fbpx

Zakłady bukmacherskie Superbet - oferta, bonusy i opinie

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne Superbet! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów Superbet i załóż konto z bonusem!

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne Superbet! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów Superbet i załóż konto z bonusem!

Szukasz kodów promocyjnych w Superbet? Nie mogłeś trafić lepiej! U nas znajdziesz doskonałą ofertę powitalną w postaci zakładu bez ryzyka, freebetu oraz bonusu od pierwszej wpłaty. Zobacz, jak oceniany jest bukmacher online Superbet oraz jak przedstawia się oferta zakładu w porównaniu do konkurencji. Przedstawiamy poradnik jak założyć konto w serwisie i zawrzeć swój pierwszy zakład.

Superbet – najważniejsze informacje o bukmacherze

Ciekawa oferta dla graczy oraz marketingowe działania sprawiają, że Superbet coraz częściej pojawia się nie tylko w internecie, ale też na stadionach oraz w telewizji, co z pewnością działa na jego plus i dodatkowo zachęca nowych użytkowników. Bukmacher działa dość szeroko – jest głównym sponsorem Lecha Poznań, partnerem Polskiego Związku Narciarskiego, wcześniej został sponsorem Górnika Zabrze, GKS-u Tychy oraz Polonii Bytom, a do grona jego ambasadorów należą tak znane postaci, jak Jerzy Dudek, Tomasz Smokowski czy Sławomir Peszko. W ofercie Superbet tradycyjna oferta obejmuje najpopularniejsze rynki zdarzeń – od najczęściej wybieranych sportów, czyli piłki nożnej czy tenisa (przedmeczowe oraz live) poprzez zyskujący na znaczeniu esport aż po mniej znaczące dyscypliny, takie jak lotki czy unihokej.

Superbet – kody promocyjne i bonusy dla nowych klientów

Oferta startowa to duży atut Superbet i tutaj trzeba postawić naprawdę spory plus. Część bukmacherów online pakiet startowy opiera o bonus od wpłaty, część o zakład bez ryzyka, a inni oferują freebet, jednak tutaj nowi gracze zyskują wszystkie wymienione dodatki. Mało tego – śledząc social media Superbet oraz jego partnerów można regularnie złapać interesujące akcje związane z ciekawymi zdarzeniami, w ramach których za postawienie pierwszego zakładu we wskazany sposób można zyskać dodatkowe środki bonusowe.

Cashback do 3500 PLN w formie bonusu

 • ZAREJESTRUJ SIĘ z kodem PEWNIACZKI.
 • Bonus ten dotyczy obstawiania zakładów przez pierwszy tydzień bez ryzyka
 • Od momentu pierwszej wpłaty (min. 20 PLN) przez 7 dni grasz „bez ryzyka” – w przypadku, gdy zakończysz swój pierwszy tydzień gry na minusie Superbet zwróci Ci przegraną w formie bonusu w kwocie maksymalnie do 3500 PLN.
 • Przed zleceniem wypłaty bonusem należy obrócić 3-krotnie na kuponie/kuponach z kursem min. 1.91 (bez minimalnego kursu składowego dla każdego zdarzenia).
 • Gracz ma 7 dni na akceptację środków bonusowych przyznanych w ramach promocji „Tydzień bez ryzyka”.
 • Środki bonusowe mogą zostać wykorzystane wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo.
 • Środki bonusowe będą aktywne przez okres 7 dni. Jeżeli w tym okresie Gracz nie wykorzysta bonusu to środki zgromadzone na saldzie bonusowym przepadną, dlatego też nie jest zalecane wykorzystanie środków z salda bonusowego na zakłady długoterminowe np. „Zwycięzca Ligi Mistrzów”.
 • Bonus mogą otrzymać tylko Gracze, którzy skorzystali z promocji „Freebet od pierwszego depozytu”, który opisujemy poniżej.

