fbpx

Zakłady bukmacherskie BetX - oferta, bonusy i opinie

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne w BetX! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów o BetX i załóż konto z bonusem!

Poznaj ofertę i najnowsze kody promocyjne w BetX! Obstaw kupon i sprawdź wyniki online. Zapoznaj się z opiniami klientów o BetX i załóż konto z bonusem!

Zakłady bukmacherskie BetX – oferta, bonusy i opinie

Szukasz kodów promocyjnych w BetX? Nie mogłeś trafić lepiej! U nas znajdziesz doskonałą ofertę powitalną w postaci bonusów po każdym z trzech pierwszych depozytów, a także trzech freebetów. Zobacz, jak oceniany jest bukmacher online BetX oraz jak przedstawia się oferta zakładów w porównaniu do konkurencji. Przedstawiamy poradnik jak założyć konto w serwisie i obstawić swój pierwszy zakład.

BetX – najważniejsze informacje o bukmacherze

Bukmacher BetX zadebiutował na polskim rynku internetowych zakładów sportowych w 2020 roku, co czyni go jednym z najmłodszych operatorów w branży. Firma nie jest jednak nowicjuszem, gdyż od dwóch dekad jest obecna na rynkach europejskich oraz afrykańskich. Serwis działa rzecz jasna w naszym kraju w 100% legalnie, a licencja Ministerstwa Finansów ma numer PS4.6831.30.2017. Główna siedziba bukmachera zlokalizowana jest w Bielsku Białej, co tłumaczy współpracę sponsorską BetX z tamtejszym Podbeskidziem.

BetX – kody promocyjne i bonusy dla nowych Klientów

Większych powodów do narzekań tuż po rejestracji konta w BetX nie będą mieli łowcy bonusów. Ten legalny bukmacher oferuje nowym Graczom nie tyle bonus powitalny, co cały pakiet promocyjny, a do zgarnięcia jest łącznie aż 800 PLN. Pula darmowych środków na start może być o 50 PLN wyższa, jeśli podczas rejestracji wykorzystasz kod promocyjny PEWNIACZKI. Bardzo pozytywne opinie wśród Graczy zbiera także niezbyt skomplikowany regulamin poszczególnych bonusów, a szczegóły wszystkich promocji BetX odnajdziecie poniżej.

Cashback bonus 50% na 1. kuponie po rejestracji 250 PLN

 • Załóż konto Gracza w BetX
 • Dokonaj pierwszego depozytu min. 10 PLN.
 • Obstaw pierwszy kupon z oferty bukmachera ZA CAŁY DEPOZYT (warunek konieczny!).
 • Kupony AKO, min. 2 typy, min. kurs łączny 2.50.
 • Jeśli zabraknie Ci szczęścia, wówczas bukmacher zwróci Ci 50% przegranej stawki w formie freebetu.
 • Maksymalny bonus wynosi 250 PLN przy stawce 500 PLN.
 • Freebet należy wykorzystać na kuponach z kursem min. 2.00, a ewentualna wygrana ląduje od razu na głównym saldzie depozytowym.

Freebet bonus 50% od 2. depozytu 250 PLN

 • Wpłać 2. depozyt min. 10 PLN.
 • Obróć wpłaconą kwotą 2x na kuponach AKO (min. 3 zdarzenia, min. kurs łączny 2.50).
 • Otrzymasz bonus 50% od wpłaconego depozytu.
 • Maksymalny freebet BetX wynosi 250 PLN przy wpłacie 500 PLN.
 • Za freebet można zagrać dowolne zdarzenia z oferty, a ewentualnej wygranej nie trzeba obracać.

Bonus 50% od 3. depozytu 250 PLN

 • Wpłać 3. depozyt w BetX min. 10 PLN.
 • Dokonaj obrotu depozytem 3x na kuponach AKO (min. 3 typy, min. kurs łączny 2.50).
 • Otrzymasz bonus 50% od wpłaconej kwoty aż do 250 PLN.
 • Darmowe środki lądują od razu na głównym saldzie depozytowym.

Freebet bonus za konto stałe 30 PLN

 • Zarejestruj się w BetX, a następnie potwierdź zgody marketingowe i zweryfikuj dane osobowe (załóż konto stałe).
 • Wpłać depozyt min. 10 PLN i dokonaj obrotu.
 • Otrzymasz freebet 30 PLN.
 • Za bonus możesz zagrać dowolne zdarzenia z oferty zakładów z kursem min. 2.00.
 • Czas na wykorzystanie freebetu to 3 dni.

