fbpx

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz - oferta, bonusy i opinie

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne w Fuksiarzu! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów o Fuksiarzu i załóż konto z bonusem!

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne w Fuksiarz.pl! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów o tym bukmacherze i załóż konto z bonusem!

Szukasz kodów promocyjnych w Fuksiarz.pl? Nie mogłeś trafić lepiej! U nas znajdziesz powitalny pakiet w postaci cashbacku za pierwszy przegrany zakład. Zobacz, jak oceniany jest bukmacher Fuksiarz. Jak przedstawia się oferta zakładu w porównaniu do konkurencji? Przedstawiamy poradnik jak założyć konto w serwisie i zawrzeć swój pierwszy zakład.

Fuksiarz – najważniejsze informacje o bukmacherze

Dość nietypowa nazwa wywoływała w sieci uśmiech na twarzach i sprawiała, że jeszcze przed oficjalnym startem działalności w Polsce Fuksiarz był przez wielu traktowany jako marketingowy chwyt, a nie jak nowy bukmacher, który za chwilę wejdzie do gry. Jak się okazało, Fuksiarz rzeczywiście istnieje i ma się całkiem dobrze, bo w internecie widać go naprawdę sporo. Reklama zakładów bukmacherskich Fuksiarz.pl opiera się przede wszystkim na bliskiej współpracy z Kanałem Sportowym oraz portalem piłkarskim Weszło z Krzysztofem Stanowskim na czele, co w świecie piłkarskim odbija się dość szerokim echem. Wizerunek popularnych dziennikarzy, a także Wojciecha Kowalczyka (byłego reprezentanta Polski) kojarzony jest z Fuksiarz.pl bardzo mocno, dzięki czemu bukmacher jest mocno rozpoznawalny wśród odbiorców wymienionych wyżej podmiotów na rynku sportowych mediów. Fuksiarz.pl stara się wychodzić także poza świat futbolu, czego efektem był m.in. sponsoring turnieju w coraz bardziej popularnego padla, w którym udział brali znani sportowcy, artyści, dziennikarze.
Sama oferta bukmachera jest dość standardowa – bukmacher ani nie oferuje nie wiadomo jak wielkiej liczby zakładów, ani nie ma w swojej ofercie dziur, które plasowałyby go niżej od konkurencji. Mamy tu najpopularniejsze dyscypliny (piłka nożna, tenis, siatkówka), rynek esportowy, a także nieco mniej znane sporty, jak bandy czy krykiet.

Fuksiarz – kody promocyjne i bonusy dla nowych klientów

Oferta powitalna w Fuksiarz.pl aktualnie opiera na cashbacku za pierwszy postawiony zakład. Wiemy, że konkurencja często oferuje swoim klientom liczniejsze freebety oraz bonusy od depozytu, dlatego wychodzenie do nowych użytkowników jedynie ze zwrotem stawki może wydać się mało atrakcyjne, jednak warto skupić się na zaletach i my takowe dostrzegamy. Plus należy się na pewno za to, że zwrot za przegrany zakład nie podlega obrotowi i można od razu wypłacić go na konto – to z pewnością mocna strona tego pakietu startowego. Należy przyjrzeć się także innym ofertom, które dla swoich graczy przygotował Fuksiarz, a które są rozwiązaniami przychylnymi graczom. Ich opis znajdziecie niżej.

100% zakład bez ryzyka i obrotu do 50 PLN

 • Minimalna wpłata uprawniająca do odebrania cashbacku to 50 PLN.
 • Zagraj pierwszy kupon z min. 2 zdarzeniami z oferty za min. 50 PLN – każde ze zdarzeń musi mieć minimalny kurs 1.60.
 • Jeżeli przegrasz pierwszy zakład spełniający warunek to otrzymasz zwrot 100% postawionej stawki w kwocie 50 PLN.
 • Środki z cashbacku nie podlegają obrotowi, dlatego możesz wypłacić je z powrotem na konto bankowe.
 • Bonus bez ryzyka dotyczy tylko pierwszego postawionego kuponu, a nie pierwszego przegranego zakładu.