Freebet do 200 PLN po 1. Wpłacie

 • Pierwsza wpłata depozytu na konto gwarantuje freebet równy wpłaconej kwocie aż do kwoty 200 PLN.
 • W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej musisz dokonać pierwszego depozytu na minimalną kwotę 20 PLN.
 • Freebet aktywny jest od momentu pierwszej wpłaty, a nie od momentu rejestracji konta na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
 • Freebet nie wymaga żadnego obrotu, niemniej ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet będzie pomniejszona o stawkę freebet i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego.
 • Środki bonusowe będą aktywne przez okres 10 dni. Jeżeli w tym okresie Gracz nie wykorzysta freebetu to środki zgromadzone na saldzie bonusowym przepadną.

Freebet 35 PLN za pierwszy depozyt min. 50 PLN

 • Po założeniu konta w Superbet i dokonaniu minimalnego depozytu na kwotę 50 PLN otrzymujesz również dodatkowy freebet w wysokości 35 PLN.
 • Środki z freebetu nie wymagają żadnego obrotu, jednak ewentualna wygrana pochodząca z takiego zakładu będzie pomniejszona o stawkę freebetu i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego.
 • Freebet przysługuje graczom, którzy dokonali pierwszego depozytu na minimalną kwotę 50 PLN. Jeśli kwota pierwszego depozytu będzie niższa niż 50 PLN, freebet nie zostanie przyznany.
 • Gracz ma 72h dni na akceptację środków bonusowych przyznanych w ramach promocji „extra freebet 35 PLN”.
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus, dlatego w przypadku, gdy na koncie kasz aktywny inny bonus, to masz 7 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus powitalny. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu powitalnego nie zostaną aktywowane.
 • Bonus zostanie przyznany w ciągu 48h od momentu pierwszej wpłaty.
 • Po rejestracji i wpłacie masz 3 dni na akceptację freebetu.

Freebet 20 PLN za aplikację mobilną

 • Pobierz aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu złożenia pierwszego depozytu.
 • Po zalogowaniu się odbierz dodatkowe 20 PLN bonusu w postaci freebetu.
 • Środki z freebetu nie wymagają żadnego obrotu, jednak ewentualna wygrana pochodząca z takiego zakładu będzie pomniejszona o stawkę freebetu i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego.
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus, dlatego w przypadku, gdy na koncie kasz aktywny inny bonus, to masz 7 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus powitalny. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu powitalnego nie zostaną aktywowane.
 • Na wykonanie obrotu masz 10 dni.

Superbet – aktualne promocje i program lojalnościowy dla stałych użytkowników

Poza ciekawą stałą ofertą powitalną oraz regularnymi bonusami przy okazji ciekawych meczów Superbet oferuje swoim graczom szereg innych promocji, które zwiększają jego atrakcyjność wśród użytkowników. Ciekawym dodatkiem jest też program lojalnościowy, który dodatkowo zachęca do regularnego grania i korzystania z oferty bukmachera – nie jest to spotykane u wszystkich konkurentów, dlatego tutaj należą się słowa pochwały. Z jakich akcji możesz skorzystać po rejestracji w Superbet?

Superspin

Promocja ta działa na zasadzie „koła fortuny” i dostępna jest dla graczy, którzy dokonali pełnej rejestracji konta w ciągu 72h od założenia konta. Po zalogowaniu się i wejściu na stronę promocji należy kliknąć odpowiedni button, który wprawia koło w ruch – można zrobić to raz dziennie, a do wygrania są:

 • „Sport Bonus” – bonus wysokości 5 PLN.
 • „Super Sport Bonus” – bonus wysokości 10 PLN.
 • „Mega Sport Bonus” – bonus wysokości 30 PLN.
 • „Wirtualne” – bonus 5 PLN na wirtualną piłkę nożną.
 • „Jackpot 2000 PLN” – bonus wysokości 2000 PLN.
 • „Wpłać 50, odbierz 50” – bonus wysokości 50 PLN, jeśli w dniu, w którym wylosowana została nagroda zostanie dokonany depozyt w kwocie 50 PLN.
 • „Gry karciane” – bonus 10 PLN na gry karciane.

