fbpx

Zakłady bukmacherskie Betfan - oferta, bonusy i opinie

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne BETFAN! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów BETFAN i załóż konto z bonusem!

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne BETFAN! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów BETFAN i załóż konto z bonusem!

Szukasz kodów promocyjnych w BETFAN? Nie mogłeś trafić lepiej! U nas znajdziesz bonus od depozytu, a także powitalny freebet i zakład bez ryzyka! Zobacz, jak oceniany jest bukmacher BETFAN wśród pozostałych graczy stawiających kupony. Jak przedstawia się oferta zakładu w porównaniu do konkurencji? Przedstawiamy poradnik jak założyć konto w serwisie i zawrzeć swój pierwszy zakład.

BETFAN – najważniejsze informacje o bukmacherze

BETFAN to na dzień dzisiejszy jeden z popularniejszych bukmacherów w Polsce, a swoją rozpoznawalność zawdzięcza m.in. bliskiej współpracy z Mariuszem Pudzianowskim, który jest główną twarzą marki i skutecznie przyciąga zainteresowanie graczy. Mocną stroną BETFAN, oprócz ciekawej oferty i atrakcyjnych kursów, jest ciekawe podejście do Klienta zgodne z hasłem „chcemy być jak kumpel”. Kumpelski i luźny charakter prowadzenia komunikacji zachęca do tego, aby zapoznać się z ofertą i bardzo kreatywnymi promocjami, które często wychodzą poza schemat i mocno różnią się od tego, co proponują inni bukmacherzy.

BETFAN- kody promocyjne i bonusy dla nowych klientów

08.11.2022 Betfan zmienił swoją ofertę powitalną. Szereg bonusów zamieniono na jedną promocję – bonus od pierwszej wpłaty. Szczegóły bonusu startowego w BETFAN opisujemy poniżej:

Bonus 200% od pierwszego depozytu do 400 PLN

 • Gracz musi dokonać rejestracji z naszym kodem promocyjnym.
 • Minimalny 1. depozyt – 50 PLN.
 • Do konta gracza zostanie przypisany bonus 200% od kwoty pierwszego depozytu. Maksymalna kwota bonusu to 400 PLN (w przypadku pierwszej wpłaty o wartości min. 200 zł).
 • Wykorzystaj w dowolny sposób wpłacone środki poprzez postawienie jednego lub kilku kuponów (co ważne – nie ma narzuconych żadnych wymogów odnośnie wykorzystania depozytu! Można zatem zagrać dowolne kupony o dowolnych kursach i liczbie zdarzeń). Kiedy wszystkie kupony zagrane za wpłacone środki zostaną rozliczone, bonus zostanie odblokowany i będziesz mógł za niego zagrać.
 • Wykorzystaj bonus poprzez postawienie dowolnej liczby kuponów o łącznej stawce równej kwocie otrzymanego bonusu. Warunki obrotu bonusem: min. 2 zdarzenia na kuponie, kurs ogólny min. 3.0. To wszystkie warunki, jakie trzeba spełnić!
 • Po wykorzystaniu całości bonusu, wygrane środki zostaną przeniesione na saldo główne i będą możliwe do wypłaty.
 • Po tym terminie, niewykorzystane środki z salda bonusowego podlegają wyzerowaniu.
 • Szczegóły promocji znajdują się na stronie bukmachera.

BETFAN – aktualne promocje i program lojalnościowy dla stałych użytkowników

Ogromnym atutem BETFAN są jego promocje, które ukazują się regularnie przy okazji ciekawych zdarzeń w świecie sportu, a do są niezwykle kreatywne i skutecznie przykuwają uwagę graczy. Śledząc kanały BETFAN lub jego partnerów co chwila można natknąć się na akcje, w ramach której bukmacher m.in. rozdaje freebety za bramki poszczególnych zawodników lub podbija kurs na wybrane zdarzenia – ciekawe warunki bonusów oraz charakterystyczna oprawa graficzna sprawiają, że nie sposób przejść obok nich obojętnie.
By być na bieżąco z ofertami dla stałych graczy należy śledzić informacje na stronie bukmachera.

Jak założyć konto w BETFAN?

