Szukasz najlepszych bonusów na polskim rynku bukmacherskim oraz kodów promocyjnych Betway? Trafiłeś pod odpowiedni adres! W poniższej recenzji ekipa ekspertów serwisu Pewniaczki.pl rozebrała na czynniki pierwsze komplet produktów, funkcji i opcji zakładów dostępnych po rejestracji konta u bukmachera Betway. Jak prezentuje się oferta zakładów tego legalnego operatora? Na jaki bonus powitalny mogą liczyć nowi gracze, a jakie promocje czekają na stałych klientów firmy? Dlaczego warto (lub nie warto) założyć profil gracza w Betway w 2024 roku? Sprawdzamy.

Betway – najważniejsze informacje o bukmacherze

Co prawda w ostatnich latach bukmacher Betway nie był operatorem pierwszego wyboru z perspektywy polskich typerów, natomiast nieco starsi gracze doskonale pamiętają produkty tej firmy, gdyż z powodzeniem działał on w naszym kraju przed 2017 rokiem i wejściem w życie nowelizacji o prawie hazardowym. Ale po kolei! Marka Betway powstała w 2006 roku i jest doskonale rozpoznawalna w kilkudziesięciu krajach świata (m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, itd.). O klasie bukmachera najlepiej niech świadczą kluby, z którymi na co dzień współpracuje ten serwis. Betway od lat pojawia się na koszulkach m.in. piłkarzy Atletico Madryt oraz West Hamu United, ma również umowy z klubami NBA (Golden State Warriors oraz Brooklyn Nets).

Tak jak wspominaliśmy, Betway zniknął z polskiego rynku w 2017 roku, natomiast w 2023 roku pojawił się ponownie w naszym kraju, tym razem w 100% legalnie, a licencja bukmachera ma numer PS4.6831.1.2021 i jest ważna do 2027 roku. Ubiegłoroczny debiut odbywał się jednak w sporym pośpiechu i nie do końca spełnił oczekiwania polskich typerów (a na pewno jakość poszczególnych sekcji i produktów odstawała od standardów tej firmy). Dlatego też w połowie stycznia 2024 bukmacher Betway postanowił chwilowo zawiesić działalność w Polsce, natomiast już teraz zapowiada błyskawiczny (kolejny) powrót na rynek, tym razem z topową ofertą, jaka przystaje operatorowi o takim prestiżu i pozycji w branży.

Betway – kody promocyjne i bonusy dla nowych Klientów

Jeśli nie jesteście totalnymi debiutantami na rynku internetowych zakładów bukmacherskich w Polsce to doskonale wiecie, że bonusy powitalne dostępne tuż po rejestracji profilu gracza na stronach legalnych operatorów bardzo często liczone są w tysiącach złotych. Niestety, zdaje się, że ta cecha polskiego rynku kompletnie wyleciała z głowy włodarzom Betway podczas ubiegłorocznego debiutu, a efekt tego był taki, że nowi gracze nie mogli liczyć ani na premię od depozytu, ani na zakład bez ryzyka, ani na freebet bonus.

Taka strategia nie mogła zakończyć się powodzeniem i mocno wierzymy, że w najpóźniej w lutym 2024 roku poznamy zupełnie nową odsłonę Betway, a atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy będzie jednym ze znaków rozpoznawczych tego znakomitego bukmachera o międzynarodowych zasięgach.

Betway – aktualne promocje i program lojalnościowy dla stałych użytkowników

Skoro przy pierwszym podejściu na polski rynek bukmacher Betway nie oddał w ręce graczy atrakcyjnego bonusu na start to może chociaż zaszachował legalnych konkurentów w kontekście najlepszych promocji stałych, czyli bonusów okolicznościowych dedykowanych pod konkretne wydarzenia, konkursów typera oraz programów lojalnościowych? Niestety, nic takiego nie miało miejsca, natomiast trudno nam sobie wyobrazić, aby podczas kolejnego debiutu włodarze Betway powtórzyli ten błąd.

Jak założyć konto w Betway?