SuperGame Jackpot

W promocji SuperGame Jackpot nie obowiązują kursy, stawki i potencjalne wygrane – tutaj odpowiadasz na 5 pytań, które mogą przynieść Ci wygraną – pula nagród w tej promocji to 125 000 PLN. Po wejściu na stronę promocji odpowiadasz na 5 pytań i odbierasz nagrodę w zależności od tego, ilu poprawnych odpowiedzi udzielisz. Za 1 poprawną odpowiedź otrzymujesz gwarantowane 2 PLN, z kolei 2, 3 i 4 odpowiedzi to zawsze 8350 PLN w gotówce do równego podziału pomiędzy wszystkich uczestników. Jackpot, czyli 100000 PLN to nagroda za 5 poprawnych odpowiedzi – tutaj albo dzielisz się z innymi, albo zgarniasz je sam, jeżeli tylko Ty osiągnąłeś taki wynik.

SuperBox

Przy okazji tej promocji można odebrać inny bonus każdego dnia – wystarczy regularnie sprawdzać stronę akcji oraz klikać w box z prezentem na dany termin. Niespodzianki czekają w zakładach sportowych, grach wirtualnych i grach w karty, także warto codziennie zaglądać na stronę promocji.

SuperLiga

Jest to ciekawa forma rywalizacji z innymi typerami za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aby wziąć udział w lidze należy ściągnąć aplikację mobilną Superbet, wejść na swój profil SuperSocial, dołączyć do SuperLigi oraz grać kupony i udostępniać je w swoim profilu SuperSocial. Za każdy kupon otrzymujesz punkty do rankingu, a zebrane punkty wymieniasz na nagrody w postaci freebetów.

Super Bonus

Promocja „Super Bonus” polega na tym, że grając kupon, na którym będzie min. 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej o minimalnym kursie 1.20 wygrasz 7% więcej niż w standardowej ofercie. Każde kolejne zdarzenie na kuponie powiększy Twój zysk, a maksymalnie można zwiększyć go nawet o 100% (przy kuponie z 24 zdarzeniami).

Gry wirtualne bez podatku

Ciekawa opcja dla graczy, którzy lubią obstawiać sporty wirtualne – w Superbet można grać je bez podatku. Wystarczy, że dodasz na kupon 3 zdarzenia z oferty sportów wirtualnych Golden Race, a Twoja wygrana powiększy się o 14%, co oznacza grę bez potrącenia podatku. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć wygraną, to dodaj na kupon do 10 zdarzeń – wtedy może ona wzrosnąć aż o 40%.

Strefa VIP

Superbet przygotował też program skierowany do graczy VIP, którzy regularnie grają za wysokie stawki – tutaj niezbędne jest jednak specjalne zaproszenie od bukmachera, dlatego samodzielne dołączenie jest niemożliwe. Co zyskasz dołączając do Strefy VIP Superbet? Bukmacher oferuje graczom indywidualnego opiekuna, dedykowane bonusy i promocje, a także błyskawiczną autoryzację i priorytet zgłoszeń. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych zakładów online Superbet nie gwarantuje biletów na mecze czy luksusowych wyjazdów, dlatego Strefa VIP nie prezentuje się wybitnie na ich tle.

Jak założyć konto w Superbet?

