Szukasz kodów promocyjnych w Noblebet? Nie mogłeś trafić lepiej! U nas znajdziesz powitalny pakiet w postaci bonusów od trzech pierwszych depozytów oraz gry bez podatku. Zobacz, jak oceniany jest bukmacher Noblebet. Jak przedstawia się oferta zakładu w porównaniu do konkurencji? Przedstawiamy poradnik jak założyć konto w serwisie i zawrzeć swój pierwszy zakład.

Noblebet – najważniejsze informacje o bukmacherze

Bukmacher online Noblebet na polskim rynku działa od 2019 roku (chociaż jego początki sięgają roku 2017) i choć trudno zaliczyć go do ścisłej czołówki w branży, to na pewno pod pewnym względem mocno się on wyróżnia. W jaki sposób? Chodzi nam o sposób komunikacji oraz „opakowanie” swojej oferty. Większość (albo i nawet wszyscy) bukmacherzy pokazują się przede wszystkim w kreacjach związanych ze sportem i towarzyszącymi mu emocjami, natomiast marketing Noblebet bazuje na tym, aby pokazać się jako coś z wyższej półki, czego dowodem jest wszechobecna postać elegancko ubranego atrakcyjnego mężczyzny w średnim wieku. To właśnie lekko charakterystyczny siwawy zadbany pan ubrany w idealnie skrojony garnitur jest tym, co jako pierwsze kojarzy się z marką Noblebet. O sporcie bukmacher oczywiście nie zapomina – jego logo można ujrzeć na meczowych koszulkach Garbarni Kraków (klub grający w polskiej drugiej lidze), a od niedawna ambasadorem firmy jest Marcin Robak, czyli były piłkarz mający na koncie 120 bramek w ekstraklasie oraz 9 meczów w reprezentacji Polski.
Jeśli chodzi o samą ofertę, to mamy tu raczej standard – piłka nożna, siatkówka, esport, a także kilka mniej popularnych dyscyplin. Na pierwszy rzut oka rynków zdarzeń może wydawać się mało, jednak wszystko to przez konfigurację strony, która nie pokazuje na pasku pełnej listy. Po wejściu we wszystkie zakłady przedmeczowe widzimy dopiero całość oferty, do której należą m.in. bandy czy też bilard.

Noblebet – kody promocyjne i bonusy dla nowych klientów

Noblebet bonusy na start opiera przede wszystkim na doładowaniu konta graczy dodatkowymi środkami po dokonaniu depozytów. Plusem jest ich spora liczba, bo są to bonusy od aż trzech kolejnych wpłat, jednak sporym minusem jest tu brak zakładu bez ryzyka czy też freebetu, co potrafi skusić wielu nowych użytkowników. Jak wyglądają poszczególne promocje składające się na pakiet powitalny 1500 PLN Noblebet?

BONUS OD 1. DEPOZYTU 100% DO 500 PLN

 • Noblebet oferuje nowym graczom bonus w postaci 100% kwoty pierwszego depozytu, który został wpłacony po rejestracji.
 • Przy wpłacie depozytu należy zaznaczyć pole „BONUS POWITALNY 500 PLN”.
 • Maksymalna kwota bonusu za 1. depozyt wynosi 500 PLN.
 • Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.
 • Środki bonusowe (otrzymane środki bonusowe oraz wpłacony depozyt przeniesiony na saldo bonusowe) podlegają 4-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85.
 • Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.

BONUS OD 2. DEPOZYTU 50% DO 800 PLN

 • Noblebet oferuje nowym graczom bonus w postaci 50% kwoty drugiego depozytu, który został wpłacony po rejestracji.
 • Przy wpłacie depozytu należy zaznaczyć pole „BONUS 800 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY”.
 • Maksymalna kwota bonusu za 2. depozyt wynosi 800 PLN (przy wpłacie min. 1600 PLN.
 • Po wybraniu bonusu gracz otrzymuje 5% wpłaty, maksymalnie do 80 PLN z mnożnikiem kursu x10 (80 PLN x10 równowartość 800 PLN).
 • Bonus można wykorzystać do zagrania kuponu z min. 2 selekcjami (min. kurs każdego zdarzenia to 1.31) i min. kursem całkowitym 3.00.
 • Bonus z mnożnikiem aktywuje się na kuponie zaznaczając pole “Użyj bonusu” które mieści się nad przyciskiem Postaw Zakład.
 • Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 • Kwota depozytu podlega 3-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 1.85 (przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs min. 1.40).

