fbpx

Zakłady bukmacherskie forBET - oferta, bonusy i opinie

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne forBET! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów forBET i załóż konto z bonusem!

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne forBET! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów forBET i załóż konto z bonusem!

Szukasz kodów promocyjnych w forBET? Nie mogłeś trafić lepiej! U nas znajdziesz doskonałą ofertę powitalną w postaci zakładu bez ryzyka, bonusu od drugiego depozytu oraz gry bez podatku, a także wiele innych. Zobacz, jak oceniany jest bukmacher online Fortuna. Jak przedstawia się oferta zakładu w porównaniu do konkurencji? Przedstawiamy poradnik jak założyć konto w serwisie i zawrzeć swój pierwszy zakład.

forBET- najważniejsze informacje o bukmacherze

Zakłady bukmacherskie forBET na polskim rynku działają od 2016 roku na podstawie licencji wydanej 4 maja i przez ten czas dał się on poznać ogromnej rzeszy graczy ze względu na ciekawie prowadzony marketing opierający się na współpracy z klubami oraz organizacjami sportowymi. Dzięki takim działaniom forBET kojarzony jest m.in. jako sponsor Arki Gdynia oraz ŁKS-u Łódź, sponsor tytularny ligi tenisowej oraz niższych lig piłkarskich, a także partner AMP Futbolu.

Ciekawym ruchem i otwarciem się na nowy rynek graczy było z pewnością utworzenie klubu biegacza „forBET Runners”, który ma na celu łączenie pasji do biegania z zakładami bukmacherskimi. Członkowie tego klubu mają specjalne dedykowane bonusy, kody zniżkowe oraz pakiety startowe, które dodatkowo można podbić dzięki udostępnianiu swojej aktywności w sieci – takie akcje to rzadkość, za co forBET-owi należą się spore brawa.

forBET – kody promocyjne i bonusy dla nowych klientów

Powitalna oferta w forBET wygląda naprawdę ciekawie i na pewno jest mocno konkurencyjna w porównaniu do innych bukmacherów. Zestaw startowy składający się z zakładu bez ryzyka, bonusu od depozytu oraz gry bez podatku jest mocno zachęcający i chyba warto z niego skorzystać zwłaszcza, że rejestrując się z naszym kodem warunki są jeszcze korzystniejsze. Szczegóły każdej z promocji opisujemy poniżej:

Zakład bez ryzyka do 1100 PLN z kodem PEWNIACZKI

 • Zwrot za pierwszy zagrany i nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto w forBET z kodem promocyjnym PEWNIACZKI.
 • Kupon należy zagrać ze środków z salda głównego – minimalna stawka wynosi 20 PLN.
 • Jeśli kupon będzie przegrany, to gracz otrzyma zwrot postawionej stawki do maksimum 1100 PLN – jest to kwota 100 PLN wyższa, niż przy rejestracji bez kodu.
 • Gracz otrzyma zwrot w środkach bonusowych, które trzeba jednokrotnie obrócić na kuponie z co najmniej 3 zdarzeniami, każde z kursem minimalnym 1.3.
 • Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

Bonus 100% od 2. wpłaty do 2050 PLN z kodem PEWNIACZKI

 • Bonus to 100% od drugiej wpłaty, nawet do 2050 PLN – jest to o 50 PLN więcej, niż przy rejestracji bez kodu.
 • Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2.0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie.
 • Minimalna kwota wpłacanego depozytu to 20 PLN.
 • Przyznanym bonusem należy obrócić dwukrotnie zawierając kupony spełniające następujące warunki: kurs ogólny kuponu min. 2.5 oraz min. 3 zdarzenia na kuponie – wszystkie zdarzenia z kursem 1.30 lub wyższym.
 • Czas na obrót bonusem to 14 dni od jego aktywacji.

