fbpx
Promocje bukmacherów

Fortuna: Wyzwanie Fortuny

Pewniaczek 10.11.2022 15:52 0

Patrzysz na drabinkę turniejową Mistrzostw Świata i wiesz, że jeszcze na długo przed pierwszym gwizdkiem jesteś w stanie przewidzieć kto wyjdzie z każdej z grup, kto zagra w ćwierćfinale, a kto wzniesie najcenniejsze trofeum?

Podejmij wyzwanie i zawalcz o 1 000 000 ZŁ za poprawne wytypowanie przebiegu Mistrzostw Świata. Wspomniana kwota zostanie podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich graczy, którzy prawidłowo wytypowali wszystkie etapy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, łącznie z końcowym wynikiem meczu finałowego.

Dodatkowo, w ramach konkursu ‘Wyzwanie Fortuny”, zostanie przeprowadzony ranking typerów, w którym gracze mają szansę otrzymać nagrodę w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których pula ma wartość ponad 100 000 zł. Pięćdziesięciu graczy z najwyższą liczbą punktów otrzyma nagrodę. Wysokość nagrody będzie zależała, od miejsca, które ostatecznie zajmie gracz.

Szczegóły promocji:

  • Data: 10.11 – 20.11.2022 (do godz. 17:00).
  • W czasie trwania konkursu należy zalogować się na swoje iKonto na stronie www.efortuna.pl, w tym poprzez aplikację mobilną i wypełnić „drabinkę” meczową dotycząca poszczególnych etapów w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 (poniżej znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku poprawnie wysłać zgłoszenie ze swoją drabinką).
  • Nagrodę główną w Konkursie stanowi pula pieniężna o wartości 1 000 000 zł podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich graczy, którzy prawidłowo wytypowali wszystkie etapy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, łącznie z końcowym wynikiem meczu finałowego.
  • Dodatkowo zostanie przeprowadzony ranking typerów, w którym 50 graczy z najwyższą liczbą punktów otrzyma nagrodę w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których pula ma wartość ponad 100 000 zł. Gracz może łącznie otrzymać 152 punkty.
  • Możliwość wytypowania turnieju będzie widoczna, gdy zalogujesz się na swoje konto gracza.
  • Konkurs jest darmowy tj. nie wymaga depozytu ani postawienia kuponu.
  • Ważna informacja! Przemyśl dobrze konstrukcję swojej drabinki. Masz tylko jedną próbę.
Podaj dalej FB TT
Fortuna
  • 3x Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • Freebet 20 PLN
  • Freebet 10 PLN

Promocje u bukmacherów

Wszystkie promocje
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pewniaczki.pl

© 2024 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!