BONUS OD 3. DEPOZYTU 100% DO 200 PLN NA GRY I SPORTY WIRTUALNE

 • Noblebet oferuje nowym graczom bonus w postaci 100% kwoty trzeciego depozytu, który został wpłacony po rejestracji.
 • Przy wpłacie depozytu należy zaznaczyć pole „BONUS 200 PLN NA GRY I WIRTUALE”.
 • Bonus ten można wykorzystać wyłącznie na platformie Gier oraz Sportów wirtualnych (bez możliwości wykorzystania na zakłady sportowe i Player Bets).
 • Maksymalna kwota bonusu wynosi 200 PLN.
 • Środki bonusowe podlegają 5-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85.

GRA BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI

 • Noblebet oferuje nowym graczom możliwość gry bez podatku przez 30 dni od momentu rejestracji konta.
 • Aby skorzystać z tej promocji należy zagrać zakład kombinacyjny z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2.20, a bukmacher doda do wygranej +14%.
 • Udział w promocji biorą zakłady postawione jedynie za środki własne.

BONUS OD 1. DEPOZYTU 100% DO 400 PLN NA GRY I SPORTY WIRTUALNE

 • Noblebet przy pierwszym depozycie daje też drugą opcję, czyli bonus 100% do 400 PLN do wykorzystania na gry i sporty witualne.
 • Przy wpłacie depozytu należy zaznaczyć pole „400 PLN NA START GRY I WIRTUALE”.
 • Zaznaczając to pole przy pierwszy depozycie, gracz traci możliwość otrzymania bonusu 100% od pierwszego depozytu do 500 PLN. Pozostałe bonusy od depozytów będą nadal aktywne.
 • Minimalna kwota depozytu to 10 PLN.
 • Bonus ten można wykorzystać wyłącznie na platformie Gier oraz Sportów wirtualnych (bez możliwości wykorzystania na zakłady sportowe i Player Bets).
 • Środki bonusowe podlegają 5-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.45.

Noblebet – aktualne promocje i program lojalnościowy dla stałych użytkowników

Noblebet dla swoich graczy ma nie tylko pakiet bonusów startowych, ale też naprawdę dużo promocji, które można wykorzystać na dalszą grę. Część z nich wpisana jest na stałe, zaś część to akcje ograniczone czasowo przygotowane pod specjalne wydarzenia, np. promocje na mistrzostwa świata 2022. O takich akcjach w szczegółach przeczytasz zawsze na naszej stronie w dziale z bonusami i promocjami.

Królewskie kursy

W ramach tej promocji Noblebet każdego dnia wybiera min. 1 zdarzenia, na które oferuje graczom mocno podwyższone kursy. W weekendy takich zakładów jest przeważnie więcej, a co najważniejsze – selekcje te można łączyć również z innymi, co pozwala podnieść kurs całkowity kuponu.

Houston, mamy cashback

Promocja ta skierowana jest do wszystkich osób obstawiających kupony na NBA, NHL, MLB oraz NFL i dotyczy zakładów Player Bets.
Aby skorzystać z promocji należy wpłacić depozyt min. 20 PLN (między 16:00 a 8:00 rano) i zagrać pierwszy kupon po wpłacie (min. stawka 20 PLN), na którym znajdą się wyłącznie zakłady Player Bets pochodzące z rozgrywek NBA, NHL, MLB lub NFL. W razie niepowodzenia gracz dostaje 50% zwrotu stawki kuponu w formie bonusu aż do 100 PLN, a z promocji można skorzystać raz dziennie.

Graj bez podatku i oglądaj NFL

Promocja ta skierowana jest do fanów futbolu amerykańskiego, czyli rozgrywek NFL. W ramach tej promocji można nie tylko obejrzeć stream live z meczów NFL, ale też zagrać bez podatku (minimalny kurs kuponu 1.70, same mecze NFL, dowolna stawka).

E-sport Booster Plan

Noblebet w ramach tej akcji gwarantuje, że na najważniejsze eventy związane ze światem esportu oferuje najlepsze kursy na polskim rynku. Listę oraz daty wydarzeń objętych podbitymi kursami można znaleźć każdego miesiąca na stronie promocji.

