fbpx

Zakłady bukmacherskie Betters - oferta, bonusy i opinie

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne w Betters! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów o Betters i załóż konto z bonusem!

Tym razem pod naszą bukmacherską lupę bierzemy serwis Betters, czyli operatora z jednym z najkrótszych stażów na polskim rynku internetowych zakładów sportowych. Jak dokonać rejestracji w Betters i jakie bonusy powitalne czekają na nowych klientów bukmachera? Czy istnieją kody promocyjne zwiększające pulę darmowych środków, a także jak prezentuje się oferta zakładów sportowych Betters? Jakie są mocne oraz słabe strony tej firmy i w końcu czy warto, a może nie warto założyć nowe konto gracza u bukmachera Betters? Przekonajmy się.

Betters – najważniejsze informacje o bukmacherze

Firma bukmacherska Betters pojawiła się w polskiej przestrzeni internetowych zakładów sportowych w 2021 roku, co czyni ten serwis jednym z najmłodszych operatorów na rynku. Czy to sprawia, że bukmacher zajmuje miejsce w ogonie każdego rankingu najlepszych firm w Polsce? Nic bardziej mylnego!

Okazuje się, że włodarze Betters znakomicie wykorzystali ten krótki czas i z doskonałej strony zaprezentowali siebie jako wiarygodnego i bezpiecznego operatora, posiadającego konkurencyjną ofertę zakładów oraz kilka innowacyjnych rozwiązań wyróżniających firmę na tle polskich konkurentów.

Rzecz jasna nie obyło się bez kilku niedociągnięć, a zarówno o mocnych, jak i słabych stronach Betters przeczytacie poniżej, gdzie rozbieramy ofertę zakładów i jakość produktów bukmachera na czynniki pierwsze. Zanim to jednak nastąpi informujemy, że serwis Betters jest w 100% legalnym bukmacherem, a licencja od Ministerstwa Finansów ma numer PS4.6831.7.2020 i obowiązuje do 2027 roku.

Betters – kody promocyjne i bonusy dla nowych klientów

Rejestracja konta w Betters gwarantuje rzecz jasna dostęp do powitalnego pakietu bonusów (sprawdziliśmy – wystarczy błyskawiczna rejestracja konta tymczasowego bez dowodu). Na nowych graczy czekają trzy bonusy + jeden dodatkowy z okazji EURO 2024. Gracz po rejestracji odbiera bonusy w dwóch etapach, a do tego freebety za rejestrację i weryfikację.

Nie jest to zatem najwyższy pakiet powitalny na polskim rynku, natomiast przy okazji z pewnością Betters nie ma powodów do wstydu nawet przed serwisami ze znacznie dłuższym stażem na polskim rynku. A kilka innowacyjnych rozwiązań bez dwóch zdań wpływa na pozytywne opinie graczy o bonusie powitalnym Betters.

Cashback 100% do 200 PLN

 • Załóż nowe konto gracza w Betters z linku rejestracyjnego
 • Po dołączeniu do promocji należy wpłacić pierwszy depozyt i zagraj pierwszy kupon SINGIEL lub KOMBI z salda głównego.
 • W przypadku, gdy kupon spełniający powyższe warunki okaże się przegrany gracz otrzyma jednorazowy darmowy zakład w kwocie 100% stawki (wraz z podatkiem).
 • Maksymalna kwota przyznanego Freebetu wynosi 200 PLN.
 • Freebet zostanie przyznany przez BETTERS do 24 godzin po zawarciu kuponu.
 • Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SINGIEL lub KOMBI z minimalnym kursem całkowitym 1.14, na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live.
 • Zawarcie zakładu za Freebet musi nastąpić najpóźniej w terminie 72 godzin od momentu jego przyznania.
 • Maksymalna wygrana w zakładzie zawartym za Freebet wynosi 2 000 PLN.

