fbpx

Zakłady bukmacherskie ComeOn - oferta, bonusy i opinie

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne ComeOn! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów ComeON i załóż konto z bonusem!

Przedstawiamy nowego bukmachera z polską licencją! Serwis ComeOn to marka doskonale znana na rynkach międzynarodowych, a od września 2023 roku jest to w 100% legalny bukmacher w naszym kraju. Jakie bonusy powitalne czekają na nowych Klientów bukmachera ComeOn? Jak zwiększyć pulę darmowych środków za pomocą kodów promocyjnych? Jak prezentuje się oferta zakładów sportowych oraz jakie są mocne i słabe strony tego operatora? Sprawdzamy!

ComeOn – najważniejsze informacje o bukmacherze

Firma bukmacherska ComeOn to serwis ze szwedzkim kapitałem, a w Polsce zarządza nim spółka Cherry Online Polska sp. z o.o., która ma również w swojej stajni doskonale Wam znanego bukmachera PZBuk. Firma ma swoją siedzibę w Warszawie i posiada polską licencję od Ministerstwa Finansów, a pozwolenie o numerze DAG11.6831.11.2022 jest aktualne do 2028 roku. To sprawia, że serwis działa w 100% legalnie, a rejestrując się w ComeOn Gracz w żaden sposób nie narusza polskiego prawa.

ComeOn – kody promocyjne i bonusy dla nowych Klientów

Wzorem pozostałych legalnych konkurentów działających na polskim rynku bukmacher ComeOn premiuje nowych Graczy bonusem na start. Póki co pakiet powitalny ogranicza się do jednej promocji, natomiast intuicja podpowiada nam, że nie jest to ostatnie słowo ComeOn i w następnych miesiącach możemy spodziewać się kolejnych bonusów powitalnych.

100 PLN bez ryzyka na start

 • Załóż konto Gracza w ComeOn
 • Wpłać pierwszy depozyt min. 100 PLN.
 • Postaw pierwszy zakład, który grasz bez ryzyka.
 • Zakład bez ryzyka będzie dostępny z rozwijanego menu ‘Dostępne bonusy’ obok pola ze stawką podczas tworzenia zakładu wielokrotnego (min. 3 selekcje) z kursem łącznym min. 3.0, stawianego z własnych środków w kwocie maksimum do 113,64 PLN.
 • W przypadku przegranego pierwszego zakładu bukmacher zwróci Ci postawioną stawkę do 100 PLN (minus podatek) w gotówce bez wymogów obrotu.
 • Kwota zakładu bez ryzyka przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi minimalnie 50 PLN, a maksymalnie 100 PLN.
 • Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania zakładu bez ryzyka – użytkownik ma 7 dni na wykorzystanie zakładu bez ryzyka. Zakład bez ryzyka może być wykorzystany wyłącznie jeden raz w czasie trwania oferty promocyjnej.
 • Każdy Gracz może skorzystać z tej promocji TYLKO JEDEN RAZ.

ComeOn – aktualne promocje i program lojalnościowy dla stałych użytkowników

Klienci najlepszych firm z naszego rankingu legalnych bukmacherów przyzwyczaili się, że poza atrakcyjnym bonusem powitalnym do ich dyspozycji są także regularne promocje okolicznościowe organizowane z myślą o aktywnych Typerach. Topowi bukmacherzy rozpieścili polskich Graczy, dlatego aktualna oferta promocyjna dla stałych Klientów ComeOn może nieco rozczarować Typerów, gdyż w trakcie naszych testów jedynym bonusem był program lojalnościowy, czyli Sklep Gracza.

Program lojalnościowy Sklep Gracza

Każda aktywność na koncie Gracza to z góry określona pula punktów lojalnościowych, które następnie można zamieniać na darmowe bonusy w Sklepie Gracza. Przykładowo – pierwsze logowanie w danym dniu to 20 punktów, każdy depozyt 1 PLN to 1 punkt, każde postawione 5 PLN to 10 punktów (niezależnie od kursu i ilości zdarzeń na kuponie), ukończenie rejestracji i zweryfikowanie konta (e-mail i telefon) to 500 punktów, każdy dokument zatwierdzony przez Punkt Obsługi Klienta to 500 punktów, pierwsza wypłata środków pieniężnych to 100 punktów, itd.