Warunkiem koniecznym do obstawiania zakładów w Superbet jest posiadanie aktywnego konta, dlatego przed pierwszym kuponem należy się zarejestrować. Sam proces zakładania profilu w Superbet jest szybki i prosty, dlatego nie powinien on stanowić dla Ciebie żadnego problemu – wystarczy, że wejdziesz w link rejestracyjny, a następnie wypełnisz widoczny na ekranie formularz. W tym miejscu musisz wpisać takie dane, jak Twoje imię, nazwisko, numer PESEL oraz adres e-mail, a także ustalić swoją nazwę użytkownika oraz hasło do konta. Po wpisaniu wymienionych przed momentem informacji pozostaje Ci zaznaczyć zgody na przyznanie bonusu startowego oraz przetwarzanie danych, a także aktywować profil poprzez kliknięcie linku wysłanego na wskazanego maila- po tym otrzymujesz informację, że Twoje konto jest aktywne.
Po wykonaniu tych czynności posiadasz już konto, jednak jest to konto tymczasowe, czyli posiadające pewne ograniczenia w postaci limitu depozytu w wysokości 5000 PLN, braku możliwości wypłat środków na konto bankowe oraz maksymalną wygrana na kupon wynoszącą 2279,99 PLN. Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać możliwości bukmachera online Superbet musisz przejść pełną weryfikację tożsamości i aktywować konto stałe – zrobisz to wysyłając skan lub zdjęcie dokumentu, numeru konta bankowego, danych kontaktowych oraz numeru telefonu. Po przesłaniu niezbędnych informacji w ciągu kilkunastu minut Twoje konto powinno zostać zweryfikowane jako stałe i od tego czasu możesz bez żadnych ograniczeń zawierać zakłady i wypłacać wygrane.

Superbet- aplikacja mobilna

Czym byłby dziś bukmacher online bez dedykowanej aplikacji mobilnej? Superbet nie odbiega pod tym względem od konkurencji i pozwala swoim graczom na granie kuponów poprzez apkę, która prezentuje się naprawdę dobrze. Sporą zachętą do korzystania z niej jest z pewnością dodatkowy bonus w postaci freebetu 20 PLN, który gracz otrzymuje za pobranie i pierwsze logowanie – to na pewno bardzo ciekawa opcja i jeden z ważniejszych powodów, dla którego warto ją zainstalować. Co znajdziemy w aplikacji mobilnej Superbet?

 • Możliwość udostępniania swoich kuponów oraz komentowania ich razem z innymi użytkownikami
 • Szybkie i łatwe obstawianie zakładów na żywo
 • Dostęp do bogatej bazy statystyk, które ułatwią obstawianie
 • Funkcja powiadomień o zmianach wyników, kartkach i innych wydarzeniach wybranych meczów
 • Szybkie wpłaty i wypłaty

Aplikacja dostępna jest zarówno dla smartfonów z systemem iOS, jak i dla tych z systemem Android. Użytkownicy pierwszej z grupy pobiorą ją bardzo szybko, bo wystarczy odszukać ją w App Store, jednak ze względów regulaminowych nieco więcej roboty będą mieli ci, którzy korzystają z telefonów z Androidem. Tutaj należy wejść na stronę bukmachera, odnaleźć podstronę z aplikacją, pobrać plik instalacyjny, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlającymi się na ekranie.

Jak wpłacić pieniądze na konto w Superbet?

Wpłata depozytu na konto w Superbet jest bardzo łatwym procesem – najpierw zaloguj się na swój profil, a następnie wejdź w „Moje Konto” i wybierz zakładkę „Wpłata”. Po wejściu w tą sekcję pozostaje Ci wpisanie kwoty depozytu oraz wybranie sposobu, w jaki ma zostać przeprowadzona transakcja. Tutaj Superbet jest naprawdę solidnie zaopatrzony, bo oferuje swoim graczom naprawdę wiele możliwości przesłania środków na grę:

 • BLIK
 • tpay
 • Przelewy24
 • tradycyjny przelew bankowy
 • karty VISA i Mastercard
 • PayPal
 • Neteller
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Revolut

Oferta Superbet – typy zakładów

W swojej ofercie Superbet daje graczom możliwość zawierania 4 rodzajów zakładów, które wraz z opisami dostępne są w regulaminie bukmachera. Jakie konkretne zakłady można postawić w Superbet?