Fuksiarz – aktualne promocje i program lojalnościowy dla stałych użytkowników

Jeśli chodzi o promocje już po skorzystaniu z oferty startowej to nie ma szału, chociaż nie można powiedzieć, że bukmacher nie proponuje nic. Oprócz dwóch promocji wpisanych na stałe regularnie zdarzają się także promocje czasowe, np. freebety lub zwroty stawki za obstawianie konkretnych rozgrywek.

Cashback bez limitu na La Liga – zwrot aż do 200 PLN za każdy przegrany kupon

 • Postaw kupon ze zdarzeniami z zakładki Cashback, w której znajdziesz najpopularniejsze wydarzenia sportowe.
 • Zakład musi obejmować mecze LaLiga lub pozostałych lig hiszpańskich.
 • Stawka min. 20 PLN, kurs pojedynczego zdarzenia to min. 1.6
 • W razie przegranej dostajesz od bukmachera zwrot części postawionej stawki zakładu na konto cashback. Maksymalna wartość bonusu to PLN 200 zł za każdy kupon.
 • Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy % zwrotu – 1 zdarzenie = 1% zwrotu, 3 zdarzenia = 3% zwrotu, a 30 zdarzeń = 50% zwrotu (maksymalna wartość).
 • Środki bonusowe pomniejszone zostają o 12% podatku od gier.
 • Cashbackiem można grać dalej lub wypłacić go na konto bankowe.

Cashback na wirtualną piłkę nożną

 • Postaw kupon z oferty na sporty wirtualne za maks. 2000 PLN (brak stawki minimalnej) ze zdarzeniami o min. kursie 1.20.
 • Im więcej spotkań umieścisz na kuponie, tym wyższy zwrot stawki w przypadku przegranej otrzymasz. Cashback nalicza się także przy kuponie z 1 zdarzeniem.
 • Maksymalny zwrot to 3%.
 • Liczba zakładów biorących udział promocji jest nieograniczona.
 • Cashbackiem można grać dalej lub wypłacić go na konto bankowe.

Program lojalnościowy FUKS VIP

Fuksiarz przygotował dla swoich użytkowników program lojalnościowy, jednak nie dotyczy on wszystkich graczy – na przyjęcie do klubu mogą liczyć tylko tzw. VIP-y. Szkoda, bo w obliczu niewielkiej liczby promocji możliwość zbierania wymiennych punktów za zakłady byłaby ciekawą zachętą. Żeby dostać się do programu należy włączyć subskrypcje e-mail i SMS, wykazywać się dużą aktywnością oraz sposobem gry – tutaj należy „wyróżnić się”, co oznacza często grać za wysokie lub bardzo wysokie stawki.
Jakie przywileje otrzymują członkowie klubu FUKS VIP?

 • dedykowane bonusy, promocje oraz konkursy
 • wsparcie 1 na 1 od dedykowanych menedżerów konta VIP.
 • priorytetowe wypłaty
 • bilety oraz zaproszenia na eventy sportowe

Jak założyć konto w Fuksiarz.pl?

Założenie konta gracza w Fuksiarz.pl jest prostym i szybkim procesem, który wykonasz w dosłownie parę minut. Na samym początku musisz wejść w link rejestracyjny lub kliknąć przycisk „Rejestracja” na stronie głównej, a następnie wypełnić formularz z danymi logowania oraz danymi osobistymi. Po uzupełnieniu wszystkich punktów formularza na wskazany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny, który należy otworzyć – po tej czynności możesz już obstawiać zakłady w Fuksiarz.
Musisz pamiętać, że szybka rejestracja pozwala Ci założyć jedynie konto tymczasowe – możesz wpłacać na niego depozyt i obstawiać zakłady, jednak posiada ono ograniczenie w postaci braku możliwości dokonywania wypłat oraz limitu wygranego kuponu w wysokości 2279,99 PLN. Aby odblokować tą czynność musisz przejść pełną weryfikację poprzez przesłanie do bukmachera zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości, na co masz 90 dni od rejestracji konta tymczasowego.