30 dni gry bez podatku w forBET

Od momentu rejestracji gracz przez 30 dni może korzystać z gry bez podatku, co oznacza współczynnik 1.00 na kuponie. Warunkiem są tu min. 3 zdarzenia na kuponie oraz kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.30 lub większy.

forBET – aktualne promocje i program lojalnościowy dla stałych użytkowników

Użytkownicy forBET mogą korzystać z promocji nie tylko po dokonaniu rejestracji, ale też na późniejszym etapie, ponieważ bukmacher nie zapomina o pozostałych graczach, na których czekają interesujące bonusy. Bardzo często są to promocje okolicznościowe i ograniczone czasowo, jednak ich schemat regularnie się powtarza – wiele weekendów to m.in. „MaxiZysk”, w którym bukmacher podwaja wygrane, a także gra bez podatku na wybrane rozgrywki lub całą dyscyplinę sportu. Jeśli chodzi o regularną ofertę promocyjną forBET przedstawioną na stronie internetowej bukmachera, to prezentuje się ona następująco:

MaxiZysk

Jest to flagowa promocja forBET, która cieszy się sporym zainteresowaniem graczy i nie ma się co dziwić – jest to bardzo ciekawa akcja. Bukmacher udostępnia swoim Klientom mnożnik, który podwyższa wygraną na kuponie po spełnieniu wymaganych warunków określonych w regulaminie promocji.

 • Na początku należy wpłacić wymaganą kwotę na konto gracza (np. 100 PLN).
 • Po wpłacie na koncie gracza oprócz środków pojawi się również opcja MaxiZysk.
 • Stawka kuponu z mnożnikiem wygranej MaxiZysk musi być równa kwocie, jaką wynosił depozyt.
 • Po zagraniu kuponu MaxiZysk pobrane zostają środki z salda główngo.
 • W przypadku trafienia wszystkich zdarzeń na kuponie wygrana zostaje podwojona.

TurboKurs

Promocja ta zorganizowana jest przy udziale jednego z ambasadorów marki, czyli Bartka Ignacika znanego z programu „Turbokozak”. Akcja polega na graniu topowych wydarzeń z oferty po mocno podwyższonym kursie, a warunkiem jest tu zagranie za łączną stawkę podaną w opisie zakładu (zazwyczaj 50 PLN). Stawka ta może być podzielona na wiele kuponów, dlatego dopuszcza się składanie całości z kuponów SINGIEL i AKO, co na pewno ułatwia zadanie.

Bonus urodzinowy

W urodziny każdy gracz posiadający aktywne konto w forBET może liczyć na drobny prezent od bukmachera. Klient, który w okresie 3 ostatnich miesięcy dokonał łącznie obrotu na 100 PLN po zalogowaniu się na konto w dniu urodzin otrzyma bonus 20 PLN, który ważny jest przez 14 dni.

forBET VIP Club

forBET posiada w swojej ofercie program lojalnościowy, jednak jak sama nazwa wskazuje nie jest on dostępny dla wszystkich graczy – to niewątpliwie spora wada. Z drugiej strony, niektórzy bukmacherzy w ogóle nie posiadają takiego programu, zatem należy docenić, że w przypadku forBET-u dostajemy cokolwiek.

Aby dostać się do forBET VIP Club można przejść dwie drogi – albo poczekać na zaproszenie od bukmachera, albo wysłać taką prośbę przy zakładaniu weryfikacji (wówczas aktywność zostaje oceniona podczas okresu próbnego).

Co forBET bierze pod uwagę przy wysyłaniu zaproszeń do klubu VIP? Widzimy tu 3 filary:

 • aktywność gracza w serwisie.
 • obrót.
 • wysokość oraz częstotliwość wpłat.

Po dołączeniu do VIP klubu forBET gracz uzyskuje osobistego opiekuna, który indywidualnie rozwiązuje wszelkie problemy, dostęp do biletów na ciekawe wydarzenia sportowe i kulturalne, a także szybką autoryzację wysokich stawek oraz większe limity na grę. Dodatkowo może liczyć na comiesięczne rozliczenie w postaci wysokich bonusów, bonusy za aktywność oraz indywidualne promocje, które są dostępne tylko dla graczy VIP Clubu.

Jak założyć konto w forBET?

Rejestracja w forBET jest bardzo prosta i nie wymaga zbyt wiele czasu – wystarczy wejść w link rejestracyjny lub kliknąć okienko „Rejestracja” w prawym górnym rogu strony internetowej. Po wprowadzeniu podstawowych danych oraz kodu promocyjnego PEWNIACZKI można zarejestrować dwa rodzaje kont – tymczasowe oraz stałe.
Konto tymczasowe zakłada się szybciej, ponieważ jest ono ważne od razu po wprowadzeniu wymaganych przez bukmachera danych osobowych, jednak posiada ono swoje ograniczenia:

 • łączny limit wpłat 6000 PLN.
 • maksymalna wysokość stawki na kuponie to 2000 euro.
 • brak możliwości wypłaty środków z konta gracza na konto bankowe.
 • ważność przez 30 dni od rejestracji.