Zakład singiel Superbet

Zakład singiel to inaczej zakład pojedynczy, który polega na obstawieniu wyniku jednego zdarzenia – w tym przypadku prawo do wygranej przysługuje przy poprawnym określeniu jego wyniku.

Zakład multi Superbet

Zakład ten polega na obstawieniu wyników od 2 do 54 zdarzeń – w tym przypadku prawo do wygranej przysługuje wtedy, gdy gracz poprawnie wytypuje wyniki wszystkich wybranych spotkań bez możliwości pomyłki.

Zakład systemowy Superbet

Jest to zakład zawierający różne kombinacje zakładów singiel i multi na jednym Kuponie, w których prawo do wygranej przysługuje w przypadku, gdy przynajmniej jeden singiel lub multi jest zwycięski. W przypadku zakładów systemowych każda z kombinacji, mimo iż znajdują się na jednym kuponie, w świetle Regulaminu traktowana jest jako osobny zakład.

Zakład totalizator Superbet

Jest to zakład, w którym gracz musi wytypować określoną przez bukmachera liczbę zdarzeń z danej oferty (np. wytypować wszystkie spotkania podanej kolejki spotkań ligi piłkarskiej). W tym przypadku wysokość wygranej zależy od łącznej kwoty wpłaconych stawek oraz sposobu podziału puli przeznaczonej na wygrane.

Oferta specjalna Superbet: Super Oferta, SuperBets, Super Przewaga, Cash-Out

Poza standardowym obstawianiem kuponów ze zdarzeniami z oferty tradycyjnej Superbet ma dla swoich graczy również inne ciekawe opcje:

Super Oferta

Super Oferta to inaczej Super Kursy, czyli podwyższone w porównaniu do standardowej oferty stawki na wybrane zdarzenia. Zestaw Super Kursów dotyczy różnych dyscyplin i jest dobierany każdego dnia, a co najważniejsze – można łączyć go również ze zdarzeniami z oferty klasycznej na wszystkich rodzajach zakładów.

SuperBets

Jest to bardzo ciekawa i popularna opcja w Superbet, a polega ona na kombinacji pojedynczych zakładów należących do tego samego meczu. Zdarzenia z oferty Super Bets znajdziesz wśród wszystkich zdarzeń na dane spotkanie, jednak nie dotyczy to wszystkich pojedynków – niektóre rozgrywki oraz dyscypliny nie zawierają takich kombinacji. Oferta Super Bets jest naprawdę spora, bo zawierać nawet +100 selekcji na jedno spotkanie, a rozstrzał kursów jest na tyle duży, że każdy gracz bez problemu znajdzie coś dla siebie.

Super Przewaga

Jest to bardzo ciekawa opcja, która coraz częściej pojawia się u bukmacherów. Super Przewagę najlepiej wytłumaczyć na przykładzie: stawiasz na wygraną zespołu X w meczu z zespołem Y. Zespół X prowadzi już 2:0 i wydaje się, że wygra, jednak traci 2 bramki i mecz kończy się remisem 2:2. W normalnych okolicznościach typ byłby nietrafiony, jednak w ramach Super Przewagi prowadzenie dwiema bramkami w dowolnym momencie (2:0, 3:1, itd.) gwarantuje rozliczenie zdarzenia jako trafione niezależnie od końcowego rezultatu.
Super Przewaga dotyczy 6 dyscyplin: piłki nożnej (2 gole przewagi w dowolnym momencie spotkania), tenisa (jeżeli wytypowany zawodnik wygra dowolny set wynikiem 6:0), koszykówka (15 punktów przewagi w dowolnym momencie spotkania), siatkówka (jeśli wytypowana drużyna wygra pierwsze 2 sety w spotkaniu), piłka ręczna (6 goli przewagi w dowolnym momencie spotkania) oraz hokej na lodzie (3 gole przewagi w dowolnym momencie spotkania).