Na szczęście właściciele Betway nie starali się o innowacyjność w kontekście rejestracji nowego profilu gracza i postawili na sprawdzone rozwiązania. A pisząc zupełnie serio – rejestracja konta w Betway nie różni się w żaden sposób od tego, co spotkacie na stronach pozostałych legalnych bukmacherów w Polsce. Aby założyć profil wystarczy odwiedzić oficjalną stronę tego operatora www.betway.pl i kliknąć button ZAREJESTRUJ, co przeniesie gracza do formularza, w którym zostanie poproszony o kilka podstawowych danych osobowych. Jakich konkretnie?

Z pewnością należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL, adres email, numer telefonu, a także login oraz hasło do konta. To także odpowiedni moment, aby wykorzystać kod promocyjny (o ile takowy posiadacie), gdyż dzięki temu będziecie mieli szansę na podwyższony pakiet na start. Chwilę później aktywowane zostanie konto tymczasowe, na którym gracz będzie mógł typować dowolne zakłady, natomiast aby mieć dostęp do wygranych środków i możliwość ich przelania na rachunek bankowy konieczna będzie weryfikacja danych osobowych i założenie konta stałego. W tym celu należy przesłać skany dowodu osobistego, a także zweryfikować numer rachunku w banku.

Betway – aplikacja mobilna

Ani tuż po ponownym debiucie na polskim rynku, ani w chwili pisania tej recenzji (styczeń 2024) aplikacja mobilna Betway nie ujrzała póki co światła dziennego. Oczywiście typerzy, którzy obstawiający swoje zakłady na ekranie smartfona mogą skorzystać z mobilnej wersji strony bukmachera, która gwarantuje dostęp do wszystkich sekcji i opcji zakładów Betway i działa całkiem sprawnie. Z drugiej strony mocno wierzymy, że włodarze brytyjskiego giganta odrobią pracę domową i lada dzień wypuszczą na rynek niezawodną aplikację mobilną na systemy Android oraz iOS.

Jak wpłacić pieniądze na konto w Betway?

Jeśli jakość opisanych dotychczas sekcji nie napawała klientów tego bukmachera optymizmem, tak jeśli chodzi o depozyty w Betway, to jest bardzo, bardzo solidnie. Jedyne na co można delikatnie kręcić nosem, to nieco wyższa kwota minimalnej wpłaty na poziomie 10 PLN, natomiast imponuje lista respektowanych opcji płatniczych oraz sam czas realizacji przelewu. Każdy transfer zasilający budżet gracza w Betway jest księgowany na koncie niemalże natychmiast, bukmacher nie pobiera rzecz jasna żadnej prowizji, a do dyspozycji typerów są następujące opcje:

 • Visa
 • MasterCard
 • Przelewy24
 • Rapid Transfer
 • Much Better
 • EcoPayz
 • Mifinity
 • Neteller
 • Skrill
 • Paysafecard

Oferta Betway: typy zakładów

Rejestrując się na stronie bukmachera Betway obstawicie trzy rodzaje kuponów, które są dostępne w ofercie każdego legalnego operatora z polską licencją, a mianowicie zakłady SOLO, kupony AKO oraz zakłady systemowe. Co różni jedne od drugich? Sprawdzamy.

Zakład SOLO

Podstawowy zakład bukmacherski, na którym znajduje się tylko jedna selekcja, a jeśli okaże się ona prawidłowa, to chwilę później gracz otrzyma wypłatę.

Kupon AKO

Na kuponie wielokrotnym znajdują się dwie lub więcej selekcji, a cały kupon będzie zwycięski tylko wówczas, gdy wszystkie typy zostaną rozliczone jako prawidłowe.

Zakład systemowy

Rodzaj wielokrotnego kuponu AKO, który może zagwarantować nieco niższą wygraną nawet wówczas, jeśli nie wszystkie selekcje będą poprawne. Kwota wygranej zależy od wybranego rozpisu, czyli systemu (np. 4/5 typów musi być zwycięskich).