Po rejestracji konta pełnego (od razu lub w trakcie 30 dni) gracz otrzymuje pełnię funkcjonalności bez limitów wpłat oraz możliwość wypłacania środków – w tym celu konieczne jest przesłanie bukmacherowi skanu dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego), który pozwoli zweryfikować wiek oraz prawdziwość danych osobowych.

Aby zapewnić bezpieczeństwo swoich graczy zakłady bukmacherskie forBET stosują specjalnie zaprojektowane do tego technologiczne środki bezpieczeństwa, takie jak SSL czy firewall. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dane są odpowiednio chronione przed nieupoważnionym dostępem osób trzecich, co potwierdzone jest też zezwoleniem wydanym przez Ministerstwo Finansów.

forBET – aplikacja mobilna

Dobra aplikacja mobilna to klucz, aby bukmacher stanowił siłę na rynku i w przypadku forBET możemy mówić o udanym programie, gdyż apka jest naprawdę przejrzysta i intuicyjna. Ma ona sporo funkcji, działa szybko, nie męczy oczu i jest dobrze zrobiona, dlatego warto ją zainstalować i korzystać – dostępne są wersje zarówno na Androida, jak i urządzenia z systemem iOS. Instalację można rozpocząć poprzez pobranie aplikacji z dedykowanej podstrony lub poprzez zeskanowanie kodu QR widocznego na samym dole serwisu forBET.

Co oferuje aplikacja mobilna forBET?

 • Zakłady na żywo.
 • Czat dla graczy.
 • Szybkie zakłady.
 • Bogata oferta przedmeczowa.
 • Wyszukiwarka kursów.

Jak wpłacić pieniądze w forBET?

Zasilenie konta w forBET jest proste i szybkie – wystarczy zalogować się na swoje konto gracza i kliknąć w okno „Wpłaty/wypłaty” w górnej części strony. Następnie należy postępować według widocznych instrukcji, czyli podać kwotę depozytu, wybrać sposób transakcji oraz potwierdzić cały proces.

forBET proponuje swoim Klientom następujące sposoby na wpłatę środków:

 • PayU
 • BLIK
 • karta: Visa, mastercard
 • DOTPAY
 • tpay.com
 • Paysafecard

Wszystkie płatności dokonywane na konto graca w forBET są obsługiwane błyskawicznie i nie wymagają uiszczania dodatkowych opłat w postaci prowizji, dlatego środki pojawiają się na profilu już po paru chwilach od zaakceptowania przelewu. Jeśli chodzi o limity wpłat, to na koncie stałym jest jedynie jego dolna granica i wynosi ona 1 PLN – maksymalnej kwoty forBET w swoich regulaminach nie określa.

Oferta forBET – typy zakładów

Oferta forBET dzieli się na 3 podstawowe typy zakładów, a ich charakterystykę przybliżamy poniżej:

Zakład prosty

Jest to zakład zawarty na dokładnie jedno wybrane zdarzenie. Kupon z zakładem prostym jest uznawany za wygrany wtedy, gdy wybrane zdarzenie jest wytypowane poprawnie. Aby wytypować tego typu kupon należy wybrać dowolne wydarzenie z oferty, a następnie kliknąć w zakład wraz z widocznym przy nim kursem.

Zakład AKO

Jest to kupon, na którym znajduje się od 2 do 32 zdarzeń dostępnych w ofercie. Kupon AKO jest uznany za wygrany wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zostały rozstrzygnięte jako trafione. Kupon ten tworzy się tak samo, jak kupon prosty – wystarczy kliknąć w kurs wybranego zdarzenia.

Zakład System

Jest to kupon zawierający wiele zdarzeń, ale dopuszcza on wygraną nawet przy popełnieniu błędu. może mieć maksymalnie 14 zdarzeń na jednym kuponie. Każde zdarzenie oznaczone literką P oznacza „Pewniaka”, którego złe wytypowanie powoduje nietrafienie całego kuponu. W zakładzie systemowym generowana jest maksymalna ilość kombinacji w zależności od tego, jaki rodzaj systemu wybierzemy – np 5 z 14 oznacza tworzenie kombinacji 5 zdarzeniowych. Spośród wszystkich kombinacji wygenerowanych systemowo, wygrane są tylko te na których znajdzie się 5 zdarzeń rozliczonych jako wygrane. Możliwa wygrana na kuponie pokazuje kwotę potencjalnej wygranej w przypadku trafienia WSZYSTKICH kombinacji.