Cash-out

Funkcja Cash-Out jest bardzo przydatna, ponieważ umożliwia rozliczenie aktywnego kuponu jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich znajdujących na nim wydarzeń. To oznacza, że możesz zmniejszyć ryzyko przegrania kuponu i zgarnąć wygraną, chociaż wiąże się to z niższym zyskiem. Pamiętaj jednak, że funkcja ta aktywna jest tylko wtedy, gdy na kuponie żadne ze zdarzeń nie jest rozliczone jako przegrane.

Superbet- zakłady nietypowe: esport, wydarzenia polityczne

Oprócz typowych najbardziej popularnych sportów (piłka nożna, tenis, koszykówka, itd.) Superbet oferuje również mniej klasyczne rodzaje zakładów:

esport

Oferta esportowa Superbet prezentuje się w porządku, ponieważ gracze mają do dyspozycji 6 rynków zdarzeń: FIFA, Counter Strike, League of Legends, Dota 2, Overwatch oraz Rainbow Six. Esport cieszy się na świecie coraz większym zainteresowaniem, dlatego dość szeroka oferta na pewno stanowi argument w przypadku tego bukmachera.

sporty wirtualne i gry karciane

Jeżeli ktoś jest już znudzony obstawianiem tradycyjnego sportu, to ciekawą alternatywą są wirtualne rozgrywki dostępne w Superbet. W tym przypadku za rozstrzygnięcia odpowiada specjalnie stworzony algorytm, a spotkania lub partie gier odbywają się non stop przez całą dobę, dlatego zakład na wirtuale można postawić o każdej porze. W Superbet oferta na sporty wirtualne jest naprawdę imponująca i plasuje się w ścisłym topie na rynku, bo obejmuje aż 12 dyscyplin: piłkę nożną, virtual football, rzuty karne, 2 odmiany żużla, wyścigi Moto GP, wyścigi samochodowe, 2 odmiany wyścigów konnych oraz 3 odmiany wyścigów chartów. Jeśli chodzi o gry karciane, to w skład tej sekcji wchodzą poker, polski poker, indyjski poker, black jack, wojna oraz wojna: andar bahar.

zdarzenia kulturalne i polityczne

W ofercie Superbet nie mogło zabraknąć też zdarzeń odbywających się poza sportowymi arenami – mowa tu o zdarzeniach kulturalnych, politycznych czy też okołosportowych, takich jak wybory na sportowca roku, wybory prezydenckie czy też rozstrzygnięcia w „Tańcu z Gwiazdami”.

Jak obstawić zakład w Superbet?

Pierwszy warunkiem koniecznym przy stawianiu zakładów w Superbet jest posiadanie aktywnego konta – może być to zarówno konto tymczasowe, jak i konto stałe. Jeżeli posiadasz już aktywny profil oraz wpłaciłeś depozyt, to możesz zagrać swój pierwszy kupon, co zrobisz poprzez wybranie oferty oraz kliknięcie w kurs danego zdarzenia. Jeżeli wybrałeś już wszystkie zdarzenia, które chcesz wrzucić na kupon, to pozostaje Ci już tylko wpisanie stawki zakładu oraz potwierdzenie go poprzez kliknięcie w button „Postaw teraz”. Pamiętaj, że po rejestracji konta w Superbet przez pierwszy tydzień grasz bez ryzyka, a do tego masz do wykorzystania powitalny freebet (szczegóły w rozdziale o promocjach na start)!

 1. Wejdź na stronę https://superbet.pl/
 2. ZAREJESTRUJ SIĘ z kodem „PEWNIACZKI”(jeżeli nie masz jeszcze konta w Superbet).
 3. Zaloguj się na konto gracza i wpłać depozyt (jeżeli na Twoim koncie nie ma dostępnych środków).
 4. Wybierz z oferty wybrane zdarzenia i ustal stawkę, za jaką chcesz zagrać kupon.
 5. Zatwierdź kupon – jeżeli jest to Twój pierwszy zakład po rejestracji, to przez pierwszy tydzień grasz bez ryzyka i otrzymasz zwrot, jeżeli skończysz go na minusie.