Założenie konta w BETFAN jest bardzo proste i intuicyjne – po kliknięciu w link rejestracyjny wystarczy wpisać wszystkie niezbędne dane oraz zaznaczyć udzielenie niezbędnych zgód, które wyświetlają się w formularzu wyświetlonym na ekranie.
Po podaniu wszystkich informacji utworzone zostaje BETkonto tymczasowe, czyli najprostsza forma profilu gracza w BETFAN. Musisz jednak wiedzieć, że tymczasowy profil ma swoje ograniczenia i choć pozwala na wpłacanie depozytu oraz obstawianie zakładów, to ma limit stawek kuponów oraz blokadę na wypłatę środków z konta BETFAN na konto bankowe. Pełnię funkcjonalności otrzymujesz w momencie, gdy Twój profil zostaje zweryfikowany jako BETkonto pełne – możesz przejść na nie w momencie, gdy prześlesz do Biura Obsługi bukmachera skan dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego lub paszportu. Po pozytywnej weryfikacji, która trwa maksymalnie do 48h (chociaż w większości przypadków jest to kilkanaście minut) możesz już grać bez ograniczeń oraz wpłacać i wypłacać środki w dowolny sposób.
BETFAN zapewnia też, że wszystkie przesłane przez graczy dane osobowe są w pełni bezpieczne, co zapewniają zasady regulujące dostęp oraz przechowywanie tych danych. Strona internetowa bukmachera przetwarza dane Klientów wyłącznie podczas szyfrowanego połączenia certyfikowanego przez CloudFlare INC ECC CA-2, dzięki czemu osoby trzecie nie mają do nich dostępu i nie są w stanie ich przechwycić, co zapewnia pełne bezpieczeństwo.

BETFAN – aplikacja mobilna

Jak przystało na wiodącego gracza na rynku zakładów bukmacherskich, także i BETFAN posiada swoją dedykowaną aplikację mobilną, która jest dość przejrzysta i intuicyjna w obsłudze. Apka BETFAN dostępna jest w trzech wersjach: na iPhone (system iOS), na telefony Huawei (system AppGallery) oraz pozostałe urządzenia mobilne z systemem Android, a każda z opcji jest dostępna do pobrania na stronie internetowej bukmachera (ze względów regulaminowych nie ma ich w sklepach z aplikacjami). Jeżeli posiadasz iPhone lub telefon Huawei, to możesz po prostu zeskanować kod QR widoczny na stronie, zaś drugą opcją dostępną dla wszystkich urządzeń jest kliknięcie buttonu „pobierz” i podążanie za instrukcjami na ekranie.
BETFAN ma całkiem ciekawą i prostą w obsłudze aplikację mobilną, która pozwala na:

 • Ustawienie powiadomień push
 • Korzystanie z pełnej oferty zakładów przedmeczowych oraz live
 • Śledzenie wyników oraz statystyk na żywo
 • Dokonywanie szybkich płatności

Jak wpłacić pieniądze na konto w BETFAN?

Proces wpłacania środków z konta bankowego na profil gracza w BETFAN jest bardzo prosty i wymaga wykonaniu kilku bardzo prostych i typowych czynności:

 • Zaloguj się i przejdź to Twojego konta gracza.
 • Wybierz opcję „WPŁAĆ”.
 • Wskaż sposób, w jaki chcesz przesłać depozyt na konto gracza oraz podaj kwotę.
 • Zatwierdź transakcję (jeśli to konieczne) i… to wszystko.

BETFAN daje swoim Klientom cztery sposoby na to, aby zasilić swoje konto gracza i wpłacić depozyt:

 • BLIK (od drugiego depozytu).
 • Przelewy 24.
 • Płatność kartą (Visa, Mastercard).
 • Paysafecard.

Wszystkie płatności w BETFAN są obsługiwane błyskawicznie, a bukmacher obsługuje transakcje 20 banków, dlatego praktycznie za każdym razem cały proces trwa dosłownie moment i po kilku chwilach środki znajdują się na koncie gracza. Bukmacher nie pobiera oczywiście prowizji za żaden przelew, a minimalna kwota wpłaty wynosi 2 PLN – jeśli chodzi o maksymalny limit, to w BETFAN takowego na ten moment nie ma.

Oferta BETFAN – typy zakładów

Jeśli chodzi o podstawowy podział zakładów, to oferta BETFAN daje możliwość skorzystania z sześciu opcji, które opisujemy poniżej:

Zakład pojedynczy

Zakład ten nazywany jest inaczej prostym jednozdarzeniowym – w tym przypadku kupon obejmuje zakład na tylko jedno zdarzenie, które należy trafnie wytypować. Wygrana obliczana jest według wzoru „iloczyn kursu, stawki i współczynnika” (współczynnik to stawka zakładu po potrąceniu podatku).

Zakład AKO

Jest to zakład prosty wielozdarzeniowy, w którym gracz typuje wyniki minimum dwóch wydarzeń – tutaj wygrana obliczana jest dokładnie tak samo, jak w przypadku zakładu pojedynczego. Zakład AKO jest bardziej ryzykowany i trudniejszy do wytypowania, jednak pozwala on na zwiększenie kursu całkowitego, a co za tym idzie – większą wygraną.