Oferta specjalna forBET: COMBO Expert, Betmarket, Wyszukiwarka kursów, Cash-out, BetArchitekt

Oprócz typowych zakładów forBET umożliwia również skorzystanie z oferty specjalnej, która jest naprawdę ciekawa, dlatego warto znać zasady każdej z nich. Do oferty specjalnej forBET zalicza się:

COMBO Expert

Zakładka ta zawiera różne zakłady SOLO, na które składają się pomniejsze zakłady na poszczególne zdarzenia, np. w każdym z czterech meczów Pucharu Norwegii (piłka nożna) padną przynajmniej 3 bramki. Sekcja ta podzielona jest na 3 części – Combo Pewniak, Combo Expert i Combo Fart, każda z nich różni się od siebie stopniem trudności oraz kursem.

Betmarket

Jest to bardzo ciekawa opcja dla wszystkich graczy, którzy szukają inspiracji bądź gotowych kuponów. W tej ofercie można zobaczyć, co typują inni gracze na podstawie określenia wybranej liczby zdarzeń oraz przedziału kursów.

Wyszukiwarka kursów

W tym miejscu można wyświetlić wszystkie zdarzenia, których kurs znajduje się w wyznaczonym przedziale, np. zakłady z kursami od 1.48 do 2.12. Wyszukiwarka kursów pozwala na wyświetlenie zdarzeń w wybranym przedziale w ciągu trzech najbliższych dni: dziś, jutro oraz pojutrze.

Cash-out

Funkcja Cash-out w forBET umożliwia przedwczesne zamknięcie kuponu jeszcze przed jego pełnym rozstrzygnięciem. Możesz zrobić to w przypadku, jeżeli nie chcesz ryzykować, zmieniłeś zdanie lub po prostu potrzebujesz wcześniej środków na koncie. Opcji Cash-out podlegają kupony AKO i SOLO z oferty przedmeczowej oraz na żywo, a wykorzystać ją można tylko wtedy, gdy w wybranym momencie wszystkie trwające zdarzenia rozstrzygane są jako poprawnie wytypowane.

BetArchitekt

BetArchitekt to bardzo ciekawa i często wybierana przez graczy opcja, która pozwala połączyć kilka zdarzeń z tego samego meczu w jeden, wysoki kurs. W ramach jednego zakładu można zawrzeć np. zwycięzcę meczu, liczbę goli, rzutów rożnych oraz żółte kartki – kombinacji na podbicie kursu można tworzyć naprawdę sporo.

forBET – zakłady nietypowe: esport, gry karciane, sporty wirtualne, wydarzenia polityczne

Nie samym sportem żyje człowiek, dlatego forBET pozwala obstawiać także inne zdarzenia, w których można coś wytypować. Na co dokładnie można postawić w forBET poza typowymi zdarzeniami ze świata sportu?

esport

forBET z esportem żyje bardzo blisko, dlatego oferty z tej branży nie mogło oczywiście zabraknąć. Na dziś w forBET można obstawiać wydarzenia z 10 gier ze świata esportu: Counter Strike, League of Legends, Call of Duty, DOTA 2, Overwatch, Starcraft 2, Starcraft – Brood War, Rainbow Six, Warcraft 3 oraz FIFA.

Gry karciane

Ciekawą alternatywą dla obstawiania sportu są też rozgrywane na żywo gry karciane, które coraz częściej pojawiają się w ofercie bukmacherów i nie brakuje ich również w forBET. Na ten moment do dyspozycji graczy oddanych zostało sześć gier: poker, polski poker, indyjski poker, wojna, wojna: andar bahar oraz blackjack. Minimalna stawka zakładu na gry karciane wynosi 5 PLN i jest to jedyna oferta, w której nie można postawić mniej.

Sporty wirtualne

W ofercie forBET nie mogło zabraknąć również sportów wirtualnych, w których do wyboru jest pięć dyscyplin: piłka nożna (Liga forBET, Mistrzostwa forBET oraz Mistrzostwa Świata), koszykówka, tenis, wyścigi psów oraz wyścigi koni. Sporty wirtualne są o tyle ciekawe, gdyż nie są ograniczone czasowo – za całość odpowiada specjalnie skonstruowany algorytm, który pozwala obstawiać je 24h na dobę.

Wydarzenia polityczne

W forBET obstawiać można także najciekawsze zbliżające się wydarzenia polityczne zarówno w Polsce, jak i na świecie. Przykładowym rodzajem zakładów na politykę są m.in. wybory prezydenckie czy też zdarzenia dotyczące Unii Europejskiej.