Fuksiarz.pl – aplikacja mobilna

Z oferty bukmachera Fuksiarz możesz korzystać nie tylko za pomocą komputera, ale również telefonu, co umożliwia dedykowana aplikacja mobilna. Jest ona szybka, przejrzysta i intuicyjna, a to chyba najważniejsze w tego typu programach. Za pomocą aplikacji Fuksiarz.pl możesz z łatwością obstawiać zakłady na żywo, korzystać ze wszystkich promocji, a także dokonywać błyskawicznych płatności, czyli z jednej strony nie ma w niej nic wielkiego, ale z drugiej… czy powinniśmy oczekiwać czegoś więcej? Tutaj najważniejsza jest szybkość i łatwość działania, a w tym apka Fuksiarz.pl sprawdza się bardzo dobrze.

Jak zainstalować aplikację mobilną Fuksiarz.pl?

 1. Wejdź w “Ustawienia”.
 2. Wybierz zakładkę „Zabezpieczenia”.
 3. Zaznacz „Zezwól na instalację aplikacji z nieznanych źródeł”.
 4. Pobierz aplikację ze strony Fuksiarz.pl.

Jak wpłacić pieniądze na konto w Fuksiarz.pl?

W celu dokonania wpłaty depozytu na konto w Fuksiarz.pl nie musisz mieć w pełni zweryfikowanego konta, dlatego zrobisz to już po szybkiej rejestracji. Cały proces zajmie Ci dosłownie chwilę, ponieważ jest bardzo standardowy – po zalogowaniu się na konto kliknij okienko „Wpłata”, a następnie wybierz sposób transakcji, wpisz wybraną kwotę oraz zatwierdź. Sam bukmacher nie pobiera żadnej prowizji za dokonywanie wpłat, a minimalna kwota depozytu w Fuksiarz wynosi równe 1 PLN.
Sposoby płatności Fuksiarz:

 • Dotpay
 • PayU
 • BLIK
 • Tpay
 • Przelewy24
 • przelewy kartami VISA i MasterCard

Oferta Fuksiarz.pl – typy zakładów

Fuksiarz oferuje swoim graczom 4 rodzaje zakładów – 3 z nich to doskonale znane rozwiązania, jednak ostatnie jest czymś rzadko spotykanym i naprawdę ciekawym.

Zakład solo

Najprostszy z możliwych zakładów, który zawiera tylko 1 zdarzenie. Jeżeli jest ono rozliczone jako trafione, to wygrana trafia na Twoje konto.

Zakład kombinacyjny prosty

W tego rodzaju zakładzie możesz umieścić 2-30 zdarzeń, a żeby całość uznana była za wygraną wszystkie zdarzenia muszą być rozliczone jako trafione.

Zakład systemowy

Zakład ten zawiera wiele zdarzeń, jednak w przeciwieństwie do prostego zakładu kombinacyjnego tutaj wygrać można także w przypadku, gdy któreś ze zdarzeń będzie nietrafione. W zakładzie systemowym wybierasz stawkę, a także liczbę możliwych kombinacji zdarzeń.

Szybki kupon

Bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą szybko zagrać kupon z określoną potencjalną wygraną. Dzięki opcji „Szybki kupon” ustalasz stawkę, datę, przedział kursów dla zdarzeń oraz kwotę, jaką chcesz wygrać, a system proponuje Ci zakład złożony z najciekawszych i najczęściej wybieranych typów z określonego przedziału kursów.