Lojalni zyskują podwójnie

Noblebet nagradza tych, którzy grają regularnie i oferuje im bonus lojalnościowy. Aby otrzymać go należy gracz regularnie przez tydzień (od środy 0:00 do wtorku 23:59) grając min. 10 kuponów na łączną stawkę min. 500 PLN. Po spełnieniu warunków każdy gracz w środę otrzymuje od bukmachera bonus 30 PLN (w formie mnożnika 1 PLN x30).

20% za sporty wirtualne

Promocja stworzona dla graczy, którzy lubią obstawiać sporty wirtualne. W ramach tej akcji Noblebet oferuje zwrot 20% przegranych zakładów (netto) w rozliczeniu tygodniowym aż do 100 PLN w Sportach Wirtualnych. Do promocji kwalifikują się gracze, którzy wygenerowali zwrot większy lub równy 10 PLN, a liczony jest on wg wzoru: „suma stawek netto minus suma wygranych”, jeśli ten bilans jest dodatni gracz otrzymuje 20% w formie bonusu.

Luksusowe AKO+

W ramach tej promocji Noblebet nagradza tych, którzy grają kupony AKO – im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy wzrost kursu. Przy 3 zdarzeniach kurs wzrasta o 3%, przy 4 zdarzeniach o 7%, zaś przy min. 14 zdarzeniach aż o 100%. Warunkiem promocji jest tu granie kuponów ze zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30.

25 PLN za e-sporty

Promocja ta skierowana jest do osób grających zakłady z rynku esportu. Akcja ta polega na tym, aby w tygodniu (od piątku 00:00 do czwartku 23:59) wykonać obrót na 150 PLN netto na wybranych wydarzeniach z e-sportów, za co w piątek bukmacher dodaje na konto bonus 25 PLN ekstra.
Wybrane wydarzenia e-sportowe biorące udział w promocji: Counter-Strike:GO (CS:GO), Dota 2, Starcraft (SC), FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Call of Duty (COD), Overwatch czy League of Legends (LoL).

20 PLN na start w aplikacji

Sporym plusem Noblebet jest dodatkowy bonus za skorzystanie z jego aplikacji mobilnej – gracz po zainstalowaniu jej i pierwszym zakładzie postawionym przez apkę otrzymuje 20 PLN. Warunkiem jest zagranie kuponu z minimalną stawką 20 PLN i kursem całkowitym min. 2.00 – bez względu na rozstrzygnięcie kuponu gracz otrzymuje bonus 20 PLN.
Bonus 20 PLN za aplikację Noblebet podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza.

Program lojalnościowy Noblebet

„Klub Dżentelmenów”, „Gentleman’s Club” – program lojalnościowy Noblebet nazwany jest elitarnie, stąd można sądzić, że gwarantuje naprawdę spore profity. Na początek trzeba zaznaczyć, że dostęp do klubu mają tylko wybrani przez bukmachera graczy, chociaż pewnego rodzaju programem lojalnościowym jest promocja „Lojalni zyskują podwójnie”, także tutaj każdy ma szansę coś ugrać.
Co otrzymują gracze, którzy otrzymują indywidualne zaproszenie do „Gentleman’s Club” Noblebet? Benefitami członków klubu są indywidualne konsultacje z opiekunem, priorytet wypłat i zgłoszeń, zaproszenia na mecze i sportowe eventy, a także dedykowane promocje VIP.

Jak założyć konto w Noblebet?

Każdy gracz może założyć konto w Noblebet bardzo łatwo i szybko – wystarczy wejść w link rejestracyjny lub kliknąć w okienko „REJESTRACJA” w prawym górnym rogu strony. Po wypełnieniu pierwszego formularza (imię, nazwisko, narodowość, PESEL) system przenosi do drugiego etapu, na którym trzeba podać kolejne niezbędne informacje. Po tym można już rozpocząć grę na koncie tymczasowym, które nie wymaga więcej czynności. Należy jednak pamiętać, że tymczasowe konto Noblebet pozwala wprawdzie na wpłatę depozytu i stawianie zakładów, jednak ma ono limit stawek 5200 PLN oraz blokadę wypłat środków na konto bankowe. W odróżnieniu od innych bukmacherów Noblebet nie ogranicza czasowo konta tymczasowego i dopóki gracz chce, to może z niego korzystać – w przypadku innych bukmacherów nakładany jest limit (najczęściej 30 dni).
Aby móc w pełni cieszyć się grą w Noblebet, czyli brakiem limitów stawek zakładów oraz możliwością wypłaty wygranych należy przejść pełną weryfikację, która odbywa się po przesłaniu skanów lub zdjęć dokumentu tożsamości. W większości przypadków proces weryfikacji konta trwa do 30 minut, a w wyjątkowych sytuacjach może przedłużyć się do 24 godzin.

