fbpx
Aktualności bukmacherskie

Bukmacher Superbet sponsorem Stomilu Olsztyn

pewniaczki.pl 15.03.2023 12:41 0

Firma SUPERBET Zakłady Bukmacherskie dołącza do grona partnerów „Dumy Warmii” jako Złoty Sponsor Stomilu Olsztyn.

  • Cashback do 3 500 PLN w formie bonusu
  • Freebet 35 PLN za pierwszy depozyt min. 50 PLN
  • Freebet od pierwszej wpłaty do 200 PLN
  • Freebet 20 PLN za aplikację mobilną

Umowa pomiędzy klubem występującym w II lidze, a bukmacherem została podpisana do czerwca 2024 roku. Nie ujawniono kwoty, jaką Superbet przekazał Dumie Warmii i Mazur. Jednak będzie ona zbliżona do 5 000 PLN netto miesięcznie – zgodnie ofertą sponsorską dostępną na stronie Stomilu.

Dodatkowo Biało-Niebiescy do zakończenia umowy otrzymywać będą także wynagrodzenie prowizyjne za każdego gracza pozyskanego przez klub na rzecz bukmachera.

Bardzo się cieszę, że Superbet dołącza do biało-niebieskiej rodziny” – mówi Michał Żukowski, Przewodniczący Rady Nadzorczej Stomilu Olsztyn – „Od początku rozmów kluczowy dla naszego partnera był plan i nasze wsparcie w zwiększeniu aktywności Superbet w regionie Warmii i Mazur. Mam nadzieję, że to jest dopiero początek trwałej i długoterminowej współpracy, która będzie rosła w siłę z korzyścią dla obu stron. Niezwykle dla mnie cenne jest też wsparcie naszej sekcji szachowej, bo pozwoli ono na niezbędne zakupy i dalszy rozwój.

Superbet zyskał miano złotego sponsora klubu, jego logo będzie eksponowane w kilku miejscach na stadionie przy al. Józefa Piłsudskiego 69A, w tym na telebimie, na koszulkach meczowych zawodników, a także we wszystkich materiałach promocyjnych wydawanych przez klub. Kibice będą mogli zobaczyć logo bukmachera również na biletach, karnetach i zaproszeniach na mecze Stomilu Olsztyn.

Cieszymy się, że dołączamy dziś do grona Partnerów najbardziej utytułowanego piłkarskiego Klubu na Warmii. Z zaciekawieniem obserwujemy także działania prowadzone przez Klub związane z powstałą w listopadzie sekcją szachową, która dla nas jest szczególnie bliska. Wierzymy, że nasza współpraca przyczyni się do powrotu Stomilu na należne mu miejsce” – Adam Lamentowicz, Prezes Zarządu Superbet.
Podaj dalej FB TT
  • Cashback do 3 500 PLN w formie bonusu
  • Freebet 35 PLN za pierwszy depozyt min. 50 PLN
  • Freebet od pierwszej wpłaty do 200 PLN
  • Freebet 20 PLN za aplikację mobilną

Promocje u bukmacherów

Wszystkie promocje
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!