Oferta specjalna Fuksiarz: Fuks Kreator, Mega Kursy Boost, Early Payout, Cashout

Poznaj specjalną ofertę Fuksiarz.pl, która pozwala Ci jeszcze bardziej uatrakcyjnić grę i obstawianie zakładów:

Fuks Kreator

Ciekawa opcja pozwalająca łączyć zdarzenia z jednego meczu (maksymalnie 5), dzięki której możesz stworzyć swój własny zakład na wybrane spotkanie. Łączyć można zakłady główne (np. zwycięzca meczu, liczba bramek, wynik danej połowy, obie drużyny strzelą), rzuty rożne, żółte kartki, faule, asysty oraz spalone. Aby stworzyć własny zakład Fuks Kreator należy wejść w ofertę danego spotkania, wybrać „Zakłady specjalne”, kliknąć “Dodaj zdarzenie do kuponu!” przy wybranym zdarzeniu oraz dodać całość do kuponu.

Mega Kursy Boost

Jak sama nazwa wskazuje, promocja pozwala na stawianie zakładów po kursach wyższych niż w standardowej ofercie bukmachera. Oferta „Boost” mieści na stronie głównej po jej lewej stronie pomiędzy sekcjami „Cashback” oraz „Popularne”, a w niej znajdują się podwyższone kursy na zdarzenia z różnych dyscyplin sportu na każdy dzień tygodnia.

Cashout

Cashout to inaczej możliwość zamknięcia postawionego zakładu jeszcze przed rozstrzygnięciem całego kuponu. Jeśli dotychczas wszystkie spotkania na zakładzie są wygrane, a pozostałe mecze wciąż są aktywne w ofercie bukmachera, to możesz zgarnąć dostępną kwotę w ramach cashoutu.

Fuksiarz.pl- zakłady nietypowe: esport, wydarzenia polityczne

Oprócz typowej oferty sportowej w Fuksiarz gracze mogą korzystać także z alternatywnych rynków zdarzeń, które przedstawiamy poniżej:

esport

W ofercie bukmacherskiej nie może zabraknąć coraz bardziej popularnego esportu, dlatego i w Fuksiarz.pl można obstawiać takie właśnie zdarzenia. Gracze mają tu do dyspozycji takie gry, jak Counter Strike, League of Legends oraz Dota. Trzeba przyznać, że tylko 3 tytuły esportowe to dość mało, dlatego na tym tle konkurencja wypada lepiej.

gry wirtualne oraz karciane

Alternatywą dla sportu w rzeczywistości oraz esportu są sporty wirtualne, w których za przebieg zdarzeń oraz wynik odpowiada specjalnie zaprojektowany algorytm pozwalający obstawiać je bez względu na porę dnia. W Fuksiarz.pl gracze mogą wybierać zdarzenia spośród oferty na piłkę nożną (Liga Fuksiarz oraz Mistrzostwa), tenisa i koszykówki. W przypadku piłki nożnej wirtualnej można otrzymać cashback, o czym bardziej szczegółowo piszemy w rozdziale o promocjach.
Jeśli chodzi o gry karciane, to również oferta nie należy do najbogatszych – tutaj gracze mogą wybrać pokera, polskiego pokera lub blackjacka.

zdarzenia polityczne oraz kulturalne

Nie wiemy, czy jest to duży minus Fuksiarz.pl, ale w jego ofercie nie znajdziemy zdarzeń politycznych, takich jak np. wybory prezydenckie i jeśli chodzi o zakładkę „Zakłady specjalne” to znajdziemy tam jedynie zakłady na „Taniec z Gwiazdami” oraz galę Oscarów.

Jak obstawić zakład w Fuksiarz.pl?

Warunkiem koniecznym do obstawiania zakładów w Fuksiarz jest posiadanie aktywnego konta gracza – może być to konto tymczasowe bez dodatkowej weryfikacji lub konto stałe. Jeżeli masz aktywny profil, a także środki na koncie depozytowym to możesz bardzo szybko postawić zakład – wystarczy, że klikniesz na kursy wybranych zdarzeń i ustalisz stawkę lub po prostu skorzystać z opcji „Szybki kupon”. Pamiętaj, że w przypadku pierwszego kuponu po rejestracji możesz skorzystać z oferty powitalnej, czyli cashbacku 50% za pierwszy przegrany zakład.