Jak założyć konto w ComeOn?

Bukmacher ComeOn nie obsługuje póki co stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów, z kolei oferta online dostępna jest wyłącznie dla Typerów posiadających konto w tym serwisie. To oznacza, że konieczna będzie rejestracja konta, na szczęście cały proces jest dziecinnie łatwy i sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków (nam założenie konta zajęło niecałe 3 minuty).

Jak założyć konto w ComeOn? Bukmacher postawił na innowacyjne rozwiązanie i oferuje Graczom dwie ścieżki rejestracji. Pierwsza, klasyczna, wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego (zielony button ZAREJESTRUJ SIĘ na stronie głównej) i podania podstawowych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, data urodzenia, PESEL, numer telefonu, adres email oraz adres zamieszkania.

Istnieje również uproszczona ścieżka, a mianowicie możliwość skorzystania z automatycznego pobierania danych z bankowości elektronicznej (tzw. transactionlink). W tym wypadku wystarczy podać numer telefonu i adres email oraz zalogować się na rachunek bankowy, a system zrobi resztę za nas. Punkt dla ComeOn.

Oczywiście oba opisane powyżej warianty oznaczają błyskawiczną rejestrację konta tymczasowego. Gracz będzie mógł wpłacić depozyt, dostanie bonus powitalny i będzie miał dostęp do pełnej oferty zakładów, jednak jeśli dopisze mu szczęście i jego typowanie okaże się prawidłowe, to nie zdoła wypłacić środków na rachunek bankowy.

Wypłaty wygranych w ComeOn dostępne są dopiero po weryfikacji danych osobowych, a ta będzie możliwa na podstawie skanów (lub wyraźnych zdjęć) obu stron dokumentu potwierdzającego tożsamość Gracza (dowód osobisty, paszport lub karta pobytu).

ComeOn – aplikacja mobilna

Wraz z debiutem ComeOn na rynku pojawiła się także całkiem solidna aplikacja mobilna. Oprogramowanie działa na każdym rodzaju urządzeń. Posiadacze iPhonów mogą ją pobrać z AppStore, natomiast jeśli macie telefon z Androidem to zrobicie to na mobilnej wersji strony bukmachera ComeOn (pamiętajcie o konieczności wyrażenia zgody na pobieranie aplikacji z nieznanych źródeł).

Co do samej apki. Być może nie jest to najlepsze oprogramowanie na rynku, jednak trudno też się przyczepić do intuicyjności oraz płynności działania softu. Aplikacja ComeOn gwarantuje błyskawiczny dostęp do wszystkich sekcji i produktów bukmachera, a logowanie się odciskiem palca lub poprzez FaceID to bardzo przyjemne dodatki.

Jak wpłacić pieniądze na konto w ComeOn?

Typowanie zakładów w ComeOn będzie możliwe chwilę po zasileniu budżetu na grę, czyli wpłaceniu depozytu. Nie sprawiło nam to żadnych trudności, a cały proces sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków.

 1. Zaloguj się na konto Gracza w ComeOn.
 2. Kliknij button DEPOZYT (prawy górny róg strony).
 3. Podaj kwotę wpłaty (min. 5 PLN).
 4. Wybierz jedną z respektowanych opcji.
 5. Gotowe! Kilkadziesiąt sekund później środki pojawią się w budżecie, a Ty będziesz mógł typować dowolne mecze.

Jakie opcje płatnicze respektuje bukmacher ComeOn? Są to:

 • Przelewy24
 • Szybkie przelewy
 • BLIK

Widzicie zatem jak na dłoni, że wybór metod nie powala na kolana (brakuje chociażby portfeli internetowych oraz kart przedpłaconych), natomiast nie jest też tak, że zasilenie budżetu stanowi jakiś problem. Wszystkie depozyty są rzecz jasna w 100% darmowe i pozbawione prowizji, a zaraz po tym, jak tylko bukmacher ComeOn dołoży kilka dodatkowych metod, to wystawimy mu maksymalną notę za tę sekcję.

Oferta ComeOn: typy zakładów

Bukmacher ComeOn obsługuje dwa rodzaje zakładów, czyli kupony SOLO oraz AKO. Nieco zabrakło nam zakładów systemowych, natomiast zrzucamy to na karb krótkiej obecności na rynku i mocno wierzymy, że z czasem również i takie kupony pojawią się w ofercie ComeOn.