Boost Bonus 50%

 • Wpłać drugi depozyt na kwotę min. 25 PLN.
 • Po wpłacie otrzymasz BOOST BONUS 50%, który możesz wykorzystać na zakłady SINGIEL i KOMBI.
 • Maksymalna stawka kuponu objętego Boost Bonusem wynosi 300 PLN.
 • W przypadku, gdy wpłacisz drugi depozyt bez zawarcia zakładu, który spełnia warunki I etapu, tracisz możliwość skorzystania z CASHBACK-u.
 • W przypadku, gdy wartość drugiego depozytu będzie mniejsza niż 25PLN, stracisz możliwość otrzymania BOOST BONUSU.
 • Boost Bonus należy wykorzystać w ciągu 72 godzin od momentu jego przyznania.

Freebet 10 PLN

 • Załóż konto w Betters.
 • Przejdź pełną rejestrację.
 • Freebet zostanie przyznany natychmiast po zakończeniu procesu weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta.
 • Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SINGIEL lub KOMBI z minimalnym kursem całkowitym 1.14, na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live.
 • Zawarcie zakładu za Freebet musi nastąpić najpóźniej w terminie 72 godzin od momentu jego przyznania.
 • Maksymalna wygrana w zakładzie zawartym za Freebet wynosi 300 PLN.

Freebet 25 PLN na EURO 2024

 • Załóż konto w Betters.
 • Przejdź pełną rejestrację i weryfikację.
 • Zagraj zakład SINGIEL lub KOMBI wyłącznie na EURO 2024.
 • Po spełnieniu warunku otrzymasz FREEBET 100% do 25 PLN na spotkania EURO 2024.
 • FREEBET możesz wykorzystać na kupon SINGIEL lub KOMBI wyłącznie na wydarzenia EURO2024 (najpóźniej do 14.07.2024) z minimalnym kursem całkowitym 1.14.
 • Maksymalna wygrana za zakład FREEBET wynosi 500 PLN.
 • FREEBET zostanie przyznany w ciągu 24h i jest ważny przez 72 godziny od momentu przyznania.

Betters – aktualne promocje okolicznościowe i program lojalnościowy dla stałych klientów

Czy bonus powitalny Betters to najlepsza promocja na start dostępna na stronach legalnych bukmacherów w naszym kraju? Nie. Czy jest to atrakcyjny pakiet, obok którego z pewnością nie warto przejść obojętnie? Zdecydowanie tak, a i promocje okolicznościowe dedykowane stałym klientom bukmachera Betters “dają radę”, a łowcy bonusów regularnie typujący zakłady w tym serwisie raczej nie będą narzekali na pusty budżet.

RaiseBet – zyskaj nawet 120% więcej

Klasyczna promocja zwiększająca wygrane na wielokrotnych kuponach AKO. Wystarczy dodać co najmniej 5 selekcji po kursie min. 1.25 (zakłady LIVE lub przedmeczowe), a wygrana automatycznie urośnie o 5%. Im więcej celnych typów na kuponie, tym wyższa kwota bonusu, a maksymalna premia od Betters (+120% od wygranej kwoty) dostępna jest na kuponie skonstruowanym z 20 lub więcej celnych selekcji.

Happy Hours

Nawet kilka razy w tygodniu aktywni posiadacze konta gracza, którzy regularnie typują kupony w Betters będą mieli szansę skorzystać ze specjalnej promocji dedykowanej wyłącznie im. Warunkiem udziału w promocji jest udzielenie zgody na otrzymywanie powiadomień SMS i aktywne typowanie zakładów Betters. Niekiedy będzie to darmowy freebet, niekiedy inny bonus, a za każdym razem gracz ma 72 godziny na wykorzystanie darmowych środków.

