jakuba Błaszczykowskiego, który przez pewien czas był ambasadorem marki i jego wizerunek pozwolił LV BET wypromować się wśród polskich graczy. Wybitny reprezentant naszego kraju nie współpracuje już z tym bukmacherem, a aktualnie jego twarzą został popularny w internecie Łukasz Gikiewicz, czyli zawodnik znany z gry w egzotycznych ligach azjatyckich i brat bliźniak grającego w niemieckiej Bundeslidze Rafała. „Giki” to nie jedyny związek z LV BET z profesjonalnym sportem, ponieważ bukmacher jest głównym sponsorem występującego w PKO BP Ekstraklasie Śląska Wrocław oraz PFC Victorii London, czyli polonijnego klubu piłkarskiego w Anglii – w obu przypadkach można zobaczyć firmowe logo na meczowych koszulkach. Jeżeli dodamy, że LV BET sponsoruje także dwóch innych ekstraklasowiczów, czyli Wisłę Płock i Stal Mielec, żużlowy klub Unię Leszno oraz organizację esportową Anonymo, to mamy całkiem ciekawe portfolio partnerów.
Oferta LV BET ma sporo plusów – rynków zdarzeń jest naprawdę dużo, a do zalet na pewno należy dodać też ciekawą i dość rozbudowaną ofertę powitalną dla nowych graczy, a także sporą liczbę promocji dla aktywnych użytkowników, którzy zawsze mogą skorzystać z ciekawych akcji.

LV BET – kody promocyjne i bonusy dla nowych klientów

Bukmacher LV BET przygotował dla swoich nowych graczy całkiem ciekawą ofertę startową, która zbiorczo nazywa się „Pakiet powitalny 2 000 PLN”, na który składają się bonusy od trzech depozytów. Jak wyglądają poszczególne elementy składające się na powitalny pakiet 2 000 PLN LV BET i innych towarzyszących mu promocji?

BONUS do 500 PLN od 1. depozytu

 • Bonus od 1. depozytu wynosi 100%, a jego maksymalna wysokość to 500 PLN.
 • Minimalny depozyt wynosi 10 PLN.
 • Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 • Środki z depozytu oraz bonusu znajdować będą się na koncie bonusowym i podlegają 4-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.75, tylko i wyłącznie w ofercie sportowej.
 • Zakłady systemowe, zakłady z oferty sportów wirtualnych, zakłady z oferty Player Bets czy gier karcianych nie wliczają się do obrotu bonusem.
 • Aby wykorzystać bonus, należy wybrać na kuponie przycisk „Użyj bonusu”.

BONUS do 600 PLN od 2. depozytu

 • Bonus od 2. depozytu wynosi 50%, a jego maksymalna wysokość to 600 PLN.
 • Minimalny depozyt wynosi 10 PLN.
 • Bonus jest dostępny przy drugiej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 • Środki z depozytu oraz bonusu znajdować będą się na koncie bonusowym i podlegają 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.75, tylko i wyłącznie w ofercie sportowej.
 • Zakłady systemowe, zakłady z oferty sportów wirtualnych, zakłady z oferty Player Bets czy gier karcianych nie wliczają się do obrotu bonusem.
 • Aby wykorzystać bonus, należy wybrać na kuponie przycisk „Użyj bonusu”.

BONUS do 900 PLN od 3. depozytu

 • Bonus od 3. depozytu wynosi 30%, a jego maksymalna wysokość to 900 PLN.
 • Minimalny depozyt wynosi 10 PLN.
 • Bonus jest dostępny przy trzeciej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 • Środki z depozytu oraz bonusu znajdować będą się na koncie bonusowym i podlegają 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.75, tylko i wyłącznie w ofercie sportowej.
 • Zakłady systemowe, zakłady z oferty sportów wirtualnych, zakłady z oferty Player Bets czy gier karcianych nie wliczają się do obrotu bonusem.
 • Aby wykorzystać bonus, należy wybrać na kuponie przycisk „Użyj bonusu”.