Zakład systemowy

Jest to nieco bardziej złożony, ale często opłacalny rodzaj zakładu, ponieważ umożliwia wygraną w przypadku błędnego wytypowania jednego lub kilku zdarzeń (zależnie od wybranego systemu). System wskazuje określoną liczbę możliwych kombinacji, a wygrana zostaje przyznana wtedy, gdy przynajmniej jedna z nich jest trafiona. Zakład systemowy jest idealnym rozwiązaniem dla graczy, którzy często przegrywają kupony przez jeden nietrafiony typ – w takim przypadku wybranie systemu i określenie kombinacji z dopuszczonym błędem pozwala zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej.

Zakład blokowy

Jest to odmiana zakładu systemowego – tutaj konieczne jest stworzenie minimum dwóch bloków zawierających zakłady proste (pojedynczy lub AKO). Blok zostaje uznany za wygrany wtedy, gdy wszystkie zdarzenia w nim umieszczone zostaną wytypowane prawidłowo.

Zakład mieszany

BETFAN pozwala na to, aby stworzyć zakład, na który składają się albo zakład prosty wraz z zakładem systemowym, albo zakład systemowy pojedynczy z zakładem systemowym blokowym. W tym przypadku wygrana wypłacana jest wtedy, gdy przynajmniej jedna z wybranych kombinacji została trafnie wytypowana.

Bet Builder

Ten rodzaj zakładu jest dużym atutem BETFAN, gdyż nie u każdego bukmachera znajduje się taka opcja. Bet Builder BETFAN to nic innego, jak indywidualny konstruktor typów, który umożliwia tworzenie kilku zakładów w ramach jednego wydarzenia. Można dodawać w nim kilka zakładów, które nie wykluczają się wzajemnie, np. wynik końcowy, strzelca gola, liczbę rzutów rożnych, itd.

Oferta specjalna BETFAN: Matchday Boost, My BET, Cashout

Typowe rodzaje zakładów oraz bardzo ciekawa opcja Bet Buildera to nie wszystko, co znajdziemy w BETFAN – bukmacher w swojej ofercie ma też inne ciekawe propozycje, które często są wykorzystywane przez graczy:

Matchday Boost

Najciekawsze wydarzenia ze świata sportu oraz esportu są w BETFAN traktowane na specjalnych warunkach, dlatego kursy na nie są odpowiednio podbijane. Zakłady objęte podwyższonymi kursami znajdują się w na samej górze zakładki najpopularniejszych zakładów, która widnieje po lewej stronie ekranu – dotyczy to np. meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej czy siatkówce, najważniejszych meczach tenisa czy też finałów rozgrywek, jakich jak Liga Mistrzów czy mistrzostwa świata.

My BET

BETFAN umożliwia obstawianie zdarzeń, których nie ma w ofercie – to właśnie dlatego stworzona została opcja My BET. W specjalnym formularzu widocznym na stronie gracz może zaproponować swój własny zakład oraz proponowaną datę rozstrzygnięcia, a po 24 godzinach otrzyma on odpowiedź od analityków BETFAN. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, to zakład taki trafi do otawrtej oferty dla wszystkich graczy.

Cashout

Jest to często wykorzystywana przez graczy opcja, która pozwala na wypłacenie części wygranej jeszcze w trakcie trwania zdarzeń na kuponie. Warunkiem jest, aby na moment zamknięcia kuponu wszystkie rozpoczęte lub trwające zdarzenia były zweryfikowane jako trafione.

BETFAN – zakłady nietypowe: esport, sporty wirtualne, gry karciane, rozrywka

Dyscypliny sportowe nie zamykają oferty BETFAN – bukmacher ten ma w swoim repertuarze także inne ciekawe rynki zdarzeń, które cieszą się sporym zainteresowaniem:

esport

Esport cieszy się ogromną popularnością i nikogo nie dziwi już fakt, że stanowi on ważną część oferty bukmacherów. BETFAN pozwala na to, aby obstawiać zdarzenia w takich grach, jak Counter Strike, Leagoe of Legends, Dota, Valorant, StarCraft, Rainbox Six, FIFA 22 czy NBA.