Zakład SOLO

Na kuponie znajduje się tylko jedna selekcja. Jeśli typ okaże się poprawny, to chwilę później bukmacher wypłaci Graczowi wygraną kwotę.

Wielokrotny kupon AKO

Na kuponie znajduje się dwa lub więcej typów. Zakład będzie zwycięski tylko wówczas, gdy komplet selekcji będzie prawidłowy. Kupony AKO gwarantują atrakcyjne wygrane w przypadku powodzenia, ale z drugiej strony obarczone są sporym ryzykiem wpadki.

Oferta specjalna ComeOn – Bet Builder i Combo

Nie powala na kolana lista innowacyjnych rozwiązań i ciekawych opcji zakładów w ofercie bukmachera ComeOn. W trakcie testowania naszą uwagę przykuły właściwie dwie funkcje, czyli Bet Builder i zakład Combo, natomiast nie jest też tak, że jest to jakaś totalna innowacja, której nie odnajdziecie w żadnej innej firmie. Dobre i to, natomiast liczymy na znacznie więcej w przyszłości.

Bet Builder

Klasyczny konstruktor kuponów AKO w obrębie tego samego meczu. Sama funkcja działa bardzo sprawnie i daje możliwość łączenia ze sobą naprawdę sporej liczby scenariuszy (m.in. łącznej liczby podań i strzałów całej drużyny, ale też dość szczegółowych statystyk poszczególnych piłkarzy, jak chociażby liczba odbiorów oraz sposób strzelenia bramki). W naszej opinii jest to jeden z lepszych Bet Builderów dostępnych na rynku i wystawiamy mu maksymalną możliwą notę.

Zakłady Combo

Klasyczne “gotowce”, dzięki którym można błyskawicznie obstawić jakiś scenariusz meczu uwzględniający więcej, niż tylko jeden typ (np. Gospodarze wygrają + Obie drużyny strzelą bramkę lub Remis + Powyżej 2,5 goli).

ComeOn – zakłady nietypowe: E-sport, gry karciane oraz sporty wirtualne

Każdy szanujący się bukmacher w Polsce poza klasycznymi zakładami sportowymi oddaje w ręce swoich Klientów kursy na wydarzenia E-sportowe, sporty wirtualne oraz gry karciane. Jak to wygląda w ComeOn? No cóż… szału nie ma!

Zakłady na E-sport u bukmachera ComeOn

Zakłady E-sportowe nie doczekały się póki co oddzielnej sekcji na stronie tego bukmachera, lecz trzeba ich szukać w standardowej ofercie sportowej. Jak się zapewne domyślacie nie ułatwia to zadania, tym bardziej, że tych zakładów jest bardzo mało. W trakcie naszych testów odnaleźliśmy kilka długoterminowych rynków dotyczących Dota 2 oraz League of Legends, nie natrafiliśmy także na żadne kursy w sekcji LIVE i z całą pewnością jest to do poprawy w przyszłości.

Sporty wirtualne u bukmachera ComeOn

Firma ComeOn nie oddaje w ręce Graczy klasycznych zakładów wirtualnych, a w tajemniczo brzmiącej sekcji Retro Bet dostępne są jedynie kursy na piłkę nożną. Dobre i to. Łapka w górę za transmisje, w których nie oglądamy obrazu generowanego komputerowo, lecz realne bramki z poprzednich sezonów. Ogląda się to całkiem przyjemnie, natomiast na tym pozytywy się kończą.

Gry Karciane u bukmachera ComeOn

Serwis uruchomił także sekcję z grami karcianymi. Do wyboru są dwie odmiany Wojny, Poker oraz Black Jack. Lobby karciane prezentuje się dość klasycznie i nie ma za bardzo na co narzekać, a jedyne na co kręcimy nosem to brak choćby jednego polskiego stołu.

Jak obstawić zakład w ComeOn?

Zdajemy sobie sprawę, że z perspektywy doświadczonych Typerów jest to dość banalna kwestia, natomiast pamiętajcie, że czytają nas również totalni debiutanci na rynku, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bukmacherką i stawiają swoje pierwsze zakłady. Jak obstawić kupon w Come On? Wystarczy postępować według poniższej instrukcji.