Jak sprawdzić kupon w Superbet?

Sprawdzenie kuponu w Superbet jest bardzo proste – wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto, wejdziesz w „Moje konto”, a następnie wejdziesz w sekcję z zakładami. Tam znajdziesz wszystkie kupony, które postawiłeś i sprawdzisz ich status oraz rozstrzygnięcia każdego wybranego zdarzenia.

Jak wypłacić pieniądze w Superbet?

Wypłata środków z Twojego konta w Superbet nie powinna sprawić Ci żadnych problemów, bo to łatwy proces. Po zalogowaniu się na konto gracza wejdź w „Moje konto”, a następnie wybierz „Wypłaty”, gdzie pojawi Ci się wybór sposobów dokonania transakcji. Po wpisaniu kwoty przelewu pozostaje Ci już tylko wciśnięcie żółtego przycisku „Wypłata” w celu sfinalizowania transakcji i na tym koniec.
Superbet daje swoim Klientom możliwość skorzystania z 7 sposobów na wypłatę środków na konto bankowe:

 • Przelewy24
 • przelew tradycyjny
 • wypłata kartą bankową
 • PayPal
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard

Ważna informacja: możesz zrealizować wypłatę metodami z których wcześniej dokonałeś depozytu.

Ile trwa wypłata w Superbet?

W zależności od wybranego sposoby wypłaty długość transakcji może się różnić – Przelewy24, PayPal, Skrill, Neteller oraz Paysafecard pozwalają na procesowanie środków w trybie natychmiastowym, z kolei tradycyjny przelew oraz wybór karty bankowej mogą trwać dłużej.

Wypłata w Superbet – czas przelewu

 • Przelewy24, PayPal, Skrill, Neteller oraz Paysafecard – wypłaty realizowane są natychmiast, maksymalnie do 10 minut.
 • Przelew tradycyjny – w godzinach pracy oraz księgowań Twojego banku.
 • Karta bankowa – do 3 dni od zlecenia transakcji

Podsumowanie oferty Superbet – wady i zalety

Bukmacher online Superbet ciągle zyskuje na popularności nie dziwi nas to, bo oferta przygotowana dla graczy jest naprawdę interesująca. Dużym plusem są tu bonusy startowe oraz freebet zachęcający do skorzystania z aplikacji mobilnej, a także ciekawe promocje obowiązujące również stałych użytkowników. Trudno przyczepić się do oferty Superbet, dlatego nie jesteśmy zaskoczeni tym, że jest on coraz częściej wybieranym bukmacherem.

Zalety:

 • Bardzo ciekawa oferta dla nowych graczy
 • Dużo sposobów na wpłacanie środków na konto
 • Bogata oferta sportów wirtualnych i gier karcianych
 • Dodatkowy bonus w postaci freebetu za skorzystanie z aplikacji mobilnej

Wady:

 • W przypadku niektórych zdarzeń niższe kursy, niż u konkurencji
 • Średni przystępna szata graficzna strony
 • Mało intuicyjne rozmieszczenie sportowych rozgrywek w ofercie bez wyróżnienia tych najpopularniejszych

Najczęściej zadawane pytania o Superbet

Czy Superbet umożliwia skorzystanie z funkcji cashout?
Tak, w Superbet dostępna jest opcja „Cash-Out”, która pozwala wcześniej zamknąć zakład, gdy wszystkie zdarzenia na dany moment są trafione – dotyczy ona tylko kuponów postawionych za środki depozytowe.

Czy w Superbet istnieje opcja szybkiej rejestracji?
Tak, każdy nowy Klient może założyć konto tymczasowe w szybki i banalnie prosty sposób. Wystarczy, że w specjalnym formularzu poda swoje podstawowe dane osobowe – po tej czynności można rozpocząć obstawianie zakładów. Należy jednak pamiętać, że wypłatę środków z konta można zlecić tylko w momencie, gdy ukończysz pełną rejestrację.