Gry wirtualne

BETFAN może pochwalić się ciekawą ofertą na sporty wirtualne, które są popularną odskocznią od sportu w formie rzeczywistej. Zakłady te nie mają ograniczeń czasowych, gdyż odbywają się 24 godziny na dobę, a symulacja ich przebiegu przeprowadzana jest na podstawie historycznych wyników oraz statystyk drużyn i zawodników.
W ofercie sportów wirtualnych BETFAN dostępne są takie dyscypliny, jak piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, żużel, kolarstwo torowe oraz wyścigi psów i koni.

Gry karciane

Oferta BETFAN zawiera też gry karciane, które na stronie bukmachera są dość dobrze opisane pod katem zasad i sposobu zawierania zakładów. Do dyspozycji graczy bukmacher oddaje sześć gier karcianych rozgrywanych na żywo: blackjack, poker, poker indyjski, wojnę, wojnę plus oraz wojnę: andar bahar.

Rozrywka

Mocno rozbudowanym rynkiem zdarzeń w BETFAN jest oferta rozrywkowa, która zawiera naprawdę sporo opcji kreatywnych zakładów. O ile wielu bukmacherów ogranicza się do zdarzeń politycznych czy kulturowych, tak tutaj gracz może założyć się np. o to, w którym mieście będzie wyższa temperatura, gdzie będzie wiał mocniejszy wiatr czy też o spadek bądź wzrost kursu danej waluty.

Jak obstawić zakład w BETFAN?

Po dokonaniu rejestracji i wpłaceniu środków na swoje konto gracza możesz postawić pierwszy zakład – nie ma tu znaczenia, czy posiadasz profil tymczasowy, czy pełny. W przypadku tej pierwszej opcji możesz stworzyć kupon, ale ewentualną wygraną wypłacisz dopiero, gdy zweryfikujesz konto jako pełne poprzez wysłanie skanu dokumentu tożsamości.
Jak zagrać kupon w BETFAN?

 • Zaloguj się na swoje konto.
 • Wybierz zdarzenie (lub zdarzenia), które chcesz umieścić na swoim kuponie poprzez kliknięcie w kurs konkretnego typu.
 • Po wybraniu wszystkich zdarzeń na Twoim kuponie ustaw stawkę, za jaką chcesz zagrać.
 • Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem i dokonałeś pełnej rejestracji, to możesz skorzystać z powitalnego freebetu – w tym celu kliknij w widoczne okienko, które pozwoli Ci na zagranie darmowego zakładu.
 • Kliknij przycisk „Zagraj” – w tym momencie Twój kupon został wysłany.

Jak sprawdzić kupon w BETFAN?

Sprawdzenie swojego kuponu w BETFAN jest niezwykle proste i nie potrzeba zbyt wielu czynności, aby dojść do sedna. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Mój profil”, gdzie od razu zobaczysz sekcję z historią zakładów. Wchodząc do niej zobaczysz wszystkie zakłady, jakie zostały zagrane z Twojego konta – zarówno te wygrane, jak i przegrane. W przypadku aktywnych kuponów zobaczysz też, które zdarzenia zostały już zakończone i rozstrzygnięte jako trafione lub nietrafione.

Jak wypłacić pieniądze w BETFAN?

W BETFAN możesz wypłacić dowolną kwotę pieniędzy niezależnie od tego, czy są to pieniądze z wygranej, czy też wcześniej zdeponowane środki – warunkiem jest tu kwota minimalna ustalona na 10 PLN. Jeśli chcesz wypłacić swoje środki wystarczy, że zalogujesz się, wejdziesz w swój profil i wybierzesz opcję „Wypłać”. Podobnie jak w przypadku dokonywania depozytu, BETFAN nie pobiera żadnej prowizji za dokonanie transakcji, dlatego tyle ile wypłacisz, tyle trafi na Twoje konto bankowe.

Ile trwa wypłata w BETFAN?

BETFAN na swojej stronie internetowej deklaruje, że wypłata środków na konto bankowe gracza trwa około 15 minut i dotyczy to 97% kont.
Przyspieszoną opcją są „szybkie wypłaty” – proces ten dotyczy transakcji w godzinach 8:00 – 24:00 przez 7 dni w tygodniu. W tym przypadku wypłacana kwota musi mieścić się w przedziale 50 – 10 000 PLN, a każdy gracz może zrealizować maksymalnie pięć takich wypłat.

Podsumowanie oferty BETFAN – wady i zalety

Dzięki świetnemu marketingowi BETFAN jest bardzo popularnym bukmacherem na polskim rynku i trzeba powiedzieć, że broni się on na tle konkurencji – oferuje bardzo ciekawe promocje czasowe, dobry bonus startowy, bogatą ofertę oraz intuicyjną aplikację mobilną. Stawki na konkretne zdarzenia nie zawsze będą najwyższe (chociaż tutaj warto sprawdzać zakładkę Matchday Boost), zatem warto porównywać je na bieżąco, jednak niewątpliwym minusem jest tu brak bardziej przystępnego programu lojalnościowego dla graczy.