BONUS 20 PLN za rejestrację

BONUS 20 PLN za aplikację mobilną

 • Należy dokonać rejestracji z naszym kodem promocyjnym PEWNIACZKI
 • Następnie gracz musi pobrać aplikację mobilną lub dodaj aplikację do ekranu głównego (aplikacja PWA).
 • Wpłać środki na konto i postaw za środki własne zakład w aplikacji mobilnej lub aplikacji PWA o stawce min. 20 PLN oraz kursie min. 1.75.
 • W przypadku przegrania pierwszego zakładu – gracz dostaje zwrot 20 PLN w formie bonusu.

600 PLN na gry i wirtualki*

 • Należy dokonać rejestracji oraz depozytu za minimum 20 PLN wybierając w zakładce WPŁATA “Powitalne 600 PLN na Karty & Wirtualki”.
 • Gracz otrzymuje bonus w wysokości 100% od swojego depozytu. Przy wpłacie 600 PLN jest to bonus 600 PLN.
 • Bonus jest dostępny przy wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 • Środki bonusowe, podlegają 6-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.50 tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych oraz Gier Karcianych.
 • Zakłady z oferty bukmacherskiej oraz Player Bets nie kwalifikują się do obrotu bonusem.
 • * Po wybraniu “Powitalne 600 PLN na Karty & Wirtualki” gracz nie będzie mógł skorzystać z bonusu 1 500 PLN od pierwszego depozytu.

Gra bez podatku

 • Możliwość gry bez podatku obowiązuje przez 33 dni po rejestracji.
 • Wystarczy zagrać zakład kombinacyjny z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2.40

LV BET – aktualne promocje i program lojalnościowy dla stałych użytkowników

Poza ciekawym pakietem startowym LV BET oferuje swoim aktywnym użytkownikom szereg innych promocji, a także program lojalnościowy, co z pewnością przyciąga uwagę graczy. Z jakich bonusów można skorzystać w LV BET? Trzeba przyznać – jest tego naprawdę sporo, a to nie wszystko, bowiem bukmacher regularnie przeprowadza ograniczone czasowo oraz cykliczne akcje, a informacje o nich zawsze znajdziesz na naszej stronie.

LV Kombi Boost

Promocja ta promuje graczy, którzy stawiają zakłady kombi z min. 3 zdarzeniami – za każde dodatkowe zdarzenia na kuponie bukmacher podbija kurs o wskazany procent. W przypadku kuponu z 3 selekcjami gracz otrzymuje boost kursowy +3%, 4 selekcje to +7%, a min. 13 selekcji to aż +75% do kursu całkowitego. Trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział zdarzenia o kursie minimalnym 1.25 – jeżeli dodasz do kuponu typ z niższym kursem, to nie zaliczy się on do boostu.

Bonusowy 2Pac

Promocja ta ucieszy wszystkich fanów sportów amerykańskich, bo dotyczy ona meczów z oferty lig NBA, NHL, NFL lub MLB. Dzięki tej akcji rzez 5 dni w każdym tygodniu (od niedzieli do czwartku) możena stawiać bez podatku kupony, na których znajdują się zdarzenia z wymienionych wyżej rozgrywek. Warunek grania bez podatku jest jeden – kupon z 3 selekcjami oraz kursem całkowitym minimum 2.50.
W przypadku tej promocji warto grać regularnie, bo LV BET przygotował coś jeszcze – gracze, którzy codziennie od niedzieli do czwartku będą stawiać minimum 50 PLN na te ligi otrzymają w każdy piątek bonus 50 PLN.

Weekend z 30 PLN w Player Bets*

Jedną z ofert specjalnych LV BET jest możliwość obstawiania Player Bets i to właśnie tego rodzaju zakładów dotyczy ta promocja. W ramach akcji możesz postawić zakład na dowolne wydarzenia z oferty Player Bets za minimum 30 PLN (muszą odbywać się one tego samego dnia, co postawienie zakładu), a jeśli Twój zakład okaże się przegrany, to następnego dnia dostaniesz zwrot 30 PLN w bonusie (z wymogiem 3-krotnego obrotu).
Promocja ta obowiązuje w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę (od godziny 00:01 do 23:59), a gracz każdego kolejnego dnia może otrzymać zwrot 30 PLN za kwalifikujące zakłady.
* promocja nie obowiązują w okresie 21.11-18.12.2022.

