fbpx
Aktualności bukmacherskie

Fuksiarz.pl oficjalnym sponsorem Kanału Zero

pewniaczki.pl 06.02.2024 09:56 0

Fuksiarz.pl, oficjalny bukmacher LALIGA w Polsce oraz sponsor portalu Weszlo.com ogłosił nawiązanie współpracy z Kanałem Zero – stworzonym przez Krzysztofa Stanowskiego najgłośniejszym projektem ostatnich tygodni w polskim Internecie.

Współpraca Fuksiarza z Kanałem Zero

W trakcie tej dynamicznej współpracy bukmacher Fuksiarz.pl będzie angażować się w wyjątkowy i zróżnicowany świat Kanału Zero oferując swoim graczom nie tylko dedykowaną ofertę kursową na wydarzenia związane z działalnością kanału, ale także unikatowe konkursy, promocje i bonusy.

Fuksiarz.pl podkreśla, że współpraca z Kanałem Zero to dla marki nie tylko możliwość oferowania atrakcyjnych zakładów, ale także szansa na zaangażowanie się w dynamiczne i innowacyjne projekty.

Nasza oferta kursowa na wydarzenia związane z Kanałem Zero to odpowiedź na rosnące zainteresowanie fanów. Współpraca przyniesie odbiorcom Kanału Zero i Fuksiarz.pl również konkursy, ekskluzywne treści oraz wyjątkowe bonusy. Chcemy, aby nasze działania dostarczały nie tylko emocji, ale także integracji z kreatywnym światem Kanału Zero.

Aneta Tylicka, Prezes Zarządu Fuksiarz.pl

W ofercie Fuksiarza można skorzystać już z oferty zakładów związanych z Kanałem Zero – wśród nich choćby możliwość postawienia na potencjalnych gości któregoś z programów w 2024 roku.

Czym jest Kanał Zero?

Kanał Zero to najnowszy projekt Krzysztofa Stanowskiego, czyli jednej z najbardziej wpływowych osób w świecie internetu, głównie w dziedzinie dziennikarstwa sportowego. Popularny „Stano” jeszcze niedawno współtworzył popularny (jeszcze do niedawna) Kanał Sportowy, jednak w dość burzliwych okolicznościach rozstał się z pozostałą trójką wspólników i poszedł własną drogą.

Swój nowy kanał Stanowski opisuje jako coś absolutnie rewolucyjnego i… po liczbach widać, że jest to naprawdę mocny temat – w dniu 6 lutego 2024 roku Kanał Zero ma +730 000 subskrybentów, a opublikowany na jego łamach wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą w 3 dni osiągnął blisko 2,5 miliona wyświetleń.

Podaj dalej FB TT
  • Zakład bez ryzyka i obrotu do 500 PLN
  • Cashback bez limitu – zwrot aż do 200 PLN za każdy przegrany kupon
  • Freebet 20 PLN na La Liga za 1. depozyt

Promocje u bukmacherów

Wszystkie promocje
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!