 1. Wejdź na stronę https://fuksiarz.pl/
 2. ZAREJESTRUJ SIĘ (jeżeli nie masz jeszcze konta w Fuksiarz).
 3. Zaloguj się na konto gracza i wpłać depozyt (jeżeli na Twoim koncie nie ma dostępnych środków).
 4. Wybierz z oferty wybrane zdarzenia i ustal stawkę, za jaką chcesz zagrać kupon lub skorzystaj z opcji „Szybki kupon”.
 5. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to wykorzystaj bonus powitalny dla nowych graczy.

Jak sprawdzić kupon w Fuksiarz.pl?

Jeżeli chcesz sprawdzić swój kupon postawiony w Fuksiarz, to musisz zalogować się na swoje konto, następnie kliknąć w ikonę „ludzika” w prawym górnym rogu (tuż obok stanu konta), a następnie wybrać „Historię kuponów”. W tej zakładce możesz filtrować je pod kątem daty oraz statusu (wygrany, przegrany, nierozstrzygnięty).

Jak wypłacić pieniądze z Fuksiarz.pl?

W przypadku wypłaty pierwszym i najważniejszym warunkiem jest posiadanie pełnego konta po całkowitej weryfikacji danych osobowych – bez tego opcja przelewów na konto bankowe jest nieaktywna. Jeżeli masz pełne konto, to wystarczy, że wejdziesz w swoje konto i wybierzesz zakładkę „Wypłata”, w której ustalisz stawkę oraz sposób transakcji. Fuksiarz realizuje szybkie wypłaty do najpopularniejszych banków w Polsce, a we wszystkich transakcjach finansowych zachowane są najwyższe standardy bezpieczeństwa. Minimalna kwota wypłaty wynosi 5 PLN, a czas przelewu zależy od godzin pracy i księgowania w Twoim banku, co w normalnych porach powinno zająć maksymalnie 15 minut.

Ile trwa wypłata w Fuksiarz.pl?

Fuksiarz zleca błyskawiczne wypłaty w godzinach 08:00-23:00 zgodnie z kolejnością wpłynięcia zgłoszeń. Czas oczekiwania w godzinach pracy banków to maksymalnie 15 minut, szczegółową rozpiskę godzin oraz dat księgowania w poszczególnych bankach można znaleźć na stronie bukmachera.

Podsumowanie oferty Fuksiarz.pl – wady i zalety

Zalety:

 • Ciekawa i rzadko spotykana opcja „Szybki kupon”.

 • Cashback za każdy przegrany kupon spełniający warunki promocji.

 • Szybka i intuicyjna aplikacja mobilna.

 • Bardzo ciekawa oferta na zakłady hiszpańskiej La Liga

Wady:

 • uboga oferta powitalna dla nowych graczy
 • mało promocji czasowych dla graczy
 • brak programu lojalnościowego – dotyczy on tylko VIP-ów grających za duże stawki
 • uboga oferta na esport oraz brak wydarzeń politycznych

Najczęściej zadawane pytania o Fuksiarz.pl

Czy Fuksiarz umożliwia skorzystanie z funkcji cashout?
Tak, w Fuksiarz istnieje możliwość skorzystania z opcji Cash Out. Bukmacher oferuje wypłaty częściową lub całkowitą, a także manualną lub automatyczną.

Czy w Fuksiarz.pl istnieje opcja szybkiej rejestracji?
Tak, Fuksiarz oferuje możliwość szybkiej rejestracji. Każdy nowy klient może założyć konto tymczasowe prosty sposób – wystarczy, że w specjalnym formularzu poda swoje podstawowe dane osobowe. Konto tymczasowe ważne jest przez 90 dni od rejestracji.

Ile wynosi najmniejsza stawka, jaką możemy postawić w Fuksiarz.pl?
Minimalna kwota zakładu to 1 PLN.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty w Fuksiarz.pl?
Minimalna kwota wypłaty w Fuksiarz wynosi 5 PLN.