Potężny Jackpot

W ramach tej promocji LV BET daje graczom możliwość zgarnięcia ogromnych pieniędzy znajdujących się w puli – stawka może rosnąć lub spadać z biegiem czasu i ewentualną wygraną, a przykładową kwotą jest tu np. 150 000 PLN.
Aby wziąć udział w grze o wielką stawkę wystarczy zapisać się do promocji na jej stronie i zagrać kupon za min. 2 PLN. Na kuponie tym muszą znaleźć się albo 4 dokładne wyniki dowolnych meczów piłki nożnej, albo min. 3 zdarzenia z łącznym kursem 500.00. W zależności od liczby osób z trafionym kupon można zgarnąć pełną pulę lub podzielić ją z pozostałymi graczami – wygrana wypłacana jest w formie bonusu.
Promocja ta obowiązuje w każdym tygodniu od poniedziałku (od godziny 0:00) do niedzieli (do godziny 23:59), a każdy gracz ma w tym okresie możliwość zagrania 10 kuponów zaliczających się do akcji.

Bezpieczny kupon*

W ramach promocji „Bezpieczny kupon” gracze obstawiający zakłady z min. 4 zdarzeniami mogą otrzymać zwrot w postaci bonusu.
Aby skorzystać z promocji należy zagrać kupon kombi z min. 4 selekcjami za min. 20 PLN, a jeśli jedno zdarzenie okaże się nietrafione, to LV BET daje zwrot stawki w postaci bonusu do 50 PLN. Kupon objęty zwrotem musi mieć kurs całkowity min. 3.00 (dotyczy kursu przed jego podwyższeniem z promocji LV Kombi Boost).
Żeby wziąć udział w akcji na początku każdego tygodnia należy kliknąć przycisk BIORĘ UDZIAŁ, aby zarejestrować się.
* promocja nie obowiązują w okresie 21.11-18.12.2022.

Zwrot 25 PLN lub 50 PLN

W ramach tej promocji gracz każdego dnia może otrzymać zwrot za przegrany zakład – warunkiem jest tu zapisanie się do promocji oraz wpłacenie depozytu na kwotę 50 PLN lub 100 PLN.
Po depozycie gracz tego samego dnia musi zagrać zakład za wpłacone środki, a jeżeli pierwszy kupon po wpłacie będzie przegrany, to otrzyma on zwrot 25 PLN (za wpłatę 50 PLN) lub 50 PLN (za wpłatę 100 PLN). Ekwiwalent 25 PLN gracz otrzyma w bonusie 1 PLN z mnożnikiem kursu x25, natomiast ekwiwalent 50 PLN otrzyma w bonusie 2 PLN z mnożnikiem kursu x25.
Do przyznania zwrotu rolę nadrzędną pełni wysokość stawki netto, czyli jeśli gracz przy wpłacie 100 PLN zagra za 50 PLN (44 PLN netto), to otrzyma on zwrot 1 PLN x25. Kliknięcie przycisku BIORĘ UDZIAŁ w poniedziałek uprawnia gracza do odebrania zwrotu w każdy dzień tygodnia (od poniedziałku do niedzieli). Jeśli gracz kliknie przycisk w środę to nie odbierze on zwrotu za poniedziałkowe oraz wtorkowe zakłady.

VARyfikacja w Ekstraklasie

Jest to bardzo ciekawa opcja skierowana do graczy, którzy obstawiają mecze polskiej ekstraklasy. Od momentu wprowadzenia systemu VAR sporo bramek zostaje anulowanych, a to często powoduje przegranie kuponu. W ramach tej promocji LV BET zwraca pieniądze, jeżeli sędzia po użyciu systemu VAR cofnął bramkę w Ekstraklasie, a to spowodowało to przegranie zakładu.
W przypadku takiego zdarzenia należy wysyłać maila na adres [email protected] z numerem kuponu kwalifikującym się do zwrotu, a w ciągu 2 dni od zakończenia danej kolejki Ekstraklasy gracz otrzyma bonus w wysokości stawki swojego zakładu (maksymalnie do 100 PLN).

Operacja: esports, czyli zwrot do 100 PLN

Promocja skierowana do graczy obstawiających zakłady z oferty esportowej. W ramach tej akcji gracz musi dokonać obrotu za minimum 500 PLN na zakładach kombinacyjnych (od czwartku 00:00 do środy 23:59) na wybrane wydarzenia ze świata e-sportów, aby w czwartek otrzymać na swoje konto bonus 100 PLN ekstra.
Gry biorące udział w promocji: Counter-Strike:GO (CS:GO), Dota 2, Starcraft (SC), Starcraft 2, FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Call of Duty (CoD), Overwatch czy League of Legends (LoL).