 1. Wypełnij formularz i załóż konto Gracza w ComeOn.
 2. Wpłać depozyt jedną z dostępnych metod (min. 5 PLN).
 3. Odbierz bonus powitalny aż do 200 PLN (min. depozyt uprawniający do otrzymania bonusu to 50 PLN).
 4. Odszukaj mecz, wyścig lub walkę, w przypadku którego wydaje Ci się, że potrafisz przewidzieć jego wynik.
 5. Kliknij na button z kursami obok interesującego Cię zakładu.
 6. Podaj stawkę kuponu i obstaw zakład.
 7. Jeśli Twoje przewidywania się potwierdzą, to chwilę później bukmacher wypłaci Ci wygraną, którą będziesz mógł przelać na konto w banku.

Jak sprawdzić kupon w ComeOn?

Cała historia Twojego typowania i komplet zakładów, które kiedykolwiek obstawiłeś w ComeOn jest do Twojej dyspozycji 24h. Aby sprawdzić aktywne kupony, albo historię rozliczonych zakładów wystarczy odpalić odpowiednią sekcję znajdującą się w profilu gracza (prawy górny róg strony).

Jak wypłacić pieniądze w ComeOn?

Sekcja WYPŁATA, co zupełnie zrozumiałe, to najchętniej odwiedzana sekcja na stronie każdego legalnego bukmachera. Co wiemy o wypłatach w ComeOn? Prezentują się one dość standardowo, a mianowicie jedyną dostępną opcją jest tradycyjny przelew na konto w banku. Minimalna kwota wypłaty w ComeOn nie może być niższa od 5 PLN, bukmacher rzecz jasna nie pobiera żadnej prowizji, a na rachunku bankowym lądują identyczna kwota, jaka wyszła z budżetu Gracza w ComeOn.

Ile trwa wypłata w ComeOn?

Bukmacher realizuje szybkie przelewy i za to spory plus. W teorii pracownicy ComeOn dają sobie 2 godziny na realizację transakcji (mowa oczywiście o dniach roboczych), natomiast w rzeczywistości środki pojawiają się znacznie szybciej (nasz przelew dotarł w ciągu ok. 15-20 minut). Szybkie wypłaty realizowane są wyłącznie do wybranych banków (lista poniżej), a jeśli macie rachunek w innym banku, to na środki przyjdzie Wam zaczekać 1-2 dni robocze. Klasyka.

 • mBank
 • Konto Inteligo
 • Bank PKO BP
 • Santander Bank
 • ING Bank Śląski
 • Bank Pekao SA
 • BNP Paribas
 • Millennium Bank
 • Bank Pocztowy
 • Alior Bank
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Bank Ochrony Środowiska
 • Credit Agricole
 • Toyota Bank

Oczywiście wszystkie wypłaty wygranych środków dostępne są jedynie na koncie stałym, czyli po pomyślnej weryfikacji danych osobowych (konieczne są dokumenty potwierdzające tożsamość Gracza).

Podsumowanie oferty ComeOn – wady i zalety

Na ten moment, niedługo po debiucie na rynku bukmacher ComeOn z pewnością nie jest w stanie konkurować z liderami rankingu legalnych operatorów z polską licencją. Czy to oznacza, że rejestrując się w tym serwisie zmarnujecie czas? No nie, oczywiście, że nie!

Na spory plus zasługuje solidna oferta zakładów piłkarskich z bardzo dobrym Bet Builderem (według nas TOP 3 w Polsce). Do gustu przypadła nam także szybka aplikacja mobilna oraz atrakcyjny na pozór program lojalnościowy (bardzo podobny produkt dostępny jest w PZBuk).

Które sekcje wymagają retuszu? Bez dwóch zdań na kolana nie powala sekcja na żywo, w której próżno szukać transmisji meczowych. Nie zachwycają także zakłady E-sportowe, a jeśli bukmacher ComeOn chce wyszarpać sobie miejsce na polskiej scenie, to z całą pewnością musi pomyśleć o lepszych bonusach i promocjach.

Zalety ComeOn:

 • Solidna oferta zakładów na piłkę nożną.
 • Marża na poziomie ok. 5% na piłkę nie odstrasza.
 • Sprawna aplikacja na smartfony.
 • Znakomity Bet Builder.
 • Atrakcyjny program lojalnościowy premiujący każdą aktywność na koncie Gracza.

