[table_of_contents]

Jak grać w Bet365 – oferta

Co można obstawiać w Bet365? Oferta tego znanego bukmachera jest bardzo szeroka i różnorodna. Jeśli chodzi o zakłady sportowe, gracze mają tam do dyspozycji blisko czterdzieści dyscyplin. Oprócz tak standardowych sportów jak piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, hokej na lodzie, lekka atletyka czy sporty walki, znajdziemy tam również chociażby siatkówkę, piłkę ręczną, motorsport, snooker, rugby, sporty zimowe, rzutki czy coraz popularniejszy e-sport.

Oferta Bet365 to jednak nie tylko część typowo sportowa. To także m.in. internetowe kasyno, poker, bingo, Vegas, a nawet możliwość obstawiania wydarzeń politycznych czy kulturalnych. Wszystko to sprawia, że bukmacher ten znajduje się obecnie w czołówce firm organizujących zakłady wzajemne online.

W przypadku Bet365 użytkownicy najczęściej podkreślają też takie elementy jak na przykład dobrze zaprojektowane rozwiązania skierowane do graczy mobilnych, atrakcyjne kursy oraz wysoki standard obsługi klienta. A to kwestie, które zawsze są bardzo ważne przy wyborze firmy bukmacherskiej.

Bet365 – jak obstawiać u tego bukmachera?

Jeśli zastanawiasz się, jak grać w Bet365, warto zapoznać się z kilkoma podstawowymi informacjami na temat tego bukmachera.

Przede wszystkim należy wiedzieć, że obstawianie meczów u wspomnianego operatora możliwe jest tylko w tych państwach, gdzie działa on legalnie. Polska jest niestety jednym z krajów, gdzie ta marka nie może oficjalnie prowadzić swojej działalności (o powodach takiej sytaucji piszemy w dalszej części tekstu). Mimo to jest ponad pięćdziesięciu krajów, gdzie takie zakłady są jak najbardziej legalne. Oprócz Wielkiej Brytanii są to m.in. Hiszpania, Niemcy, Kanada, Australia, Norwegia, Szwecja, Węgry, Austria czy Grecja. Jeśli tam mieszkasz, możesz grać w Bet365. Ale w przypadku Polski – powtórzmy to raz jeszcze – te zakłady są nielegalne i ich zawieranie może wiązać się z odpowiedzialnością prawną!

Mimo że firma nie jest u nas dostępna, można jednak coś powiedzieć o jej ofercie. Jeśli chodzi o bonus powitalny, Bet365 oferuje promocję w wysokości 100 proc. do kwoty 200 zł. Należy też zwrócić uwagę na dość ciekawe promocje okolicznościowe. O rodzajach zakładów nie ma co szerzej wspominać, bo gracze znajdą tam wszystkie najważniejsze typy i wiele podgier (nawet ponad setkę przy najważniejszych wydarzeniach). Tym, co jednak na pewno trzeba podkreślić, jest dobrze zbudowany panel z zakładami “na żywo”. Zdaniem wielu graczy i ekspertów bukmacherskich, Bet365 ma jeden z najlepszych livebetingów na rynku. Chodzi jednak nie tylko o funkcjonalny interfejs czy bardzo szeroki rynek zakładów, ale też transmisje TV z najważniejszych wydarzeń (dla graczy zalogowanych) lub graficzne wizualizacje boiskowych wydarzeń. Pod tym względem marka prezentuje się bardzo dobrze.

Więcej o sposobach zawierania zakładów, także u innych operatorów, piszemy w tekście “Obstawianie meczów – wszystko co chciałbyś wiedzieć”.

Dlaczego Bet365 nie działa w Polsce?

“Bet365 – jak grać w Polsce?” – to pytanie często pada w sieci. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, firma nie prowadzi już działalności na terenie naszego kraju. Jeszcze do 2017 roku polscy typerzy mogli korzystać z oferty tego bukmachera, ale wszystko zmieniła ówczesna nowelizacja ustawy o grach hazardowych. Po jej przegłosowaniu wiele zagranicznych firm, które w większości nie płaciły nad Wisłą podatków, musiało natychmiast opuścić polski rynek. Niektórzy gracze byli więc zmuszeni zamknąć swoje konta i szukać innych, w pełni legalnych już bukmacherów.

Zmiany w prawie hazardowym określają obecnie szereg warunków, jakie należy spełnić, aby uzyskać specjalną licencję na organizację zakładów wzajemnych w Polsce (wydaje ją Ministerstwo Finansów). Jest to na przykład posiadanie odpowiedniego kapitału zakładowego, zapewnienie bezpieczeństwa danych graczy, czy też posiadanie w naszym kraju siedziby lub przynajmniej filii (oddziału). A to i tak tylko kilka najważniejszych wymogów.

Aktualnie nie ma żadnych wiarygodnych informacji, według których Bet365 miałby rozpocząć proces starania się o uzyskanie polskiej licencji.

Polska strona zakładów bukmacherskich Bet365

Strona internetowa Bet365 nie działa w Polsce. Kiedy wpiszemy w wyszukiwarkę adres witryny brytyjskiego bukmachera, wyświetlany jest komunikat informujący, że zakłady nie oferują swoich usług w danej lokalizacji. Można też znaleźć tam dane kontaktowe, gdybyśmy chcieli uzyskać bardziej szczegółowe informacje na ten temat.

Brak dostępu do strony Bet365 jest oczywiście pokłosiem wdrożenia blokady witryn internetowych prowadzonych przez firmy nieposiadające stosownych zezwoleń. Nowelizacja ustawy o której wspominaliśmy, uwzględniała bowiem też stworzenie tzw. rejestru domen zakazanych.

Gdzie obstawiać, jeśli nie w Bet365?

Bet365 to jedna z najbardziej znanych marek bukmacherskich, ale przez brak licencji na polski rynek, nasi gracze muszą znaleźć sobie alternatywę. Gdzie w takim razie mogą zakładać swoje konta nowi gracze? Przypominamy, że według polskiego ustawodawstwa, legalną działalność bukmacherską prowadzą w naszym kraju m.in.:

 • Totolotek,
 • Fortuna,
 • Etoto,
 • STS,
 • LVbet,
 • Betclic,
 • forBET,
 • Milenium,
 • Betfan,
 • PZBuk,
 • eWinner,
 • Totalbet,
 • Superbet.