Znajoma Kasa, czyli polecaj kumpli i zgarnij aż 10 bonusów

Promocja Znajoma Kasa to klasyczny bonus za przyjaciela, natomiast w odróżnieniu od większości legalnych konkurentów z rankingu polskich bukmacherów w Betters można zgarnąć aż 10 takich bonusów. Jest się zatem o co bić, ale po kolei. Aby móc skorzystać z tej promocji musisz mieć aktywne konto w Betters (konieczna jest weryfikacja danych osobowych), wpłacony depozyt i obrót na co najmniej 30 PLN. Możesz wówczas rozsyłać specjalne linki rejestracyjne swoim znajomym, a za każdego kumpla, który założy konto z takiego linku, a następnie wpłaci i obróci min. 2 PLN, zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymacie freebet 15 PLN (rzecz jasna znajomy ma także szansę na powitalny pakiet bonusów Betters aż do 1020 PLN). Do zgarnięcia jest łącznie aż 10 bonusów, a każdy taki freebet jest ważny 7 dni i można za niego zagrać dowolne kupony SOLO lub AKO po kursie min. 1.14.

Tygodniówka+

Promocja Tygodniówka+ to nic innego, jak program lojalnościowy dedykowany aktywnym klientom Betters. Dodajmy, że znakomity program lojalnościowy, gdyż w naszej opinii jest to jeden z najlepszych tego typu bonusów w Polsce. Warunkiem dołączenia do promocji jest obstawianie zakładów w Betters (stawka min. 25 PLN, kurs min. 2.50), a w im więcej dni w ciągu tygodnia obstawisz przynajmniej jeden kupon spełniający ww. warunki, tym wyższy bonus otrzymasz. Gra przez 4 dni w tygodniu oznacza bonus 10 PLN, gra przez 5 dni to bonus 20 PLN, a gra przez 6 dni w tygodniu to bonus 35 PLN, a za cały tydzień gry 40 PLN. Mało tego! Jeśli zostałeś sklasyfikowany w każdym tygodniu, to bonusy zostaną podwojone, a do zgarnięcia jest maksymalnie 350 PLN w skali miesiąca.

Serwujemy emocje

Akcja ta skierowana jest do graczy obstawiających tenisa. Promocja „Serwujemy emocje” odbywa się w każdy wtorek i zalicza się do niej wyłącznie pierwszy zawarty zakład SINGIEL lub KOMBI (bez opcji Bet Builder) zawierający wyłącznie zdarzenia z oferty tenisa ziemnego. Jeżeli taki kupon okaże się przegrany to gracz otrzyma freebet w kwocie równej 100% stawki tego zakładu, jednak nie więcej niż 30 PLN.

Jak założyć konto w Betters?

Najmniejszych trudności nie sprawiła nam rejestracja konta gracza w Betters, a cały proces został uproszczony do tego stopnia, że nawet totalni debiutanci na rynku internetowych zakładów sportowych przebrną przez niego w mniej, niż 5 minut. Jak założyć konto w Betters? Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę bukmachera (możesz również po prostu kliknąć w link rejestracyjny), a następnie kliknąć czerwony button ZAREJESTRUJ widoczny w prawym, górnym rogu strony. Do wyboru macie rejestrację konta stałego lub błyskawiczną rejestrację konta tymczasowego. W tym drugim przypadku wystarczy podać kilka podstawowych danych osobowych (imię, nazwisko, PESEL, adres poczty elektronicznej) i… gotowe! Minutę później można typować zakłady. Konto tymczasowe będzie jednak aktywne maksymalnie przez 30 dni, a gracz nie będzie mógł m.in. wypłacić wygranych środków. Aby było to możliwe konieczna jest weryfikacja danych osobowych, czyli przesłanie skanów dowodu i podanie numeru konta w banku.

Betters – aplikacja mobilna

Dostęp do pełnej oferty zakładów, kompletu bonusów powitalnych, stałych promocji bukmacherskich, depozytów oraz wypłat zagwarantuje Wam w 100% darmowa i bezpieczna aplikacja mobilna Betters. Oprogramowanie można pobrać na iPhony (z App Store) lub na smartfony i tablety z systemem Android (z oficjalnej strony bukmachera – konieczna jest wówczas zgoda na instalację aplikacji z nieznanych źródeł).