Oferta specjalna Betway: Cashout, Powtórz Kupon

Jakie innowacyjne rozwiązania i funkcje zakładów będą do dyspozycji typerów, którzy zdecydują się na rejestrację w Betway? Przy pierwszym podejściu były to m.in. Cashout oraz opcja Powtórz Kupon, natomiast pozostaje wierzyć, że przy kolejnym debiucie ta lista nieco się wydłuży (chociażby o funkcję Bet Builder).

Cashout

Klienci Betway mogą w każdej chwili odsprzedać aktywny kupon, czyli skorzystać z funkcji Cashout i zadowolić się nieco niższą, jednak w 100% pewną wygraną niezależnie od wyniku końcowego.

Powtórz Kupon

Funkcja przydatna szczególnie z perspektywy ekspertów od wielokrotnych kuponów AKO. Wystarczy zaznaczyć opcję “Zachowaj selekcje na kuponie”, a po obstawieniu zakładu typy nie znikną z kuponu, dzięki czemu będzie można zagrać je ponownie w ciągu kilku sekund.

Betway – zakłady nietypowe: E-sport, gry karciane oraz sporty wirtualne

Rzecz jasna kluczową sekcją na stronie każdego bukmachera internetowego jest oferta zakładów i kursy na wydarzenia stricte sportowe. Najlepsi operatorzy z naszego rankingu umożliwiają również typowanie zakładów spoza świata sportu, a bukmacher Betway w żaden sposób nie odstaje na tym polu od legalnych konkurentów z polską licencją i wystawia ofertę na sporty wirtualne, E-sport, politykę oraz zakłady specjalne.

Sporty wirtualne w Betway

Nie jest to być może najlepsza tego typu sekcja w Polsce, ale też nie ma powodów do większych narzekań. Do dyspozycji klientów Betway są kursy m.in. na wirtualne mecze piłki nożnej, a także żużel, kolarstwo, wyścigi konne oraz wyścigi psów.

E-sport w Betway

Esportowa sekcja Betway to bardzo silny punkt tego bukmachera na zagranicznych rynkach, czego efektem jest współpraca sponsorska z kilkoma topowymi teamami występującymi na największych światowych eventach. Również oferta na Polskę wygląda bardzo solidnie, analitycy Betway wystawiają kursy nie tylko na najbardziej prestiżowe, ale i dość niszowe turnieje, a odnalezienie oferty na mecze CS:GO, League of Legends, DOTA 2, Valorant, Rainbow Six i Starcraft zajęło nam kilka sekund.

Zakłady na politykę w Betway

W trakcie naszych testów udało nam się odnaleźć kursy na wybory prezydenckie w USA oraz na wybory burmistrza Londynu. Z jednej strony taka oferta nie powala na kolana, z drugiej jednak wypada docenić fakt, że analitycy udostępnili jakikolwiek rynek i liczymy na więcej w przyszłości.

Zakłady specjalne w Betway

Jak wyżej – w trakcie naszych testów jedynym dostępnym rynkiem były kursy na telewizyjny program rozrywkowy “Taniec na lodzie”. Niewiele, ale doceniamy gest i będziemy kibicowali, aby sekcja zakładów specjalnych w przyszłości prezentowała się znacznie okazalej.

Jak obstawić zakład w Betway?

Typowanie zakładów sportowych, E-sportowych, politycznych i typów na sporty wirtualne w Betway możliwe jest tylko na stronie internetowej tego operatora (Betway nie obsługuje na ten moment punktów naziemnych i według naszej wiedzy nic się na tym polu nie zmieni w najbliższej przyszłości). Konieczna jest zatem rejestracja konta, nie obejdzie się również bez zasilenia budżetu gracza, czyli wpłacenia depozytu. Jak krok po kroku postawić kupon w Betway? Całość jest banalnie prosta.