Dwie dychy na sporty wirtualne

Promocja skierowana do graczy obstawiających zakłady z oferty na sporty wirtualne. W ramach tej akcji gracz przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli stawia zakłady w ofercie sportów wirtualnych wykonując obrót minimum 100 PLN, a w zamian otrzymuje bonus 20 PLN do wykorzystania na Sporty Wirtualne w poniedziałek w następnym tygodniu. Promocja ta jest cykliczna do odwołania, dlatego bonus można otrzymać w każdy kolejny tydzień.

50 PLN za karnet

LV BET jest sponsorem klubów piłkarskich z PKO BP Ekstraklasy, dlatego wyciąga rękę do ich kibiców. Jeżeli gracz posiada karnet na rundę jesienną lub cały sezon 2022/23, to może otrzymać bonus 50 PLN – wystarczy przesłać zrzut ekranu z systemu biletowego wraz z widniejącym na nim imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu na adres mailowy [email protected] w tytule wpisując „Karnet [nazwa klubu]”.
Bonus 50 PLN będzie ważny 30 dni od momentu dodania na konto gracza, a do tego podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75. Bonus przysługuje tylko graczom, którzy przeszli pełną rejestracją, a ich konto zostało zweryfikowane – skrócona rejestracja nie uprawnia do otrzymania bonusu.

Program lojalnościowy LV BET

Jeśli chodzi o LV BET program lojalnościowy dotyczy zarówno graczy stawiających kupony w punktach naziemnych, jak i w internecie. W przypadku grania stacjonarnie należy używać karty LV BET oraz w jednym tygodniu (poniedziałek – niedziela) postawić 5 lub więcej zakładów ze stawką minimalną 20 PLN, aby w następny poniedziałek otrzymać 30 PLN gotówki na swoją kartę.
Swój program mają także gracze obstawiający przez internet – tutaj za każdy postawiony zakład LV BET przyznaje punkty już od pierwszego kuponu po rejestracji. Każde postawione 25 PLN = 1 LV punkt, a 100 zgromadzonych LV Punktów można wymienić na 5 PLN na grę. Środki pochodzące z wymiany LV Punktów nie podlegają dalszemu obrotowi.
Do programu lojalnościowego zalicza się także Program VIP, który skierowany jest dla graczy grających często oraz za duże stawki. Tutaj konieczne jest już indywidualne zaproszenie od bukmachera, który sam selekcjonuje typerów, którzy po dołączeniu otrzymują szereg benefitów: dedykowaną obsługę, bilety na wydarzenia sportowe, specjalne promocje VIP, priorytety zgłoszeń oraz wypłat oraz zaproszenia na eventy.

Jak założyć konto w LV BET?

Każdy gracz może założyć konto w LV BET bardzo szybko i bez żadnych komplikacji. Po wejściu w link rejestracyjny wystarczy wpisać swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL, a następnie wybrać jedną z dwóch opcji. Pierwszą z nich jest szybka rejestracja w 1 minutę, która pozwala błyskawicznie założyć konto po wypełnieniu formularza – wówczas gracz otrzymuje konto tymczasowe, które jest ważne 30 dni – po upływie tego czasu zostaje zawieszone. Ograniczenia konta tymczasowego to brak możliwości wypłat oraz określony limit stawek postawionych zakładów na kwotę 8000 PLN.
Drugą i rekomendowaną opcją jest konto pełne, które żadnych ograniczeń już nie posiada – aby je uzyskać należy przejść pełną weryfikację poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości.
Istnieje też możliwość skorzystania z usługi Moje ID. Rejestracja sprowadza się do tego, że gracz nie musi już podawać swoich danych, tylko loguje się do swojego banku z formularza rejestracyjnego LV BET. Następnie potwierdza przekazanie danych z banku do bukmachera. Konto takie jest od razu zweryfikowane , co pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

LV BET – aplikacja mobilna

W dzisiejszych czasach bukmacher bez aplikacji mobilnej nie sprostałby konkurencji, dlatego LV BET aspirujący do czołówki na rynku również taką posiada. Co w swojej apce oferuje bukmacher? Nie ma tu żadnych rewolucji i wszystko to raczej znamy z innych tego typu programów, dlatego każdy oceni ją sam pod kątem szybkości i łatwości działania.