Rzecz jasna w trakcie naszych testów wzięliśmy aplikację mobilną Betters na warsztat i sprawdziliśmy jej podstawowe funkcjonalności. Bardzo sprawnie założyliśmy konto, wpłaciliśmy depozyt i obstawiliśmy wybrany zakład, a chwilę później bezpiecznie przelaliśmy wygrane środki na konto w banku.

Minusy? Być może użytkownicy najlepszych bukmacherskich aplikacji mobilnych od topowych firm będą nieco narzekali na szybkość ładowania się poszczególnych sekcji, natomiast z pewnością nie jest tak, że w jakikolwiek sposób przeszkadza to w komfortowym typowaniu zakładów w Betters.

Jak wpłacić pieniądze na konto w Betters?

Najmniejszych trudności nie przysporzyło nam błyskawiczne zasilenie depozytem naszego budżetu w Betters. Aby wpłata była możliwa należy zalogować się na swoje konto gracza i kliknąć button WPŁATA, a następnie podać kwotę (min. 1 PLN) i wybrać jedną z opcji płatności. W pierwszym kroku dostępne są jedynie Przelewy24, jednak po rozwinięciu pojawiają się także inne metody.

Być może nie ma ich zbyt wiele (m.in. karty płatnicze oraz BLIK, brak chociażby portfeli elektronicznych), natomiast bukmacher respektuje komplet najpopularniejszych opcji, dlatego żaden typer nie powinien mieć problemu z błyskawicznym depozytem w Betters.

 • Przelewy24
 • Visa
 • MasterCard
 • BLIK
 • Google Pay
 • Apple Pay

Oferta Betters – typy zakładów

Klienci Betters dostają do ręki trzy ogólnodostępne rodzaje zakładów bukmacherskich + bonus w postaci innowacyjnego Zakładu Łańcuch. W czym rzecz? Szczegóły poniżej.

Kupon SOLO w Betters

Podstawowy rodzaj zakładu bukmacherskiego. Na kuponie znajduje się tylko 1 typ, a jeśli selekcja okaże się poprawna, to chwilę później wygrana zostanie zaksięgowana na głównym saldzie depozytowym.

Kupon AKO w Betters

Na zakładzie AKO minimalna liczba typów to 2, a maksymalna ilość selekcji zależy tylko i wyłącznie od pomysłowości oraz inwencji twórczej typera. Kursy poszczególnych typów na kuponie sumują się, a zakład będzie zwycięski tylko wówczas, gdy wszystkie selekcje okażą się poprawne.

Kupon SYSTEM w Betters

Rodzaj wielokrotnego kuponu AKO, na którym nie wszystkie selekcje muszą okazać się poprawne w kontekście ostatecznego sukcesu. W zależności od systemu (rozpisu), na jaki zdecyduje się gracz celnych musi być np. 3 z 5, albo 7 z 10 sekcji. Poszczególne sekcje nie muszą być pojedynczymi typami, lecz można łączyć kilka zdarzeń w jedną sekcję.

Zakład ŁAŃCUCH w Betters

Totalna innowacja na polskim rynku i spory wyróżnik Betters na tle legalnych konkurentów. Rodzaj kuponu AKO, na którym również nie wszystkie selekcje muszą okazać się poprawne w kontekście ostatecznej wygranej, a kluczową sprawą jest kolejność typów na kuponie (typer ustawia ją samodzielnie, natomiast pierwsza selekcja musi być bezwzględnie trafiona). Więcej szczegółów na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betters.

Oferta specjalna Betters: BetBuilder, Cashout i Kontroferta

Bukmacher Betters oddaje w ręce swoich klientów komplet narzędzi i opcji zakładów umożliwiających skuteczną grę w długiej perspektywie. Niektóre z nich spotkacie także w ofercie innych firm z polską licencją, natomiast inne (np. Kontroferta) są sporą innowacją.