Noblebet – aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna bukmachera to dziś standard i nikogo nie dziwi, że Noblebet również taką posiada. Tutaj mamy jednak spory plus na tle większości konkurencji, bowiem bukmacher ten daje swoim graczom dodatkowy bonus za jej zainstalowanie i postawienie pierwszego zakładu – za to należą się brawa. Jeśli chodzi o jej zawartość i działania, to nie ma tu nic nadzwyczajnego i mamy do czynienia z typowymi funkcjonalnościami:

 • Pełna oferta przedmeczowa oraz live
 • Sporty wirtualne oraz gry
 • Dostęp do oferty Player Bets i Bet Builder
 • Opcja cashout

Aplikacja Noblebet przygotowana została dla obu systemów operacyjnych (iOS, Android) i można zainstalować ją na dwa sposoby. Pierwszy z nich to pobranie pliku z AppStore (iOS) lub ze strony Noblebet (Android), z kolei drugi nie wymaga instalacji. W tym przypadku wystarczy wejść na stronę (przeglądarka Safari dla telefonów z iOS), otworzyć menu udostępniania, wybrać „do ekranu początk.” lub „dodaj do ekranu głównego” oraz potwierdzić.

Jak wpłacić pieniądze na konto w Noblebet?

Wpłacanie środków na konto depozytowe Noblebet jest szybkie i proste, ponieważ bukmacher daje możliwość przeprowadzenia transakcji poprzez Plix, Przelewy24, Google Pay, Apple Pay, karty płatnicze, BLIK, Paysafecard oraz PayPal. Minimalna kwota, jaką można zdeponować na koncie wynosi 1 PLN, a sam Noblebet nie pobiera z tego tytułu żadnych prowizji.
Aby wpłacić depozyt należy zalogować się na swoje konto gracza oraz otworzyć zakładkę „Płatności” widoczną na górze strony – po tym wystarczy ustalić kwotę przelewu, wybrać metodę transakcji oraz potwierdzić.

Oferta Noblebet – typy zakładów

Bukmacher online LV BET oferuje swoim graczom 3 podstawowe rodzaje zakładów:

Zakład Singiel

Jest to najprostszy zakład polegający na obstawieniu wyniku tylko jednego zdarzenia. Zakład singiel zostaje uznany za wygrany wtedy, gdy obstawione zdarzenie jest zweryfikowane jako poprawnie wytypowane.

Zakład Kombi

Jest to najpopularniejszy rodzaj zakładów, w którym gracz obstawia wyniki min. 2 zdarzeń, Aby wygrać zakład kombi należy poprawnie wytypować wszystkie zdarzenia na kuponie – nie ma tu możliwości pomyłki.

Zakład System

Zakład systemowy zawiera kilka kombinacji pojedynczych zakładów, a co najważniejsze – pozwala na wygranie zakładu nawet, jeżeli nie wszystkie wyniki zdarzeń gracz wytypuje prawidłowo. W tym przypadku gracz ręcznie ustala stawkę, liczbę zdarzeń oraz kombinacji, które wpłyną na wysokość wygranej.

Oferta specjalna Noblebet: Betbuilder, Królewski Betbuilder, Player Bets, Jego Wysokość Kurs, Cash-out

Poznaj specjalną ofertę Noblebet, która pozwala Ci jeszcze bardziej uatrakcyjnić grę i obstawianie zakładów:

Betbuilder

Funkcja Betbuilder pozwala graczom łączyć różne zdarzenia w obrębie jednego meczu, np. stworzenie jednego zakładu, w którym występować będą bramki, rzuty rożne oraz kartki. Aby skorzystać z tej opcji należy wejść w całość zakładów danego wydarzenia, a następnie wybrać widniejący na niebieskim tle „Betbuilder”, dodać do kuponu poszczególne selekcje i dodać całość do kuponu. Funkcja ta pozwala mocno podbić kurs na wybrane spotkanie, dlatego jest bardzo często wykorzystywana przez graczy.