Wady ComeOn:

 • Przeciętny bonus powitalny.
 • Brak promocji okolicznościowych dla stałych Klientów.
 • Brak transmisji w livestreamach.
 • Krótka lista opcji płatniczych.
 • Brak funkcji Cashout.

Najczęściej zadawane pytania o ComeOn

Czy w ComeOn można sprzedać kupon za pomocą funkcji Cashout?
Niestety, w trakcie naszych testów funkcja Cashout była niedostępna.

Czy w ComeOn mogę dokonać błyskawicznej rejestracji konta tymczasowego bez dowodu?
Tak, bukmacher respektuje Graczy z kontem tymczasowym. Mało tego! Automatyczny system rejestracji (tzw. transactionlink) sprawia, że dane osobowe pobierane są bezpośrednio z bankowości elektronicznej.

Ile wynosi najmniejsza stawka, jaką można zdeponować w ComeOn?
Minimalna kwota depozytu w ComeOn wynosi 5 PLN.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty w ComeOn?
Żadna wypłata w ComeOn nie może być niższa od kwoty 5 PLN.

Czy po dokonaniu rejestracji w ComeOn mogę dokonać zmiany danych osobowych?
Tak, w dowolnym momencie możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (np. poprzez adres [email protected]) i poprosić chociażby o zmianę rachunku bankowego przypisanego do konta Gracza.

Czy moje dane osobowe będą bezpieczne w ComeOn?
Oczywiście, że tak! Serwis ComeOn to w 100% legalny bukmacher, a licencja od Ministerstwa Finansów jest gwarancją bezpieczeństwa danych użytych w trakcie rejestracji oraz wpłaconego depozytu.

Czy zakłady bukmacherskie ComeOn gwarantują kod promocyjny na start dla nowych Graczy?
Nie, ComeOn nie posiada kodów promocyjnych przy rejestracji. Jest to związane z polityką firmy.

Czy po wykorzystaniu bonusu powitalnego ComeOn przysługują inne promocje?
Tak, do dyspozycji Typerów jest chociażby Sklep Gracza, czyli program lojalnościowy, w ramach którego każda aktywność na koncie Gracza premiowana jest punktami, które następnie można wymieniać na darmowe bonusy.

Czy ComeOn pokazuje mecze na żywo w livestreamach?
Niestety, póki co bukmacher nie uruchomił darmowych transmisji w sekcji LIVE i pozostaje mieć nadzieję, że w kolejnych miesiącach ta usługa będzie dostępna.

Jakie są godziny otwarcia ComeOn?
Serwis online dostępny jest przez całą dobę 365 dni w roku, a konsultanci na czacie na żywo są do dyspozycji Graczy w godzinach 11-19. Póki co bukmacher nie obsługuje lokali naziemnych.

Opinie o ComeOn

Ja wszystko rozumiem. Rozumiem, że dopiero się rozkręcają chłopaki, no ale część sekcji wygląda jak jakaś wersja demo. ComeOn to jednak rozpoznawalna marka na świecie, dlatego liczę, że z czasem ogarną wszystkie sekcje, dadzą lepsze bonusy powitalne i promki dla stałych Graczy, zaczną pokazywać mecze w livestreamach oraz odpalą apkę na smartfony. – Kezo837

Doskonale pamiętam kłopoty, z jakimi tuż po debiucie borykały się te wszystkie Gobety, Betcrisy i TOTALbety, dlatego zalecam zachowanie spokoju. Podejrzewam, że do końca 2023 roku wszystkie niedociągnięcia będą naprawione i być może ComeOn nie będzie bił się o pierwsze miejsce w rankingach z Fortuną, czy STS-em, ale nie wierzę, że przez dłuższy czas będą mieli tak słabe bonusy chociażby, bo inaczej to ten ich debiut mija się z celem. – ŁukaszCzegoSzukasz

Pozytywnie zaskoczyła mnie oferta zakładów na piłkę nożną. Sporo opcji zakładów, marża na topowe ligi na pewno nie odstrasza, a jeśli poprawią sekcję LIVE i zaczną pokazywać mecze na żywo, to nie będę miał większych zastrzeżeń. – TyperekXD


Bonusy bukmachera

ComeOn
 • Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN na start

Promocje bukmachera

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!