BetBuilder w Betters

Klienci Betters mają szansę zbudować wielokrotny kupon AKO w oparciu o tylko jedno wydarzenie sportowe. Funkcja BetBuilder obejmuje nie tylko topowe ligi piłkarskie, ale również m.in. mecze NBA oraz NHL, a przykładowy zakład może wyglądać chociażby w ten sposób: PSG wygra + BTTS + Powyżej 2,5 goli + Mbappe strzeli.

Cashout w Betters

Każde zdarzenie, obok którego widnieje ikonka $ objęte jest w Betters opcją Cashout, czyli przedwczesnego zamknięcia zakładu. Serwis respektuje kilka wariantów tej opcji (m.in. Cashout częściowy lub automatyczny), co gwarantuje typerom jeszcze większą kontrolę nad budżetem.

Kontroferta w Betters

Kolejna dość spora innowacja od firmy Betters, która pozwala swoim klientom… wcielić się w rolę bukmachera i zaproponować własny typ. Otóż jeśli gracz uzna, że jakiś zakład bukmachera jest błędnie oszacowany, to może zaproponować serwisowi zagranie typu przeciwnego, a jeśli analitycy uznają propozycję gracza za wartościową, to przyjmą taki zakład.

Betters – zakłady nietypowe: E-sport, polityka, showbiznes

Bylibyście w gigantycznym błędzie sądząc, że oferta zakładów Betters ogranicza się tylko i wyłącznie do typowania sportu. Nie, pomysłowość oddsmakerów tej firmy jest znacznie bardziej rozwinięta, dzięki czemu żaden klient Betters nie powinien opuścić strony tego bukmachera z pustymi rękami.

Oferta E-sport Betters

E-sport i typerzy specjalizujący się w typowaniu sportów elektronicznych zostali przez właścicieli Betters potraktowani w bardzo poważny sposób, a efektem tego jest solidna, by nie napisać znakomita oferta zakładów. Zacznijmy od tego, że E-sporty doczekały się w Betters oddzielnej sekcji, dzięki czemu ich odnalezienie i wytypowanie jest znacznie łatwiejsze. W trakcie naszych testów analitycy Betters wystawili swoje kursy na 8 konkurencji (bardzo dobry wynik), a najlepsze mecze opakowane były często w ponad 60 opcji kursowych (po raz kolejny – spore brawa dla Betters). Wisienką na torcie jest specjalny bonus dedykowany ekspertom od E-sportów, dzięki któremu aktywni typerzy co tydzień zgarną darmowe środki na grę.

Gry wirtualne Betters

Być może sekcja Sportów Wirtualnych nie jest najważniejszą na stronach legalnych bukmacherów, ale skoro już jest, to dobrze, aby oddawała w ręce graczy solidne produkty. Tak właśnie dzieje się w Betters, klienci tej firmy mogą obstawiać kilka wirtualnych lig piłkarskich, a także wyścigi samochodowe, kolarskie, psy i konie, a jakość produktów nie odstaje w żaden sposób od tego, na co natraficie na stronach pozostałych legalnych firm.

Gry Karciane Betters

Posiadacze konta w Betters mogą typować wyniki kilku rozgrywek karcianych. Dostępne stoły to m.in. Poker, Black Jack oraz Wojna, a gdyśmy mieli na coś narzekać, to na brak polskiego krupiera przy którymkolwiek stole.

Zakłady specjalne

Analitycy bukmachera Betters regularnie wystawiają swoje kursy na tzw. zakłady specjalne. Być może nie jest to najbogatszy wachlarz kursów na tego typu wydarzenia, jednak specjaliści od świata polityki oraz showbiznesu odnajdą w Betters coś dla siebie.

Jak obstawić zakład w Betters?

Skonstruowanie wartościowego kuponu i obstawienie zakładu to kulminacyjny punkt Waszej przygody z bukmacherem, coś, po co zarejestrowaliście się w Betters. Cały proces jest bajecznie prosty i sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków, tj. zasilenia budżetu depozytem, odszukania i obstawienia wartościowego zakładu oraz (przy odrobinie szczęścia) przelaniu wygranych środków na konto w banku.