Królewski Betbuilder

W przypadku tej opcji Noblebet sam wybiera najciekawszy, jego zdaniem, zestaw zdarzeń połączonych w jedno za pomocą Betbuildera. Zakład taki tworzony jest codziennie i można znaleźć go w „Polecanych Zdarzeniach” po lewej stronie witryny.

Player Bets

Jest to kolejna bardzo ciekawa i przydatna opcja, ponieważ umożliwia tworzenie i dostosowywanie zakładów na podstawie statystyk graczy. W tym przypadku można obstawiać liczbę bramek, asyst, punktów czy strzałów konkretnego zawodnika (można tworzyć też zakłady head-to-head dla kilku zawodników) nie tylko z piłki nożnej, ale też innych dyscyplin. Aby skorzystać z tego typu oferty wystarczy wejść w całość zdarzeń wybranego spotkania, a następnie kliknąć w znajdujący się na czerwonym tle napis „Player Bets”. Co istotne, zakłady Player Bets objęte są zwrotem 50%, o czym przeczytasz w rozdziale z promocjami (dotyczy zakładów z rozgrywek NBA, NHL, MLB oraz NFL).

Jego Wysokość Kurs

W tej ofercie Noblebet udostępnia podwyższony kurs na wybrane zdarzenie – tutaj warunkiem jest ustalona przez bukmachera maksymalna stawka zakładu.

Cash-out

Funkcja ta jest bardzo przydatna, ponieważ pozwala dokonać wypłaty jeszcze przed rozstrzygnięciem wyniku obstawionego zdarzenia. Jeżeli gracz zmienił decyzję lub chce po prostu zminimalizować ryzyko to nie musi czekać do pełnego rozliczenia kuponu – można zlecić wypłatę w danym momencie.
Trzeba pamiętać, że kupon nie może zawierać przegranego zakładu, a do tego można skorzystać z tej opcji również wtedy, gdy na kuponie pozostaje więcej niż jeden nierozstrzygnięty zakład.

Noblebet- zakłady nietypowe: esport, wydarzenia polityczne

Oprócz typowej oferty sportowej w Noblebet gracze mogą korzystać także z alternatywnych rynków zdarzeń, które przedstawiamy poniżej:

esport

W ofercie bukmachera Noblebet nie mogło zabraknąć esportu, który posiada nawet swoje specjalne akcje promocyjne (więcej przeczytasz o nich w rozdziale z bonusami dla graczy). Jakie gry można obstawić w Noblebet? W ofercie gracze znajdą CS:GO, Dota 2, League of Legends, Call of Duty, King of Glory, Rainbow Six, Overwatch oraz Valorant, czyli naprawdę jest w czym wybierać.

sporty wirtualne i gry karciane

Noblebet daje swoim graczom możliwość obstawiania sportów wirtualnych, a dostępne dyscypliny pochodzą od dwóch dostawców gier – Leap oraz Golden Race. W przypadku pierwszego brandu gracze mogą obstawiać wirtualną piłkę nożną, wyścigi konne, tenis, wyścigi psów, żużel, kolarstwo oraz rydwany. Jeśli chodzi o gry wirtualne Golden Race, to tutaj dostępne są zakłady na piłkę nożną, wyścigi konne, żużel, wyścigi psów i wyścigi moto. Wirtualne sporty inspirowane są prawdziwymi sportami i przedstawiają komputerowo, losowo generowane wyniki rozstrzygane przez algorytm oraz przetwarzane w animację.
Jeśli chodzi o gry karciane, to wśród możliwych opcji znajdują się blackjack, wojna, wojna: andar bahar, wojna plus, poker, polski poker oraz indyjski poker.
Gracze, którzy lubią obstawiać sporty wirtualne i gry karciane w Noblebet mogą poczuć się jak w domu, bo bukmacher ten przygotował kilka specjalnych promocji na tego typu zakłady (więcej w rozdziałach o promocjach i bonusach na start).

wydarzenia polityczne oraz pozostałe

W Noblebet można obstawiać także inne wydarzenia, które nie są związane ze sportem – mowa tu o wydarzeniach politycznych (np. wybory prezydenckie w danym kraju) czy też różnego rodzaju plebiscyty. Nie ma tego zbyt dużo, chociaż oferta ta aktualizowana jest na bieżąco i w niektórych momentach zdarzeń może pojawić się więcej.