 1. Odwiedź oficjalną stronę bukmachera (www.betway.pl).
 2. Kliknij button ZAREJESTRUJ, podaj kilka danych osobowych i załóż profil gracza.
 3. Pamiętaj o wykorzystaniu kodu promocyjnego (o ile go posiadasz), a być może będziesz miał szansę na wyższy bonus na start.
 4. Wpłać depozyt jedną z respektowanych metod.
 5. Z listy dyscyplin po lewej stronie wybierz interesującą Cię konkurencję, turniej i zdarzenie.
 6. Kliknij na button z kursem obok typu, który uznasz za wartościowy.
 7. Podaj stawkę kuponu i obstaw zakład.
 8. Poczekaj na rozstrzygnięcie wszystkich zdarzeń na kuponie i sprawdź, czy wygrałeś.
 9. W przypadku powodzenia zwycięskie środki będziesz mógł natychmiast przelać na rachunek bankowy (konieczna jest weryfikacja danych osobowych i założenie konta stałego).

Jak sprawdzić kupon w Betway?

Postawiłeś kupon w Betway i nie wiesz, czy dopisało Ci szczęście? Historia zakładów jest do Twojej dyspozycji 24h, o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy zalogować się na konto w Betway i odwiedzić profil gracza (prawy górny róg strony), a następnie z listy dostępnych opcji wybrać historię zakładów. W mgnieniu oka dowiesz się, czy Twój kupon jest podświetlony na zielono (czyli jest zwycięski) lub ewentualnie sprawdzisz, które selekcje zawiodły Cię tym razem, dzięki czemu będziesz mógł wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Jak wypłacić pieniądze w Betway?

Bezpieczne i błyskawiczne przelewy wychodzące to znak rozpoznawczy szanującego się bukmachera internetowego, który zamierza aspirować do czołowych pozycji w każdym rankingu. Czy w tę politykę wpisuje się firma Betway? Na ten moment jedynie połowicznie.

Klienci Betway nie mają faktycznie najmniejszych powodów do obaw o bezpieczeństwo ich środków, a wygraną kwotę można przetransferować na rachunek bankowy za pomocą tradycyjnego przelewu. Minimalna kwota operacji nie może być niższa od 10 PLN, bukmacher nie potrąca rzecz jasna żadnej prowizji, natomiast kwestia czasu realizacji przelewu pozostawia niekiedy nieco do życzenia.

Ile trwa wypłata w Betway?

Skoro przy wypłatach jesteśmy. Spora część legalnych bukmacherów w naszym kraju realizuje błyskawiczne przelewy wychodzące, dzięki czemu środki lądują często na rachunku w ciągu 10 – 15 minut, a nawet szybciej. Niestety, w 2023 roku na nic takiego nie mogli liczyć klienci Betway, a na środki na rachunku bankowym trzeba było niekiedy zaczekać nawet do 72 godzin i jest to kolejna sekcja, nad którą warto się pochylić.

Podsumowanie oferty Betway – wady i zalety

Zalety Betway:

 • Solidna oferta zakładów sportowych.
 • Konkurencyjne kursy bukmacherskie.
 • Bardzo dobra oferta na E-sport.
 • Wiarygodny bukmacher o międzynarodowych zasięgach.
 • Błyskawiczna rejestracja konta bez dowodu.
 • Bardzo duży wybór opcji wpłacenia depozytu.

Wady Betway:

 • Brak bonusu powitalnego.
 • Brak promocji dla stałych graczy.
 • Brak dedykowanej aplikacji na smartfony.
 • Bukmacher nie realizuje błyskawicznych wypłat.
 • Depozyty i wypłaty od 10 PLN.
 • Brak transmisji na żywo w darmowych livestreamach.

Najczęściej zadawane pytania o Betway

 • Czy firma Betway to legalny bukmacher w 2024 roku?

Tak, serwis otrzymał wymagane zezwolenie na działalność w naszym kraju od polskiego Ministerstwa Finansów. Licencja Betway ma numer PS4.6831.1.2021 i obowiązuje do 2027 roku.

 • Czy istnieje możliwość błyskawicznej rejestracji bez dowodu osobistego w Betway?

Tak, bukmacher pozwala na szybką rejestrację konta tymczasowego, na którym można typować zakłady, natomiast nie można przelać wygranych środków na rachunek w banku.


 • Wszedłem na stronę Betway, a tam jest komunikat, że bukmacher zawiesił działalność. Co to znaczy?