 1. Odwiedź oficjalną stronę bukmachera (www.betters.pl).
 2. Zaloguj się w Betters (jeśli ciągle nie masz konta, to kliknij w link rejestracyjny, który automatycznie przeniesie Cię do formularza).
 3. Wpłać depozyt i zgarnij komplet bonusów powitalnych.
 4. Wybierz dyscyplinę, której ma dotyczyć zakład.
 5. Wybierz mecz i opcję zakładu, a następnie kliknij button z kursem widniejącym obok interesującego Cię typu.
 6. Podaj stawkę kuponu i postaw zakład.
 7. Jeśli wszystkie selekcje będą poprawne, wówczas chwilę później wygrana zostanie zaksięgowana na głównym saldzie depozytowym.
 8. Wypłać wygraną na konto w banku (aby było to możliwe musisz posiadać konto stałe, czyli przejść proces weryfikacji danych osobowych).

Jak sprawdzić kupon w Betters?

Jeśli macie aktywny kupon(y) w Betters, to z pewnością będziecie ciekawi rozstrzygnięć poszczególnych zakładów. Nic bardziej prostego, a wszystko co trzeba zrobić, to rozwinąć sekcję PROFIL GRACZA (button w prawym górnym rogu) i wejść w MOJE ZAKŁADY. Do wglądu typerów są wszystkie kupony, zarówno te aktywne, jak również zakłady rozliczone, dzięki czemu typer może jeszcze łatwiej kontrolować swój budżet.

Jak wypłacić pieniądze w Betters?

Bukmacher Betters, podobnie jak komplet pozostałych legalnych firm w Polsce, respektuje wypłaty wygranych środków przy użyciu tylko jednej metody, a są nią Przelewy24. Aby zlecić wypłatę należy kliknąć czerwony button WPŁATA, następnie wybrać opcję WYPŁATA i podać kwotę transferu. Warto przy okazji pamiętać, że przelewy wychodzące są dostępne tylko dla posiadaczy konta stałego (konieczna weryfikacja danych osobowych).

Ile trwa wypłata środków w Betters?

Bukmacher Betters realizuje błyskawiczne przelewy wychodzące do większości popularnych banków w Polsce i wówczas wygrane środki opuszczą budżet w Betters w ciągu kilkunastu minut (moment pojawienia się ich na rachunku zależy od godzin księgowania banku, natomiast zazwyczaj dzieje się to dość szybko). Jeśli z kolei macie pecha i jesteście posiadaczami konta w jakimś niszowym banku, to na wygrane w Betters środki poczekacie 2-3 dni robocze.

Podsumowanie oferty Betters – wady i zalety bukmachera

Zalety:

 • Bardzo dobra oferta zakładów piłkarskich
 • Kilkaset opcji kursowych na mecze w topowych ligach
 • Solidne kursy
 • Możliwość wyboru jednej z opcji oferty powitalnej
 • Znakomity program lojalnościowy

Wady:

 • Brak bonusu od depozytu na starcie
 • Bukmacher nie pokazuje żadnych meczów w livestreamach
 • Aplikacja mobilna działa niekiedy minimalnie wolniej od najlepszych apek konkurentów
 • Brak możliwości wpłacenia depozytu poprzez portfele elektroniczne
 • Brak ćwiartkowych handicapów azjatyckich i ćwiartkowych linii goli

Najczęściej zadawane pytania o Betters

Czy firma Betters to legalny bukmacher?
Tak, serwis posiada wymagane zezwolenia od Ministerstwa Finansów, a licencja o numerze PS4.6831.7.2020 wygasa w 2027 roku.

Na czym polega innowacyjność powitalnych zakładów bez ryzyka po rejestracji w Betters?
Włodarze tego bukmachera zupełnie inaczej od legalnych konkurentów podeszli do gry bez ryzyka na starcie i zwracają nowym graczom środki przegrane na 10 pierwszych kuponach po założeniu konta. Więcej szczegółów w powyższej recenzji.