 • Pełna oferta zakładów (prematch oraz live)
 • Match Tracker, czyli wizualizacje meczów na żywo
 • Błyskawiczne transakcje
 • Funkcja cash-out
 • Szybki dostęp do sportów wirtualnych
 • Prostota i funkcjonalność

Aplikacja LV BET stworzona została na oba systemy operacyjne, czyli iOS oraz Android. W pierwszym przypadku można pobrać ją po prostu z App Store lub wybrać aplikację progresywną, w której nie trzeba samodzielnie dokonywać aktualizacji. Aby skorzystać z tej opcji należy otworzyć stronę internetową LV BET, wejść w menu udostępniania na dole przeglądarki, w menu znaleźć i wybrać “Do ekranu początk.” oraz potwierdzić wybór.
W przypadku telefonów z Androidem również można pobrać aplikację progresywną – tutaj należy wejść w przeglądarkę Safari, otworzyć stronę LV BET, wejść w menu udostępniania na dole przeglądarki, w menu znaleźć i wybrać “Do ekranu początk.” oraz potwierdzić wybór. Drugą możliwością jest pobranie pliku instalacyjnego ze strony bukmachera oraz podążanie za instrukcjami widocznymi na ekranie telefonu.

Jak wpłacić pieniądze na konto w LV BET?

Wpłacanie środków na konto depozytowe LV BET jest szybkie i proste, ponieważ bukmacher daje możliwość skorzystania z takich opcji przelewu, jak Plix, Przelewy24, Google Pay, Apple Pay, karty płatnicze, BLIK, Paysafecard oraz PayPal. Minimalna kwota przelewu wynosi w tym przypadku 1 PLN (z wyłączeniem Paysafecard i PayPal), a co najważniejsze – LV BET nie pobiera za to żadnej prowizji.
Aby wpłacić depozyt należy zalogować się na swoje konto gracza oraz otworzyć zakładkę „Płatności” widoczną na górze strony – po tym wystarczy ustalić kwotę przelewu, wybrać metodę transakcji oraz potwierdzić.

Oferta LV BET – typy zakładów

Bukmacher online LV BET oferuje swoim graczom 3 podstawowe rodzaje zakładów, a także dodatkowe opcje ułatwiające grę:

Zakład Singiel

Najprostszy zakład polegający na obstawieniu wyniku tylko jednego zdarzenia. Zakład singiel zostaje uznany za wygrany wtedy, gdy obstawione zdarzenie jest zweryfikowane jako poprawnie wytypowane.

Zakład Kombi

Najpopularniejszy rodzaj zakładów, w którym gracz obstawia wyniki min. 2 zdarzeń, Aby wygrać zakład kombi należy poprawnie wytypować wszystkie zdarzenia na kuponie – nie ma tu możliwości pomyłki.

Zakład systemowy

Zakład systemowy zawiera kilka kombinacji pojedynczych zakładów, a co najważniejsze – pozwala na wygranie zakładu nawet, jeżeli nie wszystkie wyniki zdarzeń gracz wytypuje prawidłowo. W tym przypadku gracz ręcznie ustala stawkę, liczbę zdarzeń oraz kombinacji, które wpłyną na wysokość wygranej.

Szybki zakład

Szybki zakład umożliwia przyspieszone obstawianie i ułatwia grę w zakładach na żywo, gdzie refleks jest bardzo ważny. Aby skorzystać z szybkich zakładów należy zaznaczyć w kole zębatym nad kuponem opcję „Szybki zakład” – wówczas przytrzymanie lewego przycisku myszy na wybranym kursie/dłuższe przytrzymanie kursu na aplikacji mobilnej od razu uruchamia postawienie zakładu. Po tym wystarczy jedynie wpisać stawkę i zatwierdzić, a już po obstawieniu wpisana stawka zostanie zapamiętana, zatem kolejny zakład można od razu potwierdzić, jeśli stawia się za taka samą kwotę.