Początkiem stycznia 2024 włodarze Betway zapowiedzieli krótką przerwę w działaniu strony, która ma na celu usunięcie usterek i dopracowanie poszczególnych sekcji i opcji zakładów. Ponowny debiut Betway zapowiadany jest na koniec stycznia/początek lutego 2024.

 • Dlaczego Betway ma tak kiepskie opinie na forach bukmacherskich?

Właściciele firmy uderzają się w pierś i przyznają, że nieco pospieszyli się z debiutem w 2023 roku, przez co nie wszystkie sekcje i opcje zakładów odpowiadały standardom obowiązującym na polskim rynku.

 • Jaki jest kod promocyjny Betway w 2024 roku?

W trakcie naszych testów (styczeń 2024) bukmacher nie oddawał w ręce graczy ani kodu promocyjnego, ani bonusu powitalnego.

 • Zarejestrowałem nowe konto gracza w Betway we wrześniu 2023 roku. Jeśli w lutym 2024 dostępny będzie bonus powitalny, to będę mógł skorzystać z promocji dla nowych graczy?

Według naszej wiedzy tak, każdy gracz, który założył konto, ale nie skorzystał z promocji na start (jak miał skorzystać, skoro takowej nie było?!), będzie mógł otrzymać bonus powitalny w 2024 roku.

 • Ile wynosi minimalny depozyt z Betway?

Minimalna kwota wpłaty nie może być niższa od 10 PLN.

 • Ile wynosi minimalna wypłata wygranych środków w Betway?

Przelew wychodzący nie może być niższy od 10 PLN.

 • Czy bukmacher Betway realizuje błyskawiczne przelewy do banku?

Nie, na ten moment taka usługa nie jest dostępna, przez co czas oczekiwania na środki na rachunku bankowym może wynieść nawet 72 godziny.

 • Jaki jest adres mailowy do Biura Obsługi Klienta Betway?

Adres, pod którym można składać wszelkie wnioski to [email protected].

 • Na ile bezpieczne są dane osobowe graczy potrzebne w trakcie zakładania profilu gracza w Betway?

Trudno o bardziej wiarygodnego bukmachera niż Betway. To firma o globalnych zasięgach doskonale rozpoznawalna w kilkudziesięciu krajach świata, a współpraca z takimi markami jak Atletico Madryt, West Ham United oraz Golden State Warriors nie może być dziełem przypadku.

 • Jakie mecze obejrzę na żywo w darmowych livestreamach Betway?

Podczas naszych testów (styczeń 2024) bukmacher nie pokazywał żadnych meczów na żywo i pozostaje wierzyć, że ta sytuacja zostanie błyskawicznie naprawiona.

 • Dlaczego warto założyć konto w Betway w 2024 roku?

To kolejny legalny bukmacher na polskim rynku, a patrząc na sukcesy, jakie firma odniosła w skali globalnej nie potrafimy wyobrazić sobie, aby za jakiś czas Betway nie wskoczył na czołowe pozycje polskiego rankingu legalnych operatorów.

Opinie użytkowników o Betway

Byłem ciekawy oferty tak dużego bukmachera i oczywiście założyłem konto w 2023 roku natomiast spotkało mnie ogromne rozczarowanie. To już oferta Totolotka prezentowała się korzystniej i pozostaje wierzyć, że Betway naprawi wszystkie niedociągnięcia.

To jakiś żart?!!! Co to ma być? Brak jakiegokolwiek bonusu dla nowych i stałych graczy, brak aplikacji mobilnej, brak transmisji w livestreamach… Oj z taką ofertą to możesz nazywać się nawet bet365, ale polskiego rynku raczej nie zawojujesz!

Spore rozczarowanie rzecz jasna, natomiast nie wierzę, że Betway powtórzy te błędy w 2024 roku, bo w przeciwnym razie ponowny debiut nie ma najmniejszego sensu. Zawieszenie działalności w styczniu na kilka tygodni odczytuję jako dobry sygnał, czyli że Betway nie chce firmować swoim brandem takiego badziewia i że wróci ze znacznie lepszą ofertą. Stsu, Superbeta i Fortuny pewnie nie przebije, ale patrząc na markę to jest potencjał co najmniej na top 5 rankingu w Polsce.