Jak obstawić zakład w Noblebet?

Najważniejszym i pierwszym krokiem jest tu założenie konta w Noblebet – bez tego nie ma możliwości, że gracz mógł postawić kupin. Obstawianie zakładów umożliwia zarówno szybka rejestracja i konto tymczasowe, jak i konto stałe po pełnej weryfikacji – tutaj blokady nie ma w żadnym przypadku. Jeżeli masz już swoje konto Noblebet i wpłaciłeś pierwszy depozyt, to wystarczy zalogować się na nie oraz wykonać trzy proste czynności: kliknąć w kurs wybranego zdarzenia, ustalić stawkę (jeżeli na kuponie są już wszystkie selekcje) oraz potwierdzić zagranie kuponu. Pamiętaj, aby przy pierwszym zakładzie wykorzystać pakiet powitalny Noblebet i bonusy bukmachera na start – więcej przeczytasz o tym w rozdziale z promocjami dla nowych graczy.

 1.  Wejdź na stronę https://www.noblebet.pl/
 2.  Zarejestruj się (jeżeli nie masz jeszcze konta w Noblebet).
 3.  Zaloguj się na konto gracza i wpłać depozyt (jeżeli na Twoim koncie nie ma dostępnych środków).
 4.  Wybierz z oferty wybrane zdarzenia i ustal stawkę, za jaką chcesz zagrać kupon.
 5.  Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to wykorzystaj bonus powitalny dla nowych graczy.

Jak sprawdzić kupon w Noblebet?

Historię swoich zakładów postawionych na koncie Noblebet sprawdzisz bardzo łatwo. Możesz ją znaleźć poprzez zalogowanie się do swojego konta gracza, a następnie wybranie zakładki “Moje zakłady” znajdującej się w prawym górnym rogu strony – w tej sekcji zobaczysz swoje kupony, które możesz filtrować pod kątem rozstrzygnięć oraz daty obstawiania.

Jak wypłacić pieniądze z Noblebet?

„Błyskawicznie, bezpiecznie, wygodnie, bez prowizji” – tak wypłaty z konta gracza opisuje na swojej stronie Noblebet. Bukmacher deklaruje, że wypłata środków na konto bankowe trafi w nawet w 10 minut od momentu, gdy zostanie ona zaakceptowana przez firmowy Dział Finansowy. Środki wypłacane są codziennie w godzinach 8:00-24:00, jednak w przypadku, gdy Twój bank nie znajduje się na liście szybkich transakcji, to środki będą księgowane zgodnie jego z sesjami przychodzącymi. W wyjątkowych sytuacjach, np. w przypadku wyjątkowo wysokiej wygranej przetwarzanie zlecenia wypłaty może zająć do 7 dni roboczych.
Minimalną kwotą, jaką gracz może wypłacić ze swojego konta Noblebet to 10 PLN, a sam bukmacher (podobnie jak w przypadku wpłat) nie pobiera żadnych prowizji za wykonanie transakcji.

Ile trwa wypłata w Noblebet?

Noblebet zleca błyskawiczne wypłaty zgodnie z kolejnością wpłynięcia zgłoszeń. Czas oczekiwania w godzinach pracy banków to bukmacher określa na 10 minut (od momentu akceptacji przez Dział Finansowy) i dotyczy to następujących banków: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Credit Agricole, GetIn Bank oraz ING.

Podsumowanie oferty LV BET – wady i zalety

Bukmacher Noblebet nie jest może najpopularniejszym wyborem wśród polskich graczy, jednak na pewno ma on zalety i są powody, aby zainteresować się jego ofertą. Oczywiście, nie ma plusów bez minusów, dlatego widzimy tu również kilka wad i niedociągnięć.

Zalety:

 • Bardzo duża liczba promocji dla aktywnych użytkowników – absolutna czołówka na polskim rynku.
 • Dodatkowy bonus za korzystanie z aplikacji
 • Ciekawe opcje Player Bets oraz Betbuilder
 • Brak limitu czasowego na przejście pełnej weryfikacji

Wady:

 • Pakiet startowy oparty tylko na bonusie od depozytu – brak zakładu bez ryzyka czy freebetu
 • Czasami zbyt skomplikowane warunki obrotowe bonusów otrzymanych w ramach promocji
 • Brak możliwości gry bez podatku po okresie 30 dni od rejestracji

Najczęściej zadawane pytania o Noblebet

Noblebet umożliwia skorzystanie z funkcji cashout?
Tak, w Noblebet istnieje możliwość skorzystania z opcji Cash-out.