Freebet bonus za aplikację mobilną BetX 20 PLN

 • Załóż konto w BetX i pobierz aplikację mobilną bukmachera.
 • Obstaw dowolny kupon w aplikacji za min. 10 PLN.
 • Niezależnie od wyników otrzymasz freebet 20 PLN.
 • Freebet możesz wykorzystać na dowolnym kuponie po kursie min. 2.00.
 • Bonus jest ważny 3 dni.

Freebet za kod promocyjny 50 PLN

 • Załóż konto Gracza w BetX
 • Wpisz hasło PEWNIACZKI w pole formularza oznaczone jako KOD PROMOCYJNY.
 • Wpłać depozyt min. 100 PLN.
 • Otrzymasz freebet 50 PLN.
 • Bonus wykorzystasz na dowolnym kuponie po kursie min. 2.00.

BetX – aktualne promocje i program lojalnościowy dla stałych użytkowników

Dla najbardziej aktywnych typerów bukmacher przygotował specjalny program lojalnościowy, czyli Lożę VIP gwarantującą priorytetowe traktowanie i dostęp do większej liczby bonusów. Jednak nawet bez tego Gracze regularnie obstawiający swoje kupony w BetX będą mogli korzystać z atrakcyjnych promocji, dzięki którym ich budżet nigdy nie powinien świecić pustkami.

Promocje okolicznościowe dedykowane pod konkretne wydarzenia

Mocną stroną bukmachera BetX są bez wątpienia promocje okolicznościowe organizowane przy okazji popularnych meczów oraz turniejów. W trakcie naszych testów takim bonusem był Tenisowy Bezpiecznik, czyli promocja gwarantująca zwrot stawki za przegrane kupony podczas Australian Open.

NBA Celna 3

Bonus dedykowany fanom najlepszej koszykarskiej ligi świata. Wystarczy, że za 30 PLN obstawisz zwycięski kupon AKO na NBA (min. 3 typy, min. kurs łączny 3.00), a otrzymasz freebet 30 PLN. Każdy Klient BetX może w ten sposób otrzymać jeden bonus dziennie.

Extra Kursy

Każdego dnia analitycy bukmachera BetX podnoszą kursy na najciekawsze wydarzenia w ofercie zakładów. Promocja obejmuje jedynie rynki 1X2, a dzięki niej Klienci BetX mają gwarancję, że najlepsze mecze w danym dniu będą mogli typować po najlepszych kursach.

Nietrafiony

Promocja dedykowana ekspertom od wielokrotnych kuponów AKO. Obstaw kupon AKO (min. 8 typów, maks. kurs każdego typu 8.00, min. kurs łączny 200.00), a jeśli zawiedzie Cię tylko 1 typ, wówczas otrzymasz bonus. Bonus naliczany jest jako 10-krotność stawki, a maksymalna pula darmowych środków na pojedynczym kuponie to 1 000 PLN.

Bonus AKO

Kolejna promocja organizowana z myślą o fanach zakładów wielokrotnych. Obstaw kupon AKO (kurs min. każdego zdarzenia 1.25), a im więcej celnych typów na kuponie, tym wyższa wartość bonusu. Maksymalny bonus 100% można otrzymać typując poprawnie 24 lub więcej zdarzeń, a górny limit darmowych środków wynosi 25 tysięcy PLN.

Jak założyć konto w BetX?

Rozpoczynając działalność na polskim rynku bukmacher BetX zapowiadał, że poza ofertą online uruchomi także sieć punktów stacjonarnych rozsianych po całym kraju. Póki co na zapowiedziach się skończyło, a to oznacza, że jeśli chcecie obstawiać zakłady w BetX to musicie przebrnąć przez proces rejestracji konta na stronie bukmachera. Chociaż wyrażenie przebrnąć nie jest w tym przypadku zbyt adekwatne, gdyż założenie konta w BetX jest szalenie łatwe i nie potrwa dłużej, niż 5 minut!

W tracie rejestracji bukmacher poprosi Gracza o podanie kilku podstawowych danych osobowych (m.in. imię i nazwisko, adres email oraz numer telefonu, PESEL, a także login i hasło do konta w BetX). To także właściwy moment, żeby wykorzystać BetX kod promocyjny i wpisać hasło PEWNIACZKI w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego.