Zalety:

 • Ciekawy bonus startowy
 • Bardzo interesujące promocje czasowe przy okazji ważnych wydarzeń
 • Niezwykle szeroka oferta, w tym najlepsza na rynku oferta rozrywkowa
 • Bardzo duża ilość banków obsługująca szybkie wypłaty
 • Funkcjonalna i bardzo przystępna strona internetowa oraz aplikacja mobilna
 • Opcje Cashout oraz Bet Builder

Wady:

 • Brak programu lojalnościowego dla wszystkich graczy
 • Minimalna kwota wypłaty wyższa niż u konkurencji
 • Brak transmisji sportowych na żywo

Najczęściej zadawane pytania o BETFAN

Czy BETFAN umożliwia skorzystanie z funkcji cashout?
Tak, w BETFAN dostępna jest opcja „Cashout”, która pozwala wcześniej zamknąć zakład, gdy wszystkie zdarzenia na dany moment są trafione.

Czy w BETFAN istnieje opcja szybkiej rejestracji?
Tak, każdy nowy Klient może założyć konto tymczasowe w szybki i banalnie prosty sposób. Wystarczy, że w specjalnym formularzu poda swoje podstawowe dane osobowe – po tej czynności można rozpocząć obstawianie zakładów. Należy jednak pamiętać, że wypłatę środków z konta można zlecić tylko w momencie, gdy ukończysz pełną rejestrację.

Ile wynosi najmniejsza stawka, jaką można zdeponować w BETFAN?
Minimalna kwota, jaką można wpłacić na konto gracza to 2 PLN.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty w BETFAN?
Z konta gracza można wypłacić kwotę od 10 PLN.

Czy po dokonaniu rejestracji w BETFAN mogę dokonać zmiany danych osobowych?
Istnieje taka możliwość – skontaktuj się z Biurem Obsługi Gracza opisując krótko jakie dane chcesz zmienić oraz załączając dokument potwierdzający. W przypadku każdej modyfikacji należy zgłosić ją na adres mailowy: [email protected]

Czy moje dane osobowe będą bezpieczne w BETFAN?
Każdy Klient może być spokojny o bezpieczeństwo swoich dane osobowe, ponieważ BETFAN stosuje wszelkie środki bezpieczeństwa, które są wymagane, aby uzyskać zezwolenie od Ministerstwa Finansów.

Czy zakłady bukmacherskie BETFAN gwarantują kod promocyjny na start dla nowych graczy?
Tak – po dokonaniu pełnej rejestracji i pierwszym depozycie każdy gracz otrzymuje pakiet startowy, który opisaliśmy wyżej.

Ile wynosi maksymalna kwota wygranej w BETFAN na jednym kuponie?
Limit wygranej na jednym kuponie w Betfan to 500 000 PLN.

Czy BETFAN oferuje opcję szybkiego zakładu?
Tak – możesz skorzystać z zapisanego kuponu, który przygotowałeś wcześniej, a następnie obstawić go bez konieczności wrzucania poszczególnych zdarzeń od początku.

Czy po wykorzystaniu bonusu powitalnego BETFAN przysługują inne promocje?
Tak, zakłady bukmacherskie BETFAN praktycznie codziennie przygotowują specjalne promocje tematyczne, np. przy okazji ważnych wydarzeń sportowych – informacje o ich szczegółach oraz warunkach publikowane są wówczas na stronie betfan.pl lub za pośrednictwem partnerów czy ambasadorów.

Czy istnieje możliwość wypłacenia pieniędzy w BETFAN przed zakończeniem wydarzenia sportowego?
Tak, właśnie w tym celu stworzona została opcja „Cash Out”, która pozwala wcześniej zamknąć zakład, gdy wszystkie zdarzenia na dany moment są trafione.

Czy BETFAN gwarantuje streaming na żywo?
BETFAN nie umożliwia oglądania meczów, ale w sekcji zakładów LIVE można włączyć wizualizację wraz z ogromną liczbą statystyk aktualizowanych na bieżąco.

Jakie są godziny otwarcia BETFAN?
Zakłady bukmacherskie BETFAN otwarte są cały czas, dzięki czemu nie masz żadnych ograniczeń co do momentu zawarcia zakładu.


Bonusy bukmachera

Betfan
Betfan
 • Bonus 200% od pierwszego depozytu do 400 PLN

Promocje bukmachera

Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!