Oferta specjalna LV BET: Bet Builder, Player Bets, Gruby Kupon, Cash-out

Poznaj specjalną ofertę LV BET, która pozwala Ci jeszcze bardziej uatrakcyjnić grę i obstawianie zakładów:

Bet Builder

Funkcja Bet Builder pozwala graczom łączyć różne zdarzenia w obrębie jednego meczu, np. stworzenie jednego zakładu, w którym występować będą bramki, rzuty rożne oraz kartki. Aby skorzystać z tej opcji należy wejść w całość zakładów danego wydarzenia, a następnie wybrać „BB”, dodać do kuponu poszczególne selekcje i dodać całość do kuponu. Funkcja ta pozwala mocno podbić kurs na wybrane spotkanie, dlatego jest bardzo często wykorzystywana przez graczy.

Player Bets

Jest to kolejna bardzo ciekawa i przydatna opcja, ponieważ umożliwia tworzenie i dostosowywanie zakładów na podstawie statystyk graczy. W tym przypadku można obstawiać liczbę bramek, asyst, punktów czy strzałów konkretnego zawodnika (można tworzyć też zakłady head-to-head dla kilku zawodników) nie tylko z piłki nożnej, ale też innych dyscyplin. Co istotne, zakłady Player Bets w weekendy objęte są zwrotem, o czym przeczytasz w rozdziale z promocjami.

Gruby Kupon

Jest to swego rodzaju gotowiec, z którym bukmacher proponuje zakład łączący różne wydarzenia w ramach jednego z wyższym kursem. „Gruby kupon” przygotowywany jest każdego dnia, dlatego warto zaglądać do tej zakładki, bo zawsze można trafić w niej coś ciekawego.

Cash-out

Funkcja ta zapewnia graczowi możliwość wypłaty jeszcze w trakcie spotkania, co zmniejsza ryzyko przegrania kuponu. Trzeba tu pamiętać, że na kuponie nie może znajdować się żaden przegrany zakład (w tym rezultat trwającego zdarzenia), a każde z nierozstrzygniętych zdarzeń z kuponu dalej musi widnieć w ofercie LV BET.

LV BET- zakłady nietypowe: esport, wydarzenia polityczne

Oprócz typowej oferty sportowej w LV BET gracze mogą korzystać także z alternatywnych rynków zdarzeń, które przedstawiamy poniżej:

esport

LV BET współpracuje z organizacją esportową Anonymo, dlatego w jego ofercie nie mogło zabraknąć tego typu zdarzeń. Bukmacher ten ma ciekawą ofertę na esport, bo nie dość, że można obstawiać naprawdę dużą liczbę turniejów oraz eventów z Counter Strike, Dota 2, Call of Duty czy Valorant, to oprócz tego istnieje też opcja otrzymania ekstra bonusu za stawianie na esport (więcej w rozdziale z promocjami). Warto śledzić nasz dział z promocjami czasowymi, ponieważ LV BET regularnie odpala specjalne weekendowe akcje, w ramach których można skorzystać z bardzo interesujących warunków i bonusów.

gry wirtualne oraz karciane

LV BET ma w swojej ofercie wirtuale oraz karty, na które można zgarnąć zresztą ciekawy bonus powitalny (więcej w rozdziale o promocjach dla nowych graczy). Jeśli chodzi o gry wirtualne, to bukmacher dzieli to na dwie grupy: pierwsza z nich to „LEAP”, w której znajdują się wirtualna piłka nożna, tenis oraz wyścigi (koni, chartów, zaprzęgów, motocykli oraz kolarskie), z kolei druga to „GOLDEN RACE”, gdzie widnieją… niemal dokładnie te same dyscypliny, dlatego chodzi tu zapewne o wybór algorytmu i dostawcę usługi.
Strefa z kartami to możliwość obstawiania 7 gier, do których należą blackjack, wojna, wojna plus, wojna: andar bahar, poker, polski poker oraz indyjski poker.

wydarzenia polityczne oraz pozostałe

LV BET w swojej ofercie posiada również opcję stawiania na zakłady spoza świata sportu, a konkretnie wydarzenia polityczne w Polsce i zagranicą oraz wydarzenia związane z kulturą, takie jak np. ARIA Awards 2022 w Australii.

Jak obstawić zakład w LV BET?