Chwilę później bukmacher powiadomi Gracza, że jego konto tymczasowe jest aktywne, a ten może wpłacać pierwszy depozyt i obstawiać dowolne kupony z oferty zakładów bukmachera. Warto jednak pamiętać, że błyskawiczna rejestracja bez dowodu nie gwarantuje dodatkowego freebetu 30 PLN, a w przypadku powodzenia Gracz nie będzie miał możliwości przelania wygranych środków na konto w banku.

Obie te funkcje będą dostępne dopiero po zweryfikowaniu danych osobowych, czyli podaniu pełnego adresu zamieszkania oraz przesłaniu skanów lub zdjęć obu stron dowodu osobistego. Chwilę później bukmacher przekształci profil Gracza na KONTO STAŁE, dzięki czemu będzie miał on dostęp do wszystkich funkcji, bonusów i opcji zakładów BetX.

BetX – aplikacja mobilna

Nieco kontrowersji budzi aplikacja mobilna bukmachera BetX. Początkowo apka działała wyłącznie na urządzeniach z systemem Android, jednak obecnie jest także dostępna na iPhonach. Aplikacja jest oczywiście w 100% darmowa, natomiast od razu uprzedzamy, że nie jest to najlepsze oprogramowanie tego typu na polskim rynku.

Zacznijmy jednak od pozytywów. Aplikacja BetX gwarantuje dostęp do wszystkich produktów, bonusów i opcji zakładów bukmachera, obsługiwane są transfery środków oraz zakłady w sekcji LIVE. Podnosimy także notę za specjalny freebet powitalny dla użytkowników aplikacji. Za to spory plus.

Sporo do życzenia pozostawia natomiast sama funkcjonalność aplikacji i płynność jej działania. Apka BetX miewa chwilę słabości, a typerzy przyzwyczajeni do intuicyjności i szybkości dostępnej u najlepszych bukmacherów w Polsce będą nieco rozczarowani. Z drugiej strony na pewno nie jest tak, że w aplikacja BetX uniemożliwia grę na smartfonie, gdyż tak się nie dzieje.

 • Dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych BetX
 • Możliwość typowania zakładów na żywo
 • Powiadomienia PUSH
 • Obsługiwane depozyty i wypłaty
 • Specjalny bonus dla nowych Graczy

Jak wpłacić pieniądze na konto w BetX?

Najmniejszych trudności nie sprawi Wam zasilenie swojego konta Gracza w BetX. Proces jest w 100% bezpieczny, bukmacher nie pobiera żadnej prowizji, a środki lądują w budżecie maksymalnie w ciągu kilku minut.

 1. Zaloguj się na swoje konto Gracza i kliknij button DEPOZYT.
 2. Wybierz jedną z dostępnych opcji płatniczych.
 3. Podaj kwotę, jaką chcesz wpłacić.
 4. Gotowe! Chwilę później środki pojawią się w budżecie w BetX.

Minimalna kwota depozytu w BetX to 5 PLN, a pełna lista respektowanych opcji płatniczych znajduje się poniżej.

 • Przelewy24
 • BLIK
 • Dotpay
 • Revolut

Na jakie opinie wśród Typerów zasłużyły sobie metody wpłacenia depozytu w BetX? W trakcie naszych testów nie zauważyliśmy większych niedogodności na tym polu. Wszystko przebiegło sprawnie i środki błyskawicznie znalazły się w budżecie.

Oferta BetX typy zakładów

Bukmacher BetX oddaje w ręce Graczy trzy podstawowe rodzaje zakładów, a więc kupony SOLO, AKO oraz zakłady systemowe. Czym różnią się od siebie poszczególne kupony? Przekonajmy się!

Pojedynczy zakład SOLO

Gracz typuje tylko jedno zdarzenie na kuponie. Zaliczają się tutaj zakłady przedmeczowe oraz typy na żywo, a jeśli selekcja okaże się prawidłowa, wówczas chwilę później w budżecie pojawi się wygrana kwota będąca iloczynem stawki oraz kursu.

Wielokrotny kupon AKO

Na kuponie znajdują się co najmniej dwa typy (nie ma górnego limitu selekcji na kuponie). Kupon będzie zwycięski tylko wówczas, jeśli wszystkie selekcje obstawione przez Gracza okażą się prawidłowe (1 pomyłka sprawia, że cały kupon ląduje w koszu).