Czy po dokonaniu rejestracji w Fuksiarz.pl możemy dokonać zmiany danych osobowych?
Tak, po rejestracji możesz zaktualizować swoje dane lub poprawić je, gdy zauważysz w nich błąd. Aby to zrobić, wyślij odpowiedniego maila na adres [email protected].

Czy nasze dane osobowe będą bezpieczne w Fuksiarz.pl?
Każdy klient może być spokojny o swoje dane osobowe, ponieważ Fuksiarz stosuje wszelkie środki bezpieczeństwa, które są wymagane, aby uzyskać zezwolenie Ministra Finansów.

Czy zakłady bukmacherskie Fuksiarz gwarantują kod promocyjny na start?
Tak, Fuksiarz w ramach promocji daje nowym graczom możliwość cashbacku 50% za pierwszy przegrany zakład po rejestracji.

Ile wynosi maksymalna kwota wygranej w Fuksiarz.pl na jednym kuponie?
Całkowity dobowy kapitał Spółki przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wygranych wynosi 200 000 PLN, przy zachowaniu miesięcznego limitu wypłaty dla jednego Gracza w wysokości 400 000 PLN

Czy Fuksiarz oferuje opcję szybkiego zakładu?
Fuksiarz ma opcję „Szybki kupon”, w którym gracz ustala stawkę, potencjalną wygraną oraz zakres kursów, a system sam dobiera odpowiednie zdarzenia.

Czy po wykorzystaniu bonusu powitalnego Fuksiarz przysługują inne promocje?
Po wykorzystaniu bonusu powitalnego można korzystać z innych, stałych promocji lub takich ograniczonych czasowo i przygotowanych przez bukmachera z okazji konkretnych wydarzeń, np. finału Ligi Mistrzów.

Czy istnieje możliwość wypłacenia pieniędzy przed zakończeniem wydarzenia sportowego w Fuksiarz.pl?
Jest to możliwe dzięki specjalnej opcji Cashout, która pozwala zamknąć obstawiony zakład przed jego rozstrzygnięciem.

Czy Fuksiarz gwarantuje streaming na żywo?
Fuksiarz.pl nie oferuje standardowego streamingu wydarzeń na żywo, co w pewnością jest sporym minusem. Mamy jednak możliwość śledzenia przebiegu wybranych zdarzeń, np. meczów w postaci relacji graficznej wraz z podanymi szczegółowymi statystykami dotyczącymi obu zespołów.

Jakie są godziny otwarcia Fuksiarz?
Fuksiarz nie posiada w Polsce stacjonarnych punktów obsługi klienta, dlatego godziny otwarcia dotyczą wyłącznie zakładów online, a te czynne są 24/7.

Opinie użytkowników o Fuksiarz.pl

Czytam strony o tematyce sportowej, więc zobaczyłem reklamę i spróbowałem. Bonus na start bez szału, akurat pierwszy kupon trafiłem, ale mega przekonała mnie opcja Early Payout. Nie raz wtopiłem kupon mimo że drużyna wygrywała już 2:0, także to bardzo fajna podpórka. – Fan Lewego

Stanowski i jego ekipa promowali to tak, że trudno było nie zauważyć. Skorzystałem z cashbacku na 1 zakład i w sumie zostałem, bo czasami może dorwać freebety no i mają rozliczane wygrane zdarzenia przy 2 bramkach przewagi, co czasami ratuje tyłek. Na minus na pewno mało esportu, bo to lubię stawiać u innych buków. – Łuki192

Promocji trochę mało, ale często spoko kursy i cashback za przegrane zakłady. Raz skorzystałam z szybkiego kuponu i o dziwo trafiłam, także jak ktoś chce szybko zagrać na chybił trafił to polecam. – Ania J.


Bonusy bukmachera

Fuksiarz
 • 100% zakład bez ryzyka i obrotu do 50 PLN
 • Cashback bez limitu - zwrot aż do 200 PLN za każdy przegrany kupon

Promocje bukmachera

Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!