Pierwszym warunkiem, jaki należy spełnić przy stawianiu zakładów w LV BET jest posiadanie aktywnego konta – bez tego nie ma możliwości, aby zagrać kupon. Obstawianie zakładów umożliwia zarówno szybka rejestracja i konto tymczasowe, jak i konto stałe po pełnej weryfikacji – tutaj blokady nie ma w żadnym przypadku. Jeżeli masz już swoje konto LV BET i wpłaciłeś pierwszy depozyt, to wystarczy zalogować się na nie oraz wykonać trzy proste czynności: kliknąć w kurs wybranego zdarzenia, ustalić stawkę (jeżeli na kuponie są już wszystkie selekcje) oraz potwierdzić zagranie kuponu. Pamiętaj, aby przy pierwszym zakładzie wykorzystać pakiet powitalny LV BET i bonusy bukmachera na start – więcej przeczytasz o tym w rozdziale z promocjami dla nowych graczy.

 1. Wejdź na stronę https://www.lvbet.pl/
 2. ZAREJESTRUJ SIĘ z kodem PEWNIACZKI2020 (jeżeli nie masz jeszcze konta w LV BET).
 3. Zaloguj się na konto gracza i wpłać depozyt (jeżeli na Twoim koncie nie ma dostępnych środków).
 4. Wybierz z oferty wybrane zdarzenia i ustal stawkę, za jaką chcesz zagrać kupon.
 5. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to wykorzystaj bonus powitalny dla nowych graczy.

Jak sprawdzić kupon w LV BET?

Historię swoich zakładów postawionych na koncie LV BET sprawdzisz bardzo łatwo. Możesz ją znaleźć poprzez zalogowanie się do swojego konta gracza, a następnie wybranie zakładki “Moje zakłady” znajdującej się w prawym górnym rogu naszej strony – w tej sekcji zobaczysz swoje kupony, które możesz filtrować pod kątem rozstrzygnięć oraz daty obstawiania.

Jak wypłacić pieniądze z LV BET?

Na swojej stronie internetowej LV BET deklaruje opcję „RAPID PAY”, czyli błyskawicznych wypłat, które ułatwiają graczom dokonywanie transakcji z konta gracza na konto bankowe. Bukmacher deklaruje tu pozbawione prowizji przelewy na konto (min. 10 PLN), które trwają maksymalnie 10 minut (od momentu akceptacji przez Dział Finansowy LV BET) – wszystko to obsługiwane jest nieprzerwanie 17 godzin na dobę (w godzinach 8:00 – 1:00) przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
Zlecenie wypłaty jest bardzo proste – wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto gracza LV BET, wejdziesz w zakładkę z wypłatami, a następnie ustalisz wybraną kwotę i potwierdzisz transakcję.

Ile trwa wypłata w LV BET?

LV BET zleca błyskawiczne wypłaty zgodnie z kolejnością wpłynięcia zgłoszeń. Czas oczekiwania w godzinach pracy banków to bukmacher określa na 10 minut (od momentu akceptacji przez Dział Finansowy) i dotyczy to następujących banków: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Credit Agricole, GetIn Bank oraz ING.

Podsumowanie oferty LV BET – wady i zalety

Bukmacher LV BET jest już na polskim rynku od paru dobrych lat i gracze zdążyli poznać go oraz wyrobić sobie opinię na temat jego oferty. Niewątpliwie ma ona sporo zalet, ale znaleźliśmy też minusy.

Zalety:

 • Bogaty pakiet bonusów startowych dla nowych graczy
 • Bardzo duża liczba promocji dla aktywnych użytkowników – możliwe, że jest ona najbardziej obszerna na całym rynku bukmacherskim w Polsce.
 • Rozbudowany program lojalnościowy dla każdego typu graczy
 • Dużo rynków zdarzeń oraz opcja Bet Buildera

Wady:

 • Mało przejrzysta i niezbyt funkcjonalna strona internetowa
 • Kursy często niższe niż u konkurencji
 • Brak możliwości gry bez podatku po okresie 33 dni od rejestracji

Najczęściej zadawane pytania o LV BET

Czy LV BET umożliwia skorzystanie z funkcji cashout?
Tak, w LV BET istnieje możliwość skorzystania z opcji Cashout.