Zakłady systemowe

Rodzaj wielokrotnych kuponów AKO, w przypadku których nie wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone jako zwycięskie. Gracz wybiera rozpiskę (np. 3 z 4 lub 6 z 10) i w zależności od systemu nawet w przypadku kilku błędnych typów na kuponie możliwa jest nieco niższa wygrana.

Oferta specjalna BetX – Combo Box, Cashout oraz Zakład Łączony

Włodarze bukmachera BetX robią co w ich mocy, aby zaprezentować swoją ofertę w jak najlepszym świetle. W tym celu poza tradycyjnymi rodzajami zakładów proponują także kilka innowacyjnych rozwiązań i funkcji.

Combo Box

Każdego dnia oddsmakerzy BetX wybierają kilka najciekawszych zdarzeń z oferty zakładów i tworzą z nich kupon, którego kurs łączny jest wyższy, niż gdyby Gracz sam obstawił te same zdarzenia na kuponie AKO. Przykład? Chociażby kupon Juventus, Barcelona oraz Liverpool wygrają swoje mecze w dn. 16.01.2023.

Cashout

Trudno w tym przypadku mówić o jakiejś innowacji, gdyż opcja cashout jest dość powszechnie dostępna na stronach większości bukmacherów z polską licencją. Co to takiego? W największym możliwym skrócie cashout pozwala rozliczyć kupon przed czasem i wypłacić wygraną niezależnie od końcowego wyniku.

Zakład Łączony

Zakład Łączony od bukmachera BetX to nic innego, jak funkcja Bet Builder dostępna na stronach legalnych konkurentów. Co to takiego? To po prostu możliwość dodania kilku selekcji z jednego meczu na tym samym kuponie. Przykład? Chociażby Barcelona wygra + Powyżej 2,5 goli w meczu + Lewandowski strzeli gola. Zakład Łączony w BetX nie obowiązuje w przypadku wszystkich zdarzeń, a obok meczów, gdzie ta funkcja jest dostępna widoczna jest ikona łańcucha. Stawka min. takiego kuponu nie może być niższa od 2 PLN.

BetX – zakłady nietypowe: E-sport, gry karciane oraz sporty wirtualne

Oferta bukmachera BetX to nie tylko zakłady stricte sportowe, ale również sporo rynków specjalnych. Coś dla siebie odnajdą eksperci od typowanie sportów elektronicznych, wirtualnych oraz popularnych gier karcianych, co daje gwarancję, że nikt nie opuści strony bukmachera niezadowolony.

Zakłady na E-sport w BetX

Bardzo solidnie w BetX prezentuje się oferta e-sportowa. Kursy na najpopularniejsze turnieje elektroniczne doczekały się na stronie bukmachera osobnej sekcji, co tylko ułatwia odszukanie i typowanie interesujących zdarzeń.

Mało tego! BetX pokazuje sporo e-sportowych meczów na żywo w darmowych livestreamach, dzięki czemu obstawienie zwycięskiego kuponu powinno być nieco łatwiejsze. Jakie E-sporty można typować w BetX? Pełna lista dostępnych gier znajduje się poniżej.

 • League of Legends
 • Dota 2
 • CS:GO
 • Rocket League
 • Valorant
 • Call of Duty
 • Rainbow Six
 • Rush Football

Sporty wirtualne

Zawód po rejestracji konta w BetX nie spotka miłośników typowania sportów wirtualnych (a wiemy, że i takich wśród Was nie brakuje!). Również ten rodzaj rozrywki dostępny jest w osobnej sekcji (a właściwie dwóch) na stronie bukmachera, mecze rozpoczynają się co kilka minut, a każde zdarzenie opakowane jest w transmisję na żywo. W BetX typować można następujące sporty wirtualne:

 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów
 • Piłka nożna

Zakłady na gry karciane

Kolejny ukłon ze strony włodarzy bukmachera BetX w kierunku Graczy poszukujących rozrywki nieco innej, niż typowanie sportu to oferta zakładów na gry karciane. Tego rodzaju kursy odnajdziecie w sekcji LIVE BET, a obstawiać można takie oto gry:

 • Wojna
 • Poker
 • Black Jack

Czego nam zabrakło wśród zakładów specjalnych dostępnych w BetX? Bukmacher nie wystawia żadnych kursów na wydarzenia polityczne lub społeczne, nie ma także żadnej oferty na świat show-biznesu (chociażby kursów na Oscary). W naszej opinii warto nad tym pomyśleć w przyszłości.