Jak obstawić zakład w forBET?

Postawienie zakładu w forBET jest bardzo proste i ogranicza się do zaledwie kilku czynności:

 1. Zarejestruj się, jeśli nie masz jeszcze konta.
 2. Zaloguj się do swojego konta używając nazwy użytkownika oraz hasła.
 3. W lewej części serwisu wybierz odpowiednią dyscyplinę sportową.
 4. Zaznacz jeden lub większą liczbę swoich typów – zostaną one automatycznie umieszczone w koszyku zakładów.
 5. Wybierz odpowiedni rodzaj zakładu (prosty, AKO lub systemowy) poprzez wprowadzenie odpowiedniej stawki przy właściwym polu rodzaju stawki.
 6. Zatwierdź wybrany zakład.
 7. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to wykorzystaj bonusy powitalne dla nowych graczy.

Jak sprawdzić kupon w forBET?

Sprawdzenie kuponu w forBET jest bardzo proste i nie sprawi Ci żadnych problemów. W tym celu musisz zalogować się na swoje konto (na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej), a następnie wybrać zakładkę „Moje konto”. W tej strefie znajdziesz „Historię zakładów”, w której masz podgląd wszystkich kuponów – zarówno tych aktywnych, jak i tych rozstrzygniętych.

Jak wypłacić pieniądze w forBET?

W forBET można wypłacić dowolną kwotę pieniędzy niezależnie od tego, czy są to pieniądze z wygranej, czy też wcześniej zdeponowane środki – minimum ustalone przez bukmachera to 1 PLN. Nie zaskoczymy Cię także informacją, że jest to całkowicie darmowe i forBET nie pobiera z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat lub prowizji. Aby zlecić wypłatę środków ze swojego konta na rachunek bankowy należy kliknąć w ikonę „Wypłaty” na swoim koncie gracza, a następnie uzupełnić dane postępując według wskazówek widocznych na ekranie. Co istotne, wypłaty są realizowane CODZIENNIE w godzinach 8:00 – 23:00.

Ile trwa wypłata w forBET?

Plusem oferty forBET jest opcja Quick Pay, czyli szybka wypłata pozwalająca na błyskawiczne dokonanie transakcji. W skrócie: przekaz pieniędzy w czasie rzeczywistym, dzięki któremu klienci tego bukmachera nie muszą zbyt długo czekać na wypłatę wygranej, gdyż transfer środków z konta gracza na prywatne konto bankowe jest realizowany w ciągu maksymalnie 30 minut.

Opcją Quick Pay mogą cieszyć się gracze, którzy posiadają konto w jednym z następujących banków: Millenium, ING, Credit Agricole, mBank, Alior Bank, Getin Noble Bank, Pekao S.A, PKO BP, Santander, BNP oraz Bank Pocztowy. Jeżeli posiadasz rachunek w banku innym niż wymienione powyżej, to wypłata zostanie zaksięgowana w ciągu maksymalnie 1-2 dni roboczych.

Podsumowanie oferty forBET – wady i zalety

Oferta forBET jest naprawdę ciekawa i nie przez przypadek jest on tak często wybierany – połączenie ciekawego bonusu startowego ze sporą liczbą zdarzeń do obstawiania naprawdę robi niezłe wrażenie. Sporym plusem jest na pewno opcja BetArchitekt, sporo nietypowych zakładów, jak esport, a także szeroka gama zdarzeń w niższych ligach piłkarskich w Polsce, co na pewno przykuwa uwagę lokalnych kibiców.

Zalety:

 • Opcja tworzenia własnych zakładów poprzez BetArchitekt.
 • Szybkie wypłaty.
 • Ciekawa oferta bonusowa dla nowych graczy – wysoki zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu.
 • Duża liczba dyscyplin i zawodów sportowych oraz nietypowych zakładów.
 • Aplikacja i strona internetowa.

Wady:

 • Brak freebetu na start.
 • Brak programu lojalnościowego dla wszystkich graczy.

Najczęściej zadawane pytania o forBET

Czy forBET umożliwia skorzystanie z funkcji cashout?
Tak, w forBET dostępna jest opcja „Cash-out”, która pozwala wcześniej zamknąć zakład, gdy wszystkie zdarzenia na dany moment są trafione.