Czy w LV BET istnieje opcja szybkiej rejestracji?
Tak, LV BET oferuje możliwość szybkiej rejestracji. Każdy nowy klient może założyć konto tymczasowe prosty sposób – wystarczy, że w specjalnym formularzu poda swoje podstawowe dane osobowe. Konto tymczasowe ważne jest przez 30 dni od rejestracji.

Ile wynosi najmniejsza stawka, jaką możemy postawić w LV BET?
Minimalna kwota zakładu to 0,5 PLN.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty w LV BET?
Minimalna kwota wypłaty w LV BET wynosi 10 PLN.

Czy po dokonaniu rejestracji w LV BET możemy dokonać zmiany danych osobowych?
Zmiana danych osobowych możliwa jest tylko w wyjątkowych sytuacjach – w takim wypadku należy skontaktować się z Obsługę Klienta. W innych okolicznościach zmiany nie są możliwe.

Czy nasze dane osobowe będą bezpieczne w LV BET?
W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników LV BET stosuje wszelkie dostępne technologiczne środki (SSL, firewall). Twoje dane są chronione przed nieupoważnionym dostępem osób trzecich, co potwierdzone jest zezwoleniem wydanym przez Ministerstwo Finansów.

Czy zakłady bukmacherskie LV BET gwarantują kod promocyjny na start?
Tak, LV BET w ramach promocji daje nowym graczom pakiet powitalny 3333 PLN, na który składają się bonusy od pierwszego i drugiego depozytu, zakład bez ryzyka oraz gra bez podatku.

Ile wynosi maksymalna kwota wygranej w LV BET na jednym kuponie?
W LV BET maksymalna wygrana na jednym zakładzie wynosi 300 000 PLN.

Czy LV BET oferuje opcję szybkiego zakładu?
LV BET przygotował funkcję Szybkiego Zakładu, który umożliwia przyspieszone obstawianie i ułatwia grę w zakładach na żywo.

Czy po wykorzystaniu bonusu powitalnego LV BET przysługują inne promocje?
LV BET, poza pakietem powitalnym, przygotował dla swoich graczy bardzo dużo promocji, które dotyczą użytkowników z pełnym kontem.

Czy istnieje możliwość wypłacenia pieniędzy przed zakończeniem wydarzenia sportowego w LV BET?
Jest to możliwe dzięki specjalnej opcji Cashout, która pozwala zamknąć obstawiony zakład przed jego rozstrzygnięciem.

Czy LV BET gwarantuje streaming na żywo?
LV BET transmituje wybrane wydarzenia sportowe, jednak opcja ta dostępna jest tylko dla graczy z pełnym kontem.

Jakie są godziny otwarcia LV BET?
Zakłady online LV BET nie mają godzin otwarcia, przez co zakłady możesz obstawiać o dowolnej porze. Jeżeli chcesz obstawiać zakłady w punktach naziemnych, to godziny ich otwarcia znajdziesz na stronie internetowej.

Opinie użytkowników o LV BET

Największy minus – słaba stronka, działa czasami wolno, lepiej grać przez apkę. Mega plus za promocję – na start za rejestrację fajny pakiet + baaaaaaardzo dużo promocji dla stałych graczy. Co chwila jakieś nowe akcje, także wiedzą jak zatrzymać graczy, dla mnie wzór. – Zając17

Szeroka oferta, fajne promocje na esport czy bonusy od depozytu, kursy mogłyby być lepsze, ale zawsze coś za coś. Minus za stronkę, wolę aplikację. – KrystianWK

Grałem u innych buków, ale zachęcił mnie bonus za karnet Wisły Płock. Odebrałem bonusy na start + za karnet (w sumie trochę trzeba obracać, ale większość wyciągnąłem) i w sumie gram dalej. Ciekawe promocje mają, kursy nie takie złe, sporo zdarzeń. Dopiero po czasie ogarnąłem, że jest program ze zbieraniem punktów, także naprawdę spoko. – Nafciarz1111


Bonusy bukmachera

LVBET
LVBET
 • Do 500 PLN od 1. depozytu
 • Do 600 PLN od 2. depozytu
 • Do 900 PLN od 3. depozytu
 • Gra bez podatku przez 33 dni
 • 20 PLN bonusu za rejestrację
 • 20 PLN bonusu za aplikację mobilną
 • Do 600 PLN na gry karciane i sporty wirtualne*

Promocje bukmachera

Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!