Czy w Noblebet istnieje opcja szybkiej rejestracji?
Tak, Noblebet oferuje możliwość szybkiej rejestracji. Każdy nowy klient może założyć konto tymczasowe prosty sposób – wystarczy, że w specjalnym formularzu poda swoje podstawowe dane osobowe. Konto tymczasowe nie ma ograniczeń czasowych, ale jest pozbawione opcji wypłaty wygranej na konto.

Ile wynosi najmniejsza stawka, jaką możemy postawić w Noblebet?
Minimalna kwota zakładu to 0,5 PLN.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty w Noblebet?
Minimalna kwota wypłaty w LV BET wynosi 10 PLN.

Czy po dokonaniu rejestracji w Noblebet możemy dokonać zmiany danych osobowych?
Zmiana danych osobowych możliwa jest tylko w wyjątkowych sytuacjach – w takim wypadku należy skontaktować się z Obsługę Klienta. W innych okolicznościach zmiany nie są możliwe.

Czy nasze dane osobowe będą bezpieczne w Noblebet?
W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników Noblebet stosuje wszelkie dostępne technologiczne środki (SSL, firewall). Twoje dane są chronione przed nieupoważnionym dostępem osób trzecich, co potwierdzone jest zezwoleniem wydanym przez Ministerstwo Finansów.

Czy zakłady bukmacherskie Noblebet gwarantują kod promocyjny na start?
Tak, Noblebet w ramach promocji daje nowym graczom pakiet powitalny do 1500 PLN, na który składają się bonusy od pierwszego, drugiego i trzeciego depozytu oraz gra bez podatku przez 30 dni.

Ile wynosi maksymalna kwota wygranej w Noblebet na jednym kuponie?
W Noblebet maksymalna wygrana na jednym zakładzie wynosi 300 000 PLN.

Czy Noblebet oferuje opcję szybkiego zakładu?
Noblebet nie ma w swojej ofercie szybkiego zakładu.

Czy po wykorzystaniu bonusu powitalnego Noblebet przysługują inne promocje?
Noblebet, poza pakietem powitalnym, przygotował dla swoich graczy bardzo dużo promocji, które dotyczą użytkowników z pełnym kontem.

Czy istnieje możliwość wypłacenia pieniędzy przed zakończeniem wydarzenia sportowego w Noblebet?
Jest to możliwe dzięki specjalnej opcji Cash-out, która pozwala zamknąć obstawiony zakład przed jego rozstrzygnięciem.

Czy Noblebet gwarantuje streaming na żywo?
Noblebet transmituje wybrane wydarzenia sportowe, jednak opcja ta dostępna jest tylko dla graczy z pełnym kontem. Bukmacher transmituje m.in. mecze ligi NFL.

Jakie są godziny otwarcia Noblebet?
Zakłady online Noblebet nie mają godzin otwarcia, przez co zakłady możesz obstawiać o dowolnej porze.

Opinie użytkowników o Noblebet

Trochę za dużo trzeba obracać tymi bonusami – niby dostajesz coś na start, ale… trzeba się nawiosłować, żeby wypłacić. Promocji sporo, to na pewno duży plus, zainstalowałem aplikację i dostałem kolejny bonus, także jest git. Jak popracują nad kursami i liczbą zdarzeń, to może być naprawdę dobrze. – TyperWroclav1987

Mnóstwo promocji, bonus za aplikację – tutaj duży plus. Kursy bez szału no i słaba oferta powitalna, ciężko zachęcić samym bonusem od depozytu, który trzeba dalej obracać. – 1Andy1

Oferta powitalna mocno średnia, bez freebetu czy zakładu bez ryzyka. Czytałem o problemach u różnych graczy, ja takich nie miałem, chociaż zbyt wiele nie grałem – odebrałem bonusy i poszedłem dalej. Na pewno na plus bardzo dużo promocji, jak ktoś lubi to na pewno skorzysta – WiktorFCB