Ile wynosi najmniejsza stawka, jaką można zdeponować w Superbet?
Minimalna kwota, jaką można wpłacić na konto gracza to 1 PLN.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty w Superbet?
Z konta gracza można wypłacić minimum 1 PLN.

Czy po dokonaniu rejestracji w Superbet mogę dokonać zmiany danych osobowych?
Istnieje taka możliwość, jednak dotyczy to tylko wyjątkowych sytuacji – w takiej sytuacji należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Superbet pod adresem [email protected].

Czy moje dane osobowe będą bezpieczne w Superbet?
Tak, Superbet działa zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, a zbierane dane wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celu świadczenia usług. Dane osobowe graczy są chronione i nie są przekazywane innym podmiotom – wymóg podania skanu dowodu osobistego jest wymogiem wynikającym z powszechnie obowiązujących przepisów. Więcej informacji można znaleźć na stronie w zakładce z Polityką Prywatności.

Czy zakłady bukmacherskie Superbet gwarantują kod promocyjny na start dla nowych graczy?
Tak – po dokonaniu pełnej rejestracji i pierwszym depozycie każdy gracz może skorzystać z możliwości 7 dni zakładów bez ryzyka, freebetu 34 PLN, bonusu od 1. wpłaty oraz freebetu za skorzystanie z aplikacji mobilnej.

Ile wynosi maksymalna kwota wygranej w Superbet na jednym kuponie?
Limit wygranej na jednym kuponie w Superbet to 650 000 PLN

Czy Superbet oferuje opcję szybkiego zakładu?
W Superbet można przygotować zakład, który później szybko można obstawić.

Czy po wykorzystaniu bonusu powitalnego Superbet przysługują inne promocje?
Tak, po rejestracji gracze mogą korzystać z licznych promocji oraz zbierać punkty w programie lojalnościowym.

Czy istnieje możliwość wypłacenia pieniędzy w Superbet przed zakończeniem wydarzenia sportowego?
Tak, właśnie w tym celu stworzona została opcja „Cash-Out”, która pozwala wcześniej zamknąć zakład, gdy wszystkie zdarzenia na dany moment są trafione.

Czy Superbet gwarantuje streaming na żywo?
Tak, Superbet transmituje niektóre sportowe zdarzenia – jeżeli dostępny jest streaming, to obok zdarzenia widnieje symbol kamery. Po kliknięciu w kamerę pojawia się transmisja.

Jakie są godziny otwarcia Superbet?
Zakłady bukmacherskie online Superbet otwarte są cały czas, dzięki czemu nie masz żadnych ograniczeń co do momentu zawarcia zakładu.

Opinie o Superbet

Początkowo założyłem tylko dla bonusów startowych, ale zostałem na dłużej. Fajna oferta na niższe ligi polskie, dobra apka, kursy mogłyby być wyższe, ale w Super Kursach idzie znaleźć coś dobrego. Mogę polecić! – Karol K.

U mnie oczywiście duży plus za współpracę z Górnikiem Zabrze, którego jestem kibicem. Lubię pobawić się w kombinacje zdarzeń, także Super Bets spoko opcja, można złapać fajne kursy. – Gienek

Zobaczyłem reklamę Superbet w internecie i z ciekawości wszedłem na stronę. Mega plus za ofertę startową, gdzie można grać bez ryzyka i złapać freebet + bonus od depozytu. Załapałem się też na bonus za gola Lewego, także mega opcja. Strona czasami trudna do czytania, ale poza tym bardzo fajna opcja. – Grzegorz


Bonusy bukmachera

Superbet
 • Cashback do 3 500 PLN w formie bonusu
 • Freebet 35 PLN za pierwszy depozyt min. 50 PLN
 • Freebet od pierwszej wpłaty do 200 PLN
 • Freebet 20 PLN za aplikację mobilną

Promocje bukmachera

Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!