Czy Betters to bukmacher bez depozytu?
Niestety nie. Wszystkie bonusy powitalne Betters wymagają zasilenia budżetu depozytem.

Jaki jest minimalny depozyt w Betters?
Minimalna kwota wpłaty depozytu po rejestracji w Betters to 1 PLN.

Jaka jest maksymalna wypłata z rachunku w Betters na konto bankowe?
Jednorazowa kwota wypłaty nie może przekroczyć 100 000 PLN.

Czy Betters to bukmacher bez podatku?
Nie, firma pobiera standardowy 12% podatek od obrotu na każdym kuponie. Pomysłowi typerzy mogą jednak zniwelować negatywne skutki tej opłaty poprzez skorzystanie z promocji RaiseBet podnoszącej wygrane na kuponach AKO.

Czy rejestrując się w Betters będę miał szansę skorzystać z jakiegokolwiek programu lojalnościowego dla stałych klientów?
Tak, promocja Tygodniówka+ to według z nas jeden z najlepszych bonusów tego typu na polskim rynku, a aktywni typerzy mogą zgarnąć w ten sposób nawet 350 PLN darmowych środków na grę w skali miesiąca.

Jakie mecze obejrzę na żywo w Betters?
Niestety, w trakcie naszych testów ten bukmacher nie udostępniał żadnych livestreamów i pozostaje wierzyć, że ta polityka wkrótce się zmieni.

Czy w Betters mogę rozliczyć kupon przed zakończeniem wszystkich meczów?
Tak, serwis oddaje w ręce graczy funkcję Cashout, dzięki której będziesz miał możliwość przedwczesnego zamknięcia zakładu i cieszenia się z nieco niższej, ale w 100% pewnej wygranej.

Jak skontaktuję się z Biurem Obsługi Klienta Betters?
Najwygodniejszym kanałem kontaktu jest rzecz jasna czat na żywo, a konsultanci Betters dostępni są codziennie w godz. 8-22.

Czy Betters to bukmacher bez dowodu?
Tak, serwis respektuje błyskawiczną rejestrację konta tymczasowego, a weryfikacji danych osobowych można dokonać w późniejszym czasie.

Czy rejestracja w aplikacji mobilnej Betters zagwarantuje mi dostęp do kompletu bonusów powitalnych?
Tak, wszystkie promocje na start dostępne są zarówno w wersji desktopowej, jak i w aplikacji na smartfony.

Ile trwa wypłata wygranej w Betters?
Bukmacher respektuje błyskawiczne przelewy do kilkunastu polskich banków, dzięki którym środki pojawią się na rachunku w ciągu kilkunastu minut. W innym przypadku transfer może potrwać 2-3 dni robocze.

Bukmacher Betters: opinie graczy

Spore zaskoczenie na plus. Mając w tyle głowy niezbyt długi staż na rynku spodziewałam się dość przeciętnej oferty i jakości produktów, tymczasem okazało się, że Betters daje radę i jeśli poprawią niektóre elementy (brak transmisji!), to powinni piąć się w górę każdego rankingu legalnych bukmacherów.” – Ola

Mega są te ich powitalne zakłady bez ryzyka i więcej firm powinno zastanowić się nad takim rozwiązaniem (według mnie tylko w Superbet jest lepiej). Fajnie mieć z tyłu głowy, że tuż po rejestracji konta gracz nie musi aż tak bardzo drżeć o budżet”. – Filip

Typuję sporo zakładów na żywo, dlatego brak jakichkolwiek livestreamów jest dla mnie dość sporym minusem. Poza tym przyzwoity bukmacher z fajnymi bonusami i niezłą ofertą zakładów.” – moreno535


Bonusy bukmachera

Betters
 • Cashback 100% do 200 PLN
 • Boost Bonus 50%
 • Freebet za weryfikację 10 PLN
 • Freebet 25 PLN na EURO 2024

Promocje bukmachera

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!