Jak obstawić zakład w BetX?

Wszystkie nasze poradniki typera piszemy głównie z myślą o początkujących Graczach, którzy nie mieli dotąd styczności z bukmacherami internetowymi. Czy postawienie zakładu w BetX jest trudne? Nie, jest szalenie łatwe i sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków.

 1. Zarejestruj się w BetX
 2. Wpłać depozyt na konto u bukmachera.
 3. Odbierz komplet bonusów powitalnych (maksymalna pula to aż 850 PLN!).
 4. Znajdź interesujące Cię zdarzenie/a w ofercie bukmachera (możesz w tym celu wykorzystać wyszukiwarkę zakładów).
 5. Dodaj wybrane typy na kupon.
 6. Podaj stawkę zakładu.
 7. Gotowe! Od teraz wszystko jest w nogach/rękach sportowców, na których postawiłeś.

Jak sprawdzić kupon w BetX?

Jakiś czas po tym, jak Gracz obstawił swój kupon z pewnością ciekawy będzie jego rozstrzygnięcia. W jaki sposób sprawdzić, czy typy bukmacherskie okazały się skuteczne i zagwarantowały mu wygraną na kuponie? To bardzo proste. Wystarczy odwiedzić swój profil i kliknąć na button MOJE KUPONY. Wszystkie zakłady zostaną tam podzielone na kupony aktywne oraz rozstrzygnięte, a Gracz może błyskawicznie przekonać się o skuteczności swojego typowania.

Jak wypłacić pieniądze w BetX?

Kolejna sekcja bukmachera BetX, która zasłużyła sobie na pozytywne opinie wśród Graczy to ta umożliwiająca wypłaty wygranych środków. Minimalna kwota przelewu na konto bankowe nie może być niższa od 1 PLN, jedyna respektowana metoda to Przelewy24, a każda taka operacja jest w 100% darmowa i bukmacher nie pobiera w jej trakcie żadnej prowizji. Warto mieć z tyłu głowy, że wypłaty środków w BetX możliwe są wyłącznie po pozytywnej weryfikacji danych osobowych i założeniu konta stałego.

Ile trwa wypłata w BetX?

Czas oczekiwania na przelew od bukmachera BetX uzależniony jest od tego, w jakim banku Gracz posiada konto. Firma obsługuje bowiem szybkie wypłaty do 16 najpopularniejszych banków w Polsce i wówczas środki pojawią się na rachunku w mniej, niż 15 minut. W pozostałych przypadkach bukmacher daje sobie na realizację przelewu aż do 7 dni roboczych.

Do jakich banków bukmacher BetX realizuje szybkie wypłaty? Są to:

 • Mbank
 • Bank Millennium
 • iPKO
 • Santander
 • Credit Agricole
 • ING
 • Alior Bank
 • BNP Paribas
 • Bank Pekao
 • Pocztowy 24
 • Toyota Bank
 • Inteligo
 • Getin Bank
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • BOŚ Bank

Podsumowanie oferty BetX – wady i zalety

Czy firma BetX jest najlepszym legalnym bukmacherem na polskim rynku? Nie, nie jest i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Czy jakość produktów i opcji zakładów dostępnych w BetX drastycznie odstaje od oferty najlepszych legalnych konkurentów? Również nie i jak na tak krótki czas obecności w branży większość sekcji zasługuje na pozytywne opinie. Gracze powinni docenić przede wszystkim atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych, sporo promocji okolicznościowych w późniejszym czasie, a także solidną ofertę zakładów.

Zalety BetX:

 • Atrakcyjny pakiet powitalny
 • Dodatkowy bonus za kod promocyjny PEWNIACZKI
 • Szeroki wachlarz zakładów sportowych
 • Solidna oferta na sporty wirtualne i gry karciane
 • Bezpieczne depozyty i szybkie wypłaty

Wady BetX:

 • Brak freebetu bez depozytu
 • Brak transmisji w livestreamach
 • Przeciętna aplikacja mobilna

Najczęściej zadawane pytania o BetX

Czy BetX umożliwia skorzystanie z funkcji cashout?
Tak. Zakład, na którym nie ma ani jednego przegranego typu można zamknąć jeszcze przed zakończeniem wszystkich zdarzeń na kuponie.

