fbpx
Aktualności bukmacherskie

Baw się zdrowo! Superbet partnerem Tygodnia Odpowiedzialnej Gry

pewniaczki.pl 13.11.2023 13:52 0

W dniach 6-10 listopada Superbet był partnerem organizowanego przez portal branżowy iGamingpolska.pl Tygodnia Odpowiedzialnej Gry. Ta inicjatywa ma na celu promocję odpowiedzialnej gry i wzięcie odpowiedzialności za zachęcanie graczy do bezpiecznych zachowań. – Odpowiedzialna gra jest mi bardzo bliska. To przede wszystkim społeczna odpowiedzialność biznesu za to, co robimy na co dzień – mówi Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

  • Zakłady bez ryzyka do 3 500 PLN
  • Freebet 34 PLN
  • Do 200 PLN bonusu od 1. wpłaty
  • Freebet 20 PLN za aplikację mobilną

Inicjatywa dziennikarzy iGaming.pl miała na celu przede wszystkim promocję odpowiedzialności w bukmacherce poprzez dostarczanie czytelnikom jakościowych treści: rozmów z ekspertami z branży, porad dotyczącym samodiagnozowania potencjalnych niebezpiecznych zachowań hazardowych, jak również uświadamiania osób walczących z uzależnieniem jakie mają narzędzia pomagające w kontroli i gdzie mogą szukać specjalistycznej pomocy.

Jednym z ważnych elementów współpracy z marką Superbet była publikacja rozbudowanego wywiadu z Łukaszem Seweryniakiem na temat zaangażowania marki w odpowiedzialną grę.

To ważna część naszego biznesu. Duża część działań wprost wynika z ustawy, przepisy w tym zakresie są dość dobrze skonstruowane i nakładają na operatorów określone, słuszne, obowiązki. Dużo jednak zależy od podejścia każdego bukmachera, bo w dłuższej perspektywie wprowadzenie odpowiedzialnej gry do swojego marketingu i komunikacji po prostu się opłaca.

Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska

Ważnym elementem tego zagadnienia jest też rozróżnienie na legalnych operatorów, którzy są kontrolowani przez polskie władze i poruszają się w określonych ramach prawnych również jeżeli chodzi o społeczną odpowiedzialność biznesu, a tymi nielegalnymi, z szarej strefy, którzy pozostają poza kontrolą.

Mało który gracz potrafi odróżnić legalny podmiot od nielegalnego i to też jest problemem. Wszyscy wraz z regulatorem powinniśmy mocniej edukować w tym zakresie graczy, z których większość nie zdaje sobie zagrożenia z ryzyka, jakie wiąże się z grą u nielegalnych podmiotów. Przede wszystkim ich gracze nie są objęci żadnymi mechanizmami kontroli.

Łukasz Seweryniak

Wśród mechanizmów odpowiedzialnej gry z których korzystają klienci Superbet jest ustawienie limitów finansowych, limitów czasu spędzanego na grze, mechanizmy samozawieszenia i samowykluczenia, a także usunięcia konta. Do tego dochodzi szereg zabezpieczeń dotyczących osób niepełnoletnich i wiele innych działań.

Mamy specjalną komórkę w firmie zajmującą się tylko odpowiedzialną grą. Ona wypracowuje szereg mechanizmów, z tych ciekawszych warto wspomnieć o „real-time reporting”, czyli systemie wyłapującym impulsywne zachowania graczy. Jeśli coś takiego się wydarzy, informacja jest przekazywana do odpowiedniego działu, a także sam gracz może otrzymywać powiadomienia z poradami, jak może lepiej kontrolować swoją grę. Pracujemy też nad narzędziem, które będzie wyłapywało niebezpieczne sformułowania podczas czatu z naszą obsługą klienta i identyfikowało klientów „ryzykownych”.

Łukasz Seweryniak

Zespół Pewniaczki.pl również zachęca do tego, aby odpowiedzialność była nieodzownym elementem Twojej przygody z zakładami bukmacherskimi, dlatego tego typu akcje są nagradzane przez nas potężnym ukłonem. Jak obstawiać odpowiedzialnie? Nie bój się szukać pomocy i korzystać z wiedzy, którą możesz czerpać choćby na naszej stronie w specjalnej strefie.

Podaj dalej FB TT
  • Zakłady bez ryzyka do 3 500 PLN
  • Freebet 34 PLN
  • Do 200 PLN bonusu od 1. wpłaty
  • Freebet 20 PLN za aplikację mobilną

Promocje u bukmacherów

Wszystkie promocje
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pewniaczki.pl

© 2023 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!