Czy w forBET istnieje opcja szybkiej rejestracji?
Tak, każdy nowy Klient może założyć konto tymczasowe w szybki i banalnie prosty sposób. Wystarczy, że w specjalnym formularzu poda swoje podstawowe dane osobowe – po tej czynności można rozpocząć obstawianie zakładów. Należy jednak pamiętać, że wypłatę środków z konta można zlecić tylko w momencie, gdy ukończysz pełną rejestrację – masz na to 30 dni od założenia konta tymczasowego.

Ile wynosi najmniejsza stawka, jaką można zdeponować w forBET?
Minimalna kwota, jaką można wpłacić na konto gracza to 1 zł.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty w forBET?
Z konta gracza można wypłacić dowolną kwotę, gdyż minimalna kwota transakcji to 1 zł.

Czy po dokonaniu rejestracji w forBET mogę dokonać zmiany danych osobowych?
Istnieje taka możliwość, jednak tylko w wyjątkowych sytuacjach – aby rozpocząć ten proces należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta pod adresem [email protected].

Czy moje dane osobowe będą bezpieczne w forBET?
Każdy Klient może być spokojny o bezpieczeństwo swoich dane osobowe, ponieważ forBET stosuje wszelkie środki bezpieczeństwa, które są wymagane, aby uzyskać zezwolenie od Ministerstwa Finansów.

Czy zakłady bukmacherskie forBET gwarantują kod promocyjny na start dla nowych graczy?
Tak – po dokonaniu pełnej rejestracji i pierwszym depozycie każdy gracz otrzymuje pakiet startowy. W skład bonusów powitalnych wchodzą zakład bez ryzyka do 1100 zł (w przypadku przegranej nastąpi zwrot całej postawionej stawki) oraz bonus 100% od drugiego depozytu do 2050 zł.

Ile wynosi maksymalna kwota wygranej w forBET na jednym kuponie?
Limit wygranej na jednym kuponie w forBET to 200 000 zł.

Czy forBET oferuje opcję szybkiego zakładu?
Tak – forBET oferuje graczom opcję „Betmarket”, w której znajdują się gotowe kupony stworzone przez graczy.

Czy po wykorzystaniu bonusu powitalnego forBET przysługują inne promocje?
Tak, forBET regularnie przygotowuje dla swoich graczy promocje dedykowane wybranemu wydarzeniu. Przykładem jest akcja „MaxiZysk”, która pozwala podwoić wygraną na kuponie.

Czy istnieje możliwość wypłacenia pieniędzy w forBET przed zakończeniem wydarzenia sportowego?
Tak, właśnie w tym celu stworzona została opcja „Cash-out”, która pozwala wcześniej zamknąć zakład, gdy wszystkie zdarzenia na dany moment są trafione.

Czy forBET gwarantuje streaming na żywo?
Nie, forBET nie oferuje relacji LIVE.

Jakie są godziny otwarcia forBET?
Zakłady bukmacherskie forBET otwarte są cały czas, dzięki czemu nie masz żadnych ograniczeń co do momentu zawarcia zakładu. Wyjątkiem są jedynie punkty stacjonarne – godziny ich otwarcia znajdziesz na stronie internetowej forBET.

Opinie o forBET

forBET to naprawdę solidna marka, która mimo swojej całkiem mocnej pozycji, nadal stara się o nowych klientów. W końcu bonus aż do 2000 złotych + dodatki, to nie byle co – mnie w każdym razie właśnie bonus na start przekonał do wyboru właśnie tego buka. I pamiętajcie, jak będziecie się rejestrować, to tylko z kodem bonusowym PEWNIACZKI. – użytkownik Kris

U tego buka zachwyca mnie przede wszystkim bogactwo propozycji. Do dyspozycji mam, aż kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportowych, co sprawia, że znalezienie najlepszych opcji na kupon nie stanowi dla mnie praktycznie żadnego problemu. Mój zachwyt budzi jednak przede wszystkim cała gama zakładów długoterminowych i to rozgrywek znacznie mniej popularnych niż Bundesliga czy Premier League. – użytkownik Maciek

Bardzo dobre kursy, można pograć live, cashout, a w płatnościach opcje Paysafe i Skycash – naprawdę pozytywnie. – użytkownik Olaf


Bonusy bukmachera

forBET
forBET
 • Do 1 100 PLN zakładu bez ryzyka z kodem PEWNIACZKI
 • Do 2 050 PLN bonusu od 2. wpłaty z kodem PEWNIACZKI
 • 30 dni gry bez podatku

Promocje bukmachera

Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!