Czy w BetX istnieje opcja szybkiej rejestracji?
Tak, bukmacher daje możliwość błyskawicznej rejestracji konta tymczasowego. W jej trakcie BetX nie wymaga dowodu osobistego, jednak Gracz nie otrzyma wówczas freebetu za weryfikację danych 30 PLN, ani nie będzie miał możliwości wypłacenia wygranych środków.

Ile wynosi najmniejsza stawka, jaką można zdeponować w BetX?
Minimalna kwota depozytu w BetX to 5 PLN.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty w BetX?
Przelew wygranych środków na konto bankowe nie może być niższy od 1 PLN.

Czy po dokonaniu rejestracji w BetX mogę dokonać zmiany danych osobowych?
Tak, można chociażby zmienić numer rachunku bankowego wykorzystywanego do wypłaty wygranych środków. W tym celu należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta bukmachera ([email protected]).

Czy moje dane osobowe będą bezpieczne w BetX?
Wszystkie dane osobowe i informacje o Graczu są w 100% bezpieczne. Gwarantuje to specjalna licencja nadawana przez Ministerstwo Finansów.

Czy zakłady bukmacherskie BetX gwarantują kod promocyjny na start dla nowych Graczy?
Tak, specjalny kod bonusowy to hasło PEWNIACZKI. Rejestrując się w BetX z kodem promocyjnym Gracz otrzyma dodatkowy freebet bonus o wartości 50 PLN.

Ile wynosi maksymalna kwota wygranej w BetX na jednym kuponie?
Maksymalna wygrana na pojedynczym kuponie nie może przekroczyć kwoty 264 tysiący PLN.

Czy po wykorzystaniu bonusu powitalnego BetX przysługują inne promocje?
Oczywiście, że tak! Atrakcyjne i regularne promocje okolicznościowe dla stałych Graczy to jeden z największych atutów legalnego bukmachera BetX.

Czy istnieje możliwość wypłacenia pieniędzy w BetX przed zakończeniem wydarzenia sportowego?
Tak, Gracz może wcześniej rozliczyć swój kupon, czyli skorzystać z opcji cashout i wypłacić część wygranej niezależnie od wyniku końcowego.

Czy BetX gwarantuje streaming na żywo?
Niestety nie. Na ten moment bukmacher nie pokazuje na żywo żadnych meczów piłkarskich, ani tenisowych, a jedyne relacje w livestreamach dotyczą E-sportów oraz sportów wirtualnych.

Jakie są godziny otwarcia BetX?
Internetowa oferta zakładów bukmachera BetX dostępna jest 24h przez 365 dni w roku. Z kolei firma nie uruchomiła do tej pory żadnego punktu stacjonarnego, a zatem typowanie w BetX możliwie jest wyłącznie online.

Opinie o BetX

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tak wysokiego poziomu po bukmacherze, który jest tak krótko na rynku i raczej zajmuje dość odległe miejsca w rankingach. Spore zaskoczenie na plus, nie powiem. – Marcin

Dobre pierwsze wrażenie mocno psuje średnia aplikacja mobilna i całkowity brak livestreamów (myślałem, że w dzisiejszych czasach to raczej standard). Nie wykluczam, że dam im ponowną szansę, jeśli ogromną lepszą apkę i transmisje. – Bartosz

Bardzo dobre bonusy powitalne i sporo fajnych promek dla stałych graczy. Jeśli tylko ich zakłady okażą się równie dobre, to nie wykluczam, że pogram u nich nieco dłużej, niż tylko do momentu obrócenia bonusami. – Seweryn


Bonusy bukmachera

BetX
 • Cashback 50% do 250 PLN za pierwszy przegrany kupon po rejestracji.
 • Freebet 50% do 250 PLN od 2. depozytu.
 • Bonus 50% do 250 PLN od 3. depozytu.
 • Freebet 30 PLN za konto stałe.
 • Freebet 20 PLN za aplikację mobilną.
 • Freebet 50 PLN za kod promocyjny PEWNIACZKI.

Promocje bukmachera

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pewniaczki.pl

© 2023 Pewniaczki.pl / Polityka prywatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